kasadaki akis adlı parça nedir?

SAİNT
06-07-2010, 11:41   |  #51  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj
0

akis genellikle araçlarda olur özellikle hacı muratlar çok keser adam sanırım akşamdan kalmış senin olayla kendi olayını karıştırmış devre direnç chip yada kapasitör arızalanmış dese anlarım ama bu baya komik:))))

Batuhan Karsan 26
07-07-2010, 12:04   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: Jubei76  
( akis ne olduğunu nasıl bilmezsiniz işlemci fanının altında krank mili ile difransiyal arasında bulunan yağ haznesinin atık kutusuna akis denir... benimkide bozuldu kasayı sanayiye götürdüm değiştirdiler )

cbilgen süpersin valla gecenin 04:15 inde yarıldım gülmekten :))))

o adamı bulucam ben ve bunun ne olduğunu tam olarak öğrenecem , mutlaka benimde akis taktırmam gerek pc,me bu kadar insanı düşündürdüğüne bu kadar insanın kafa patlattığına göre mutlaka iyi bişeydir :)) sonra ilk önce tübitak sonra nasa + intel + amd + microsoft,a gönderecem bu mühim ve önemli parçayı araştırsınlar bakalım bunca yıldır bu akis olmadan bu pc,ler nasıl çalışmış ? hayret valla yaa :)) böyle rezillik olurmu ya ?

Sabah sabah yardım beni nasa'ya göndercem diye :)))))))))Bende bu bakkalı FBI'ya göndercem:)))
Hacı sen o bakkalı bırak bizim geçen sene karpuzcu adam bu sene pc ci oldu ona sordum o bile yooo dedi :D

Jubei76
07-07-2010, 12:48   |  #53  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  

Sabah sabah yardım beni nasa'ya göndercem diye :)))))))))Bende bu bakkalı FBI'ya göndercem:)))
Hacı sen o bakkalı bırak bizim geçen sene karpuzcu adam bu sene pc ci oldu ona sordum o bile yooo dedi :
puhahaha :D :D :D Kahkahakarpuzcuda bilgisayar mühendisi + teknisyeni + donanım uzmanı olduysa tamam artık ben bu bilgisayar denen aleti evimden atıyorum :))))) adam yazın parayı topladı karpuzdan yazın karpuzculuk kışın bilgisayarcılık ohh ne güzel yaa :)))