Kendi oyununu kendin yap!

CHIP Online
18-05-2010, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

FPS oyunlarının eski tadı yok mu? O zaman gelin, bu basit yazılımla kendi FