Katlı Evlerde Her Odada Sorunsuz İnternet

TP-Link Türkiye
17-10-2016, 11:11   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
159 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

TP-Link, çok katlı evler ve WiFi sinyallerinin her noktaya ulaşmasında sorun olan yapılar için en ideal çözüm olan powerline adaptör ailesini sürekli genişletiyor. TP-Link’in yeni adaptör kiti TL-PA4016P, fiyat/performans açısından uygun bir ürün.

Özellikle çok katlı yapılarda katlar arasında sağlıklı ve güçlü internet bağlantısı önemli bir sorun. Bu sorunun en etkili çözümü ise powerline adaptörler. Herhangi bir kablo çekmeden, yeni bir modem/router vb yatırım yapmadan, yapının mevcut elektrik hattını internet hattı haline getiren bu adaptörler, priz olan her odaya, hangi katta olursa olsun interneti taşımayı sağlıyor. Her yere rahatlıkla taşınabilen boyutları ve son derece basit kurulum ve kullanımları nedeniyle başta kiracılar olmak üzere sık ev değiştirenler için de ideal bir ağ çözümü olan powerline adaptörlere yeni bir model daha eklendi. Kablosuz ağ konusunda geniş ürün ailesi ile tüketicilere zengin seçenek sunan TP-Link®, yeni fiyat/performans ürünü powerline adaptör kiti olan TL-PA4016P’yi satışa sundu.

Evin elektrik hattını kullanarak priz olan her noktaya interneti taşıyan TL-PA4016P, 500Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Bilgisayar, oyun konsolu, akıllı TV gibi internete erişmesi istenen tüm cihazların bağlanabildiği bu adaptörler, son derece kolay bir şekilde çalışır hale getiriliyor. İkili kit halinde satılan TL-PA4016P adaptörlerden biri modeme bağlanıp, elektrik prizine takılıyor. Diğer adaptör ise internete bağlanmak istenen yerdeki prize takılıp tek bir tuşa basılınca sistem çalışır hale geliyor.

300 metreye kadar elektrik hattını destekleyen ürün, daha iyi performans için ince bir filtreye sahip. Bu sayede ağ performasını olumsuz etkileyebilecek, çevredeki cihazların gürültü parazitlerini önleyen adaptör kiti, yüksek güç tüketen bir cihaz prize takıldığında ani hız düşmelerini de engelliyor. Ayrıca üzerinde yer alan ek güç soketi sayesinde normal duvar prizi işlevi de görebilen TL-PA4016P, güç tasarruf modu sayesinde enerji tüketimini yüzde 85’e kadar azaltabiliyor.

Ürüne ilişkin ayrıntılı bilgi için: http://www.tp-link.com....-18_TL-PA4016P-KIT.html