Kaspersky internet security 2009

HPQ-User
04-01-2009, 13:03   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

dark ace sormuş:

ben sınırlı kullanıcıyım abim koymuş bende oyun sitesine giremiyom diyo  oyun sitesinin adı yazıyom tıkladımı bu cıkıyo

Kaspersky
Internet Security 2009
Erişim engellendi
İstediğiniz URL alınamadı

Aşağıdaki URL:

game_v4a/soldiers.php

Ebeveyn Kontrolü tarafından yasaklanmış

Nedeni: Buluşsal analiz
Oluşturulduğu tarih:
Sun Jan 04 12:43:39 2009
Kaspersky Internet Security 2009
ayrıntılı yardım:::::::::::::

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
512 ram 2.80Ghz xp Pertiun(r) inter(r)

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022; .NET CLR 1.1.4322)

ozanaab
04-01-2009, 13:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

kayspersky hiç bi şekilde tavsiye etmediğim ve kullanmadığım bi virüs programıdır.
bence onu her yerden tamamiyle kaldırın bi nod32 ya da norton kurun
en kötü ihtimalle avg free krun kaypersk da n iyidir.
ama yardım istersen antivirüs seçeneklerine gir izin verilen siteler sekmesine o sitenin adını yaz ve kaydet. girmesi lazım.

siyah as
04-01-2009, 13:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
152 mesaj

benimde boyle sorunum var ama ebebeyin denetimini apatırken paralo istiyor

SlitherXx
04-01-2009, 13:25   |  #4  
Taze Üye
6 mesaj

Panda 2009 kullanmanı öneririm. Kaspersky herşeye virüs diyor. Ayrıca benim 80Gb lik program arşivi silmişti. 30 Gb falan kalmıştı bence berbat bir şey

Banned
04-01-2009, 13:36   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

programı kaldırın diyorsunuzda kaspersky'i bu arkadaş kurmamışki abisi kurmuş şimdi nasıl kaldırsın? kalldırmayı bırak ebeveyn denetimini geçip oyuna bile giremiyor birde kaldırırsa ne olur acaba.

siyah as
04-01-2009, 14:09   |  #6  
Yıllanmış Üye
152 mesaj
kylie
programı kaldırın diyorsunuzda kaspersky'i bu arkadaş kurmamışki abisi kurmuş şimdi nasıl kaldırsın? kalldırmayı bırak ebeveyn denetimini geçip oyuna bile giremiyor birde kaldırırsa ne olur acaba.
bu arkadaş doğru soyluyor

siyah as
04-01-2009, 14:47   |  #7  
Yıllanmış Üye
152 mesaj
AdRaMiTi

Bence sen Kullanmayı bilmiyorsun üstüne üstlük bilmediğin gibi birde burada cıkmıs yannış bilgilendirmelerde bulunuyorsun...

1 Kişi kabul etmez 100 kişi eder.

Kendi yannışlarını Başkalarının üstüne atma.. Bende niye tutup böyle alertlar vermiyor yada arşivlerimi silmiyor ?

Kaspersky Dünyaca ünlü bir şirket Ateş olmayan yerden duman cıkmaz mutlaka bir şey vardır alert veriyordur. Bu avast veya Başka yazılım qeğil Önüne gelene alert versin.Ayarlarını en üst düzeye getirmişsindir ondan böyle oluyordur.

"Siyah As" Sen Aşagıdiki linki okudun mu ? Gerçi soruyu sor8n sensin ama..

Benim dediğim veya Benden sonraki arkadaşın dediğini Uygula düzelmesi lazım.

verdiğin siteye girdim guvenli modda başlatıyom 2 oturum cıkıyo bir abimin bi adminin oturumu cıkıyo ben kendi oturumumu ctrl+alt+del le yaparak oraya yazıyom acılıyo acıldımı internete filan girmiyo yine ''yoneticiden izin alın diyo'' ben ne yapcağımı bilmiyom
bu forumda kimse bana yardım edemiyomu

Son Düzenleme: siyah as ~ 04 Ocak 2009 14:48
siyah as
04-01-2009, 15:13   |  #8  
Yıllanmış Üye
152 mesaj
AdRaMiTi
Ağ desteği ile Güvenli kipte başlatmaz isen girmez internete..

Administrator yetkisi ile oturum açmadan proğramı kaldıramazsın.

Ya administrator olarak oturum açıcaksın yada paşa,paşa Yetkilerin dahilinde takılacaksın.

