Kasım 2008 DVD'si Genel

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Der Rote BaroN
02-11-2008, 16:23   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

Neredeyse tüm bilgisayar dergilerinin kasım sayılarını 31 Ekim akşamı aldım. Bursa'ya erken gelmesi ne güzel.
Pazar günü de ilk işim, DVD'leri araştırmak oldu. Benim bilgisayarımda kendi zevk ve ihtiyaçlarıma göre gerek internetten, gerekse bilgisayar dergilerinin verdiği DVD'lerden oluşturduğum devasa bir program koleksiyonum var. Haliyle nelerin eksik olduğunu daha sağlıklı görebiliyorum.

1. Dvd içeriğinin %90'ı bana 'yeni' ve 'farklı' gelmedi. Eğitim Setleri bir artı tabi ama diğer programlar, geçmiş sayılarda verilenlerden farklı değil.

2. Advanced WindowsCare V2 Personal programının Tam Sürümler ana başlığı altında sunulması, bana haksızlık olarak geldi. Zaten ücretsiz bir program. Yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.

3. Diğer bilgisayar dergileriyle kıyaslama yapmak istemezdim ama diğerlerinin ara yüzünün daha dinamik, içeriğinin daha zengin olduğunu düşünüyorum. Onlar da artık CHIP gibi ne vereceklerini şaşırmış durumdalar ve kendilerini tekrarlayıp duruyorlar.Bu, sektördeki genel bir problem.

Artık dergileri bilgi için değil; içerik için alıyoruz. Buna göre beklentilerimiz var. Beklentilerimiz karşılanmıyor.