Kaspersky Rescue Disk 10 (Resimli Anlatım)

A.C.T
15-05-2012, 20:11   |  #1  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
439 mesaj

Taşındık Hadi Başka Kapıya :D

Son Düzenleme: A.C.T ~ 18 Temmuz 2012 10:50
Kapalı Hesap (203105)
15-05-2012, 20:16   |  #2  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

artık resimli anlatıma da geçtin ya helal sana

A.C.T
15-05-2012, 20:19   |  #3  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Saol abi :D ne demek yakında videolu anlatımada geçecez :D
Ama tam okumanı tercih ederim ben kendim yazdığım halde net 10kere okudum :D

Kapalı Hesap (203105)
15-05-2012, 20:29   |  #4  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj
Alıntı: A.C.T  
Saol abi :D ne demek yakında videolu anlatımada geçecez :D
Ama tam okumanı tercih ederim ben kendim yazdığım halde net 10kere okudum :
ufakdan göz attım antivirüs kullanmıyorum ihtiyacımda yok zaten 2 ayda bir format kesin atılır benim makineye

A.C.T
15-05-2012, 20:33   |  #5  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

En çok aklına takılan resmi tahmin edebiliyorum kabak gibi ortada :D

Kapalı Hesap (54346)
15-05-2012, 20:38   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

güncel deep freeze  kullanın başka şeye gerek yok

A.C.T
15-05-2012, 20:42   |  #7  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj
Alıntı: Uğurhan Çavuş  
güncel deep freeze  kullanın başka şeye gerek
Konunun başında ne dedim
Çok bilenlerde mümkünse konuya girmesinler
Saol bilmiyoduk Deep freze kullanmayı sonra hiç bişey yüklemeyek PC'ye ohh sanki deepfreze ne yapıyo ki?
Bişey yükletmiyo onu bende yaparım hiç bişiy yükleme al sana temiz PC kerdeş anlatıma göre yorum yapacaksanız buyrun... D:

Kapalı Hesap (230936)
15-05-2012, 21:40   |  #8  
Kapalı Hesap
771 mesaj
Alıntı: Uğurhan Çavuş  
güncel deep freeze  kullanın başka şeye gerek
Ya aslında Deep freeze kurmakta virüs yönünden mantıklı gibi geliyor ama, bir program veya oyun yüklemek istediğimizde iki saat şifreyi gir, reset at, oyunu yükle, sonra tekrar şifreyi gir reset at... Biraz zahmetli değil mi?

Sonra bilgisayar otomatik güncelleştirme sırasında güncelleştirmeleri yükleyecek ondan sonra bilgisayarı kapatıp açığımızda tekrar güncel olmayan hali açılacak.? Bende bu programı kullandım bir ara.. Zahmeti çok oluyor.

A.C.T
15-05-2012, 21:48   |  #9  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Abi gidin başka konuda deepfrez diyin ya :D
Benim konuyu karıştırıyonuz şimdi atıyorum bi adam google emicesine soruyo...
http://www.google.com.tr/search? ... f-8&channel=suggest
ve ilk benim konu geliyo sizde adamı yapmaktan vazcaydırıyonuz yani ayıp başka bi konu açıp deepfreze'i övün hiç bişiy demem ama bu konuda deepfreze anlatılmıyo...

A.C.T
15-05-2012, 21:51   |  #10  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Bakıyorum da kimse anlatımı okumuyo Üzgün
onu yazana kadar canım çıktı bi tane yazdım salaq chipteki hatalar yüzünden yeni konu açılmadı sonra bi tane daha yazdım ama çok uğraştırıcı o espirileri düşünmek insanın başını ağrıtıyo biliyomusunuz siz :D :D :D

Kapalı Hesap (230936)
15-05-2012, 21:52   |  #11  
Kapalı Hesap
771 mesaj
Abi gidin başka konuda deepfrez diyin ya :D
Benim konuyu karıştırıyonuz şimdi atıyorum bi adam google emicesine soruyo...
http://www.google.com.tr/search? ... f-8&channel=suggest
ve ilk benim konu geliyo sizde adamı yapmaktan vazcaydırıyonuz yani ayıp başka bi konu açıp deepfreze'i övün hiç bişiy demem ama bu konuda deepfreze anlatılmıyo...
Kusura bakma genç.. :D Bİr daha karıştırmam konunu..

A.C.T
15-05-2012, 21:55   |  #12  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj
Alıntı: Cpt. MacMillan  
Kusura bakma genç.. :D Bİr daha karıştırmam konunu..
Abi nie hemen alınıyon yaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Bak şimdi pataklayacam ha :D
Bende baktım Cpt. abinin ismi var kesin +1 filan yazmıştır dedim ama baktım sende depfreze'i karalıyomuşsun bak kimse alınmasın herkez glscgn abim gibi yorum yapsın ya :D
Tabi biraz insan baksın sonra mutlaka karışacak konu :D Mutlaka karışır benim konularım rahat dumaz hep birilerinin sohbetine yenik düşer ama önce yerumlar sonra çaylaaar :D

A.C.T
15-05-2012, 21:57   |  #13  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Buyur glscgn abi bu senin çay :D

Dur Cpt. Macmillian abi sanada yapıyom :D Biraz demlensin demli iç :D

Kapalı Hesap (203105)
15-05-2012, 21:58   |  #14  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj
Abi nie hemen alınıyon yaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Bak şimdi pataklayacam ha :D
Bende baktım Cpt. abinin ismi var kesin +1 filan yazmıştır dedim ama baktım sende depfreze'i karalıyomuşsun bak kimse alınmasın herkez glscgn abim gibi yorum yapsın ya :D
Tabi biraz insan baksın sonra mutlaka karışacak konu :D Mutlaka karışır benim konularım rahat dumaz hep birilerinin sohbetine yenik düşer ama önce yerumlar sonra çaylaaar :
hahaha valla o kadar acıklı yazdın ki yemin ederim gözlerim doldu ve buna gülüyorum heheh ne adamsın be çok farklı bir kişiliğe karaktere sahipsin

beyler emeğe saygı yapmıyorsunuz bari yapanı eleştirmeyin

A.C.T
15-05-2012, 22:00   |  #15  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Al Cpt. Macmillian abi buda senin tmm konunun içine ettik itiraf ediyom ben yaptım kimse suçlu deil yine kaşınıyom son_goku filan gelip doğrayacak şimdi beni :D
Abi pardon yolda gelirken düştü senin çay ama korkma yenisini korum :D

Braz küçük oldu bunu iç bidaha koyarız yani :D

Son Düzenleme: A.C.T ~ 15 Mayıs 2012 22:02
Kapalı Hesap (203105)
15-05-2012, 22:02   |  #16  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj
Buyur glscgn abi bu senin çay :D

Dur Cpt. Macmillian abi sanada yapıyom :D Biraz demlensin demli iç :
ben çayı bikini  içerim ( yani açık )  demli isteyenler de türbanlı desin Kahkaha

Kapalı Hesap (203105)
15-05-2012, 22:05   |  #17  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj
Al Cpt. Macmillian abi buda senin tmm konunun içine ettik itiraf ediyom ben yaptım kimse suçlu deil yine kaşınıyom son_goku filan gelip doğrayacak şimdi beni :D
Abi pardon yolda gelirken düştü senin çay ama korkma yenisini korum :D

Braz küçük oldu bunu iç bidaha koyarız yani :
şimdi tuhaf kaçabilir ama bi gün işte çalışıyorum ( merak edenler torna tesfiye asıl meslek cnc de var ) yeni bi çırak geldi o gün oradaki ustaların birine çay alırken abi sanada koyim mi dedi biz gülmekden yerlere yatıyoruz tabi seninkide o hesap koymayın doldurun Kahkaha

Kapalı Hesap (230936)
15-05-2012, 22:08   |  #18  
Kapalı Hesap
771 mesaj

Alınganlık yapmadım yaaa. Seni gızdırayım dedim ıcık.. :D  Çay iyi demlenmiş gerçekten güzeldi.. Konudaki bilgiler çok güzel.. Aynı format atmaya başlayacak gibi CD'den boot ediyorsun ve başlıyorsun taratmaya.. Bence bu yöntem bilgisayar açık haldeyken taratmaya oranla daha kesin sonuçlar verecektir. Benim görüşüm böyle.. Hemen indiriyorum o iso kalıbını.. Ama bu bilgisayarım kaspersky'i kaldırmayacağı için artık yeni alacağım laptobuma kurarım inşallah.. Açtığın konularının hepsini beğeniyorum. Sen şimdiye kadar hiç boş konu açmadın zaten. Hep bilgilendirici konular açıyoyorsun.. "+1" ;)

A.C.T
15-05-2012, 22:09   |  #19  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha
Hay bu Ctrl + V tuş kombinasyonunu yapan adamdan Allah Razı olsun yoksa iki saat kendimiz yapacaktık smilelyleri :D

A.C.T
15-05-2012, 22:12   |  #20  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj
Alıntı: Cpt. MacMillan  
Alınganlık yapmadım yaaa. Seni gızdırayım dedim ıcık.. :D  Çay iyi demlenmiş gerçekten güzeldi.. Konudaki bilgiler çok güzel.. Aynı format atmaya başlayacak gibi CD'den boot ediyorsun ve başlıyorsun taratmaya.. Bence bu yöntem bilgisayar açık haldeyken taratmaya oranla daha kesin sonuçlar verecektir. Benim görüşüm böyle.. Hemen indiriyorum o iso kalıbını.. Ama bu bilgisayarım kaspersky'i kaldırmayacağı için artık yeni alacağım laptobuma kurarım inşallah.. Açtığın konularının hepsini beğeniyorum. Sen şimdiye kadar hiç boş konu açmadın zaten. Hep bilgilendirici konular açıyoyorsun.. "+1" ;)
saol abi bunla beraber +2 :D Senin PC kaldırır filan hikayesi yok bunda kendini farklı bi işletim sistemindeymiş gibi düşüneceksin :D

Kapalı Hesap (230936)
15-05-2012, 22:15   |  #21  
Kapalı Hesap
771 mesaj
saol abi bunla beraber +2 :D Senin PC kaldırır filan hikayesi yok bunda kendini farklı bi işletim sistemindeymiş gibi düşüneceksin :
Hmm tamam.. Bunu yüklemek için sistemimde Kaspersky'nin kurulu olması gerekmiyor yani..

A.C.T
15-05-2012, 22:20   |  #22  
A.C.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
439 mesaj

Yok ya kurulu olması gerekmiyo :D
Sen dediğim gibi .iso kalıbını CD'ye yazınca ...-*?... bi dakka ya ne dicemi unutum yazınca.... :D yok gelmi aklıma :D
Ama sanki kendini farklı bi işletim sistemindeymiş gibi düşün
Görünümü biraz windows'a benziyo ama gerçek windows deil tabi :D ybancılık çekmememiz için windows biçiminde yapmışlar

Yada şöyle düşün hani bi Play Statition'a ayun takarsında o oyun açılır başlar ya hani hiç bir program gerektirmeden işte buda öyledir :D

Kapalı Hesap (230936)
15-05-2012, 22:22   |  #23  
Kapalı Hesap
771 mesaj
Yok ya kurulu olması gerekmiyo :D
Sen dediğim gibi .iso kalıbını CD'ye yazınca ...-*?... bi dakka ya ne dicemi unutum yazınca.... :D yok gelmi aklıma :D
Ama sanki kendini farklı bi işletim sistemindeymiş gibi düşün
Görünümü biraz windows'a benziyo ama gerçek windows deil tabi :D ybancılık çekmememiz için windows biçiminde yapmışlar

Yada şöyle düşün hani bi Play Statition'a ayun takarsında o oyun açılır başlar ya hani hiç bir program gerektirmeden işte buda öyledir :

Tmm tmm orasını anladım. Daha doğrusu hepsini anladım :D

yunus07
16-05-2012, 14:51   |  #24  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
992 mesaj

Emeğe saygı +1 rep Göz kırpma

Kapalı Hesap (200174)
16-05-2012, 18:03   |  #25  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Konuyu baştan aşağı inceledim hatasız güzel ve esprili anlatım olmuş 
Eline koluna bileğine sağlık kardeşim...

Aga bunu nerden buldun allahta seni güldürsün kardeşim...
Güzel yüreğine sağlık..
[/url]
[url=http://bit.ly/c25MCx]