Gerçi abin onlarıda şifrelemiştir.Bunu kırabilmenin çeşitli yolları var ancak uzun iş :) Sen abinle arayı sıcak tut derim elbelt bir zaman gelip insafa gelecektir bir ihtimal.

benim abim hayatta insafa gelmez

Recep Baltaş
04-01-2009, 15:25   |  #9  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
ozanaab
kayspersky hiç bi şekilde tavsiye etmediğim ve kullanmadığım bi virüs programıdır.
bence onu her yerden tamamiyle kaldırın bi nod32 ya da norton kurun
en kötü ihtimalle avg free krun kaypersk da n iyidir.
ama yardım istersen antivirüs seçeneklerine gir izin verilen siteler sekmesine o sitenin adını yaz ve kaydet. girmesi lazım.
Kullanmadığınız bir anti virüsü bilemezsiniz. Kaspersky NOD32'den daha iyidir. Bunu bütün testlerde görebilirsiniz.

NOD32'nin tanımadığı virüsler mevcut. Kaldı ki NOD32'de güvenlik duvarı yok.

Güvenlik duvarı olmayan bir anti virüsü nasıl tavsie edebiliyorsunuz?

Recep Baltaş
04-01-2009, 15:26   |  #10  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
SlitherXx
Panda 2009 kullanmanı öneririm. Kaspersky herşeye virüs diyor. Ayrıca benim 80Gb lik program arşivi silmişti. 30 Gb falan kalmıştı bence berbat bir ş
Program arşivinizdeki EXE dosyalarına JeeFo virüsü bulaşmıştır.
Ben KIS'in böyle bir hata yaptığını görmedim.

I Love GS
04-01-2009, 18:24   |  #11  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

bak ilk önce pcne keyloger trjan filan seç beyen yükle
sonra
bir ödevi çin bir siteyi açamadığını söyle oda ebeveyn denetimini kaldırsın şifreyi yazınca keylogger onu kaydeder ve sen sonra o keyloggerle girersin kaldırırsın bu dkr basit

tayartekin
04-01-2009, 21:24   |  #12  
Yıllanmış Üye
802 mesaj

Ayarlar bölümünden istisnalar listesi diye bişeyler olcak oralardan ayarlayabilirsin.

serdar_ayberk
05-01-2009, 02:55   |  #13  
Yıllanmış Üye
338 mesaj

yaşını bilmiyoruz o nedenle sana önerim oyunu göster onu beyaz listeye koyar mısın de. sitelerin adlarını söyle beyaz listeye koysun.

Crew
05-01-2009, 09:33   |  #14  
Yıllanmış Üye
209 mesaj

Ya Kaspersky'i Neden Bu Kadar Eziyorsunzu Anlamadım ?

Şuanki AV sıralamasında 2. sıdaki Bi anti virüsü böle eleştirmeniz hiçte hoş değil...Deli

SizLer AV kullanmayı bilmiyorsunuz her anti virüs Her bilgisayarda Kullanılmaz yani;

Kaspersky Dewamlı İnternetle İşi olanlar Download çok yapanlar için gayet kUllanışlı ve güvenlidir.

Sen internetti fazla kullanmıyorsun ve Pc ne kasper kurmuşsun bence biraz saçma boşuna performans kaybı olur.
böle kullanıcılar için ise Nod32 - antivir gibivirüs programları daha kullanışlı olur

Programlara Laf Uzatmadan Önce Kullanılış Biçimini Öğrenin..

bulutbeyunus
05-01-2009, 10:40   |  #15  
Yıllanmış Üye
159 mesaj
Crew
Ya Kaspersky'i Neden Bu Kadar Eziyorsunzu Anlamadım ?

Şuanki AV sıralamasında 2. sıdaki Bi anti virüsü böle eleştirmeniz hiçte hoş değil...Deli

SizLer AV kullanmayı bilmiyorsunuz her anti virüs Her bilgisayarda Kullanılmaz yani;

Kaspersky Dewamlı İnternetle İşi olanlar Download çok yapanlar için gayet kUllanışlı ve güvenlidir.

Sen internetti fazla kullanmıyorsun ve Pc ne kasper kurmuşsun bence biraz saçma boşuna performans kaybı olur.
böle kullanıcılar için ise Nod32 - antivir gibivirüs programları daha kullanışlı olur

Programlara Laf Uzatmadan Önce Kullanılış Biçimini Öğrenin..

Çook doğru söylüyor Crew kardeşim amaca göre davranacaksin biraz