Kaspersky 2009 Update Sorunu

GlooM
15-11-2008, 17:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba, Yaklışık 3 ay önce çalıitığım yere 3Lü Ticari paket aldık ardından kendime de aldım 3 lü paket. 6 bilgisayarın içinden sadece birinde update sorunu yaşıyoruz. Sorunu Kaspersky yetkililerine bildirdik onlarda yurtdışına bildirdiklerini söylediler ve sorunun Kaspersky da olduğunu bildirdiler.

1 ay geçti hala sorunu çözemediler.

Sorun Güncelle tuşuna basınca kaspersky kendini kapatıyor ve hata gönderme butonu çıkıyor. 2 defa format attım yinede kurunca aynı sorun oluştu. Formattan sonra soruna devam etmesi çok şaşırttı beni...

Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Sorun sadece Türkiye'de yaşanıyormuş.

muztava
15-11-2008, 17:55   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
28 mesaj

bence donanımla bir çakışma durumu söz konusu. Madem format atabilme konusunda özgürsünüz şunları da denemeniz faydalı olacaktır. Windows kurun ama kesinlikle driver veya patch gibi programları kurmadan önce ilk olarak kaspersky kurulumu yapıp deneyin. Cihazın bulunduğu network kablosunu değil de diğer bir kabloyu kullanın. ağ kartınızı değiştirin ve mümkünse diğer kartları da sökün. Bilgisayarın pilini çıkarın ve bios'u yeniden konfigüre edin. Belki işe yarayacaktır. İnternet forumlarına da bir göz atın belki sizinle aynı kaderi paylaşan birileri vardır. Ayrıca hata gönderme tuşuna basınca hata veren modülün ismi yazar, acaba bu modül kaspersky'ye mi yoksa windows'a mı ait buna da bir bakın ve bu dosyanın daha yeni bir sürümünü içeren bir güncelleme olup olmadığı konusunda bir araştırma yapın.

Son Düzenleme: muztava ~ 15 Kasım 2008 17:56
cagri1507
12-01-2009, 00:40   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşım Anakart drive yüklemeden nasıl update yapcan