Kaspersky İnternet Security 2014, System Mechanic

Tallboy82
03-06-2014, 21:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Bu iki programda lisanslı bir şekilde bilgisayarımda mevcut.Fakat aralarında şöyle bir problem çıktı.System mechanic in active care diye bir özelliği var.Bu özellik bilgisayar belli bir süre boşta olunca otomatik devreye girer ve ekranın sağ altında ufak  bir pencere açılır ve otomatik sisteme bakım yapar.Bu program güzel bir şekilde çalışmaktaydı fakat Kis 2014 yükledikten sonra bu program artık hiç çalışmıyor.Sorunu çözmek adına system mechanic in tüm bileşenlerini Kis 2014 te istisnalar bölümüne,güvenilir uygulamalar bölümüne ekledim.Çare olmadı.Sonrada Kis 2014 ün tüm koruma bileşenlerini devre dışı bıraktım,fakat yinede  çalışmıyor.Kis 2014 ün bilgisayar açılırken otomatik olarak başlat seçeneğini kapattım ve bilgisayarı yeniden başlattım ve bu sefer program çalışıyordu.Açık bir şekilde  Kis i çalıştırmaya başladığında bilgisayarda bir şeyi değiştiriyor ve daha sonra Kis in tüm koruma bileşenlerini devre dışı bıraksan bile active care ı bilgisayarda çalışamıyacak hale geliyor.Kis bilgisayara acaba ne yapıyor olabilir.Hiç bir fikrim yok.Fikri olan varsa paylaşabilir mi?

padisah
03-06-2014, 23:00   |  #2  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj

Kaspersky ile iletişime geçip durumu anlatmanı öneririm.
Onlar seni bilgilendirir.
http://www.kaspersky.com/tr/destek

Tallboy82
03-06-2014, 23:03   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Teşekkürler,deniyeceğim