kasadaki akis adlı parça nedir?

SAİNT
06-07-2010, 11:41   |  #51  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

akis genellikle araçlarda olur özellikle hacı muratlar çok keser adam sanırım akşamdan kalmış senin olayla kendi olayını karıştırmış devre direnç chip yada kapasitör arızalanmış dese anlarım ama bu baya komik:))))

Batuhan Karsan 26
07-07-2010, 12:04   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: Jubei76  
( akis ne olduğunu nasıl bilmezsiniz işlemci fanının altında krank mili ile difransiyal arasında bulunan yağ haznesinin atık kutusuna akis denir... benimkide bozuldu kasayı sanayiye götürdüm değiştirdiler )

cbilgen süpersin valla gecenin 04:15 inde yarıldım gülmekten :))))

o adamı bulucam ben ve bunun ne olduğunu tam olarak öğrenecem , mutlaka benimde akis taktırmam gerek pc,me bu kadar insanı düşündürdüğüne bu kadar insanın kafa patlattığına göre mutlaka iyi bişeydir :)) sonra ilk önce tübitak sonra nasa + intel + amd + microsoft,a gönderecem bu mühim ve önemli parçayı araştırsınlar bakalım bunca yıldır bu akis olmadan bu pc,ler nasıl çalışmış ? hayret valla yaa :)) böyle rezillik olurmu ya ?

Sabah sabah yardım beni nasa'ya göndercem diye :)))))))))Bende bu bakkalı FBI'ya göndercem:)))
Hacı sen o bakkalı bırak bizim geçen sene karpuzcu adam bu sene pc ci oldu ona sordum o bile yooo dedi :D

Jubei76
07-07-2010, 12:48   |  #53  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  

Sabah sabah yardım beni nasa'ya göndercem diye :)))))))))Bende bu bakkalı FBI'ya göndercem:)))
Hacı sen o bakkalı bırak bizim geçen sene karpuzcu adam bu sene pc ci oldu ona sordum o bile yooo dedi :
puhahaha :D :D :D Kahkahakarpuzcuda bilgisayar mühendisi + teknisyeni + donanım uzmanı olduysa tamam artık ben bu bilgisayar denen aleti evimden atıyorum :))))) adam yazın parayı topladı karpuzdan yazın karpuzculuk kışın bilgisayarcılık ohh ne güzel yaa :)))