Kendi ISP'mi kurmak istiyorum.

şerafettinn
21-07-2013, 05:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Evet arkadaşlar size bir soru soracaktım. Ben de bir ISP(İnternet Servis Sağlayıcı) kurmak istiyorum. Zorluğu maliyeti hiç önemli değil ama -içinizde bu işin ehli varsa- siz gene anlatsanız iyi olur, neler gerekli onu soracaktım. Yardım ederseniz sevinirim.

alyamus
17-08-2013, 14:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Öncelikle merhaba bu çok tefauratlı ve zor bir pazardır fakat bu işi sağlam temeller ile amerikacı yatırımcılarla bodrum yalıkavakda hizmet veren bir firma var WirelessCloudTTH googlede arat web sayfalarını görürsün. ve şuanda bir demo alt yapı kurnmuşlar ve müşterilere wireless internet satıyolar artık TTNetin o lanet kablolarından kurutuluyoruz bu ve benzeri firmalar sayesinde. Şuan bildiğim kadarıyla yatırımcı ve bayilikler arıyolar sitelerindeki numaradan bir ulaşmanı tavsiyeederim. Ben bodrum da internetlerini kullanıyorum ve çokda memnunum açıkçası kaç megabit istiyorsan okadar basıyorlar. Ama biraz maliyeti yüksek bir sektör fakat kar oranıda o derece yüksek inş. yardımcı olabilmişimdir. Ayrıca chip de bu ve benzeri firmaları n konualrını açsak süper olur halkımızı bilinçlendirmek lazım.