Kaspersky'ye çok sert cevap geldi...

CHIP Online
04-04-2011, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

"Kaspersky'nin Türkiye'ye çirkin oyunu" başlıklı açıklamada bakın neler var neler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/kasp ... ap-geldi_26184.html

Resimlerle: Tarihin en etkili 50 bilgisayar virüsü...

HELYUM BİLİŞİM'in Türkiyede'ki ilk üç markadan biri olan Trend Micro ile Distribütörlük duyurusunun akabinde Kaspersky Lab tarafından yapılan açıklamayı buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Kaspersky'nin bu sert açıklamasına, Helyum Bilişim'den çok daha sert bir yanıt geldi... "Kaspersky'nin Türkiye'ye çirkin oyunu" başlıklı açıklamada söylenenler şu şekilde...

Kaspersky'nin iddialarını yalanlayan Helyum Bilişim, İstanbul  Kadıköy 4. Noter aracılığı ile  farklı tarihlerde 2 kez ihtarname göndermiş olduğu halde Kaspersky yetkililerinden bir cevap alamadığını, mağdur duruma düşürüldüklerini ve basına yapılan bu açıklamaların asılsız olması neticesinde hukuki işlemleri bizzat başlatarak her türlü maddi ve manevi tazminat davası açacağını belirtti.

Açıklamanın devamı ise aynen şu şekilde:

"Helyum Bilişim uzun süre Kaspersky Türkiye Distribütörlüğünü yapmış güvenilir bir firmadır. Kaspersky ile olan çalışma süresi boyunca her türlü ticari etik değerlere sadık kalmıştır ve  hiç bir zaman kullanıcıları kandırmamış, aldatmamıştır. Bu sonuna kadar da böyle devam edecektir."

Devamı, haberimizin ikinci sayfasında...

Tüm konu: Kaspersky'ye çok sert cevap geldi...

Resimlerle: Tarihin en etkili 50 bilgisayar virüsü...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Kim haklı?

rap1997
04-04-2011, 20:47   |  #2  
rap1997 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
737 mesaj

kaspersky e laf yok adamlar işini yapıo bunlarda gelmiş nese....

rap1997
04-04-2011, 20:48   |  #3  
rap1997 avatarı
Yıllanmış Üye
737 mesaj

tabikiii kaspersky haklı

kelerfatihi
06-04-2011, 12:03   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

METİNDE YAZANLAR DOĞRU İSE SÖZÜNÜZÜ GERİ ALIN

kelerfatihi
06-10-2011, 07:16   |  #5  
Taze Üye
8 mesaj

KENDİ ADAMLARIMIZI İŞİ İNCELEMEDEN HUNHARCA YARGILIYORUZ, KASPERSKY ÜNLÜ Bİ ŞİRKETSE HAKSIZ OLAMAZ DİYE BİŞEY DE YOK, NİTEKİM DE ÖYLE :  HELYUM BİLİŞİMİN DESTEKÇİSİYİZ !!!

Kapalı Hesap (200174)
06-10-2011, 07:25   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Helyum bilişim'i desteklemiyorum nedeni ise..
Kis 2011 serialimle sorunlarım oldu kabul etmiyordu key'i helyum bilişim'e 4 defa mail attım yetmedi birde yardım formu doldurdum kendi sitelerinden buda yetmedi telefon ettim telefon'a çıkan kişi müşteri temsilcisi sigara içmek için dışarı çıktı beklerseniz 2 dakika'ya gelecek işim yokta 2 dakika telefon kulağımda beyefendinin sigarasının bitmesini bekleyeceğim
Sorunumu şu yolla çözdüm
Rus tanıdığım var bir kaç kişi rica ettim birinden kaspersky'e moskova'ya mail yazmasını rica ettim sorunumu ona anlattım oda benim e mail adresim üzerinden rusca mail attı ve 6 saat geçmedi link geldi mail'ime linke tıkladım gittim en son sürüm kis'i indirdim kurdum resmi sitesinden key'i girdim kabul etti ve ücret ödemeden 365 gün daha kullanım hakkı verdi...(yeni key yollamışlar)
Helyum bilişim'in eline allah düşürmesin :D
Elin Rus'u türkçe'mizi anadili gibi konuşuyor biz ise rusçayı konuşamıyoruz arkadaşlarım var rus onların karşısında utanc verici ama öğrenecem :)

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (11) ~ 06 Ekim 2011 07:28
kannam_
08-10-2011, 01:38   |  #7  
Üye
54 mesaj

teşekkürler