kaspersky pcden kalkmıyoo!

unıgençfb
06-11-2008, 22:31   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
98 mesaj

arkadaşlar ben kıs 2009 kullanırken bır gun kıs de bılgısayarınız tehdıt altında yazısını gordum bı baktım kıs ın sıstem dosyaları bozulmus daha sonra bılgısayarınızı yenıden başlatın dedı başlattım çalısmaya devam ettı guzelce ıkı dakıka sonra gene aynısı oldu bende yenı bı kıs yukleyeyım dedım kıs ı kaldırmayı calıstım ama kalkmadı sonra program sılıcı programları kullandım kaldırmıs gıbı gosterıyo ama hala program fıles da duruyo ve arada bır kaspersky calısmaı durdurdu dıye bı pencere cıkyo yenı kısı yuklerkende zaten sızde bı surumu var once onu kaldırın dıo bı tırlu kaldıramıyorum programı ne yapmalıyım ınternetı kullanıyorum hıc bı guvenlık programım olmadan lutfen yardım edın ayrıca vısta kullanıyorum herkese sımdıden teşekkurler

Banned
06-11-2008, 22:53   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

çeşitli programlar ile kaldırmayı denedim demişsin birde CCleaner programını dene bakalım.eğer bu işe yaramazsada şunu dene:

Çeşitli sebeplerle sistemden kaldırılamayan kaspersky internet security 6.0 veya kaspersky antivirüsü kaldırabilmek için:
1-Önce "kiskav6remove" dosyasını google'da arattırıp bulun ve indirin(20 kb'lık küçük bir rar dosyasıdır)...rar'lı dosyayı masa üstüne açın.
2-pc yi kapatıp güvenli modda açın.
3-masaüstündeki "kis-kav remove"dosyasını açın,içinde yer alan "avp_remove"simgesine çift
tıklayın işlem başlayıp sistemde kis veya kav la ilgili tüm kayıtlar silinecektir.
4-pc nizi restart yapın normal modda açılsın.
5-sisteminizde kalmış olabilecek kasperskye ait tüm reg. kayıtlarını "RegSeeker v1.51"programı ile kayıt defterinde bulun ve silin, (C)deki kaspersky dosyasını kaldırın....
böylece sorununuz % 100 çözülür...

ALINTIDIR...

Son Düzenleme: Kylie ~ 06 Kasım 2008 22:56
Kapalı Hesap (76993)
07-11-2008, 20:57   |  #3  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

KESİNLİKLE ŞAHSIM TARAFINDAN DENENMİŞTİR

KİS 2009'u ben hiç sorunsuz kaldırdım kayıt defteriyle uğraşmaya gerek yok bu program REVO herşeyi en derinine kadar iner ve kaldırır

BeğendimBeğendim

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (90242) ~ 07 Kasım 2008 20:58
unıgençfb
08-11-2008, 20:40   |  #4  
OP Üye
98 mesaj

kylie in dediğini yapsın bu sorunu yaşayan arkadaşlar benimki öle oldu ama kıskav6remove yerıne onun kıskavremove9 u var onu arayıp bulsunlar ayrıca tekrardan kıs kurmayı denemeyın cunku kurmuyo başka bı antıvurus ya da ınternet securty kurun...tum arkadaslara teşekkurler...

unıgençfb
09-11-2008, 11:22   |  #5  
OP Üye
98 mesaj

adramitit senin çözüm yolunda denendi bi sonuç alamadım SON OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM ÖNEMLİ NOKTA;ÇALIŞTIRDAN REGEDİT.EXE YE BAKTIM KASPERSKY ILE ALAKALI BISYE YOK AYNI ZAMANDA MSCONFİG.EXE YE DE BAKTIM KASPERSKY ÇALIŞIYO GÖRÜNMÜYO ONADA İNANMADIM GÖREV YÖNETİCİSİNDEN HİZMETLERE VE İŞLEMLERE DE BAKTIM ORDA DA KASPERSKY GÖRÜNMÜYO SADECE GÜVENLİK MERKEZİM DE BİRDEN ÇOK VİRÜS KORUNMA YAZILIMI ÇALIŞIYOR DİO BUNUN NE GİBİ Bİ SAKINCASI OLABİLİR BİLGİSİ OLAN SÖYLEYEBİLİRMİ...
HERKESE İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER...

senex
10-11-2008, 00:24   |  #6  
Taze Üye
14 mesaj

your uninstaller 2006 bulup kurarsan hiç bir problem yaşamadan istediğini gerçekleştirebilirsin ben bizzat denediğim için yazıyorum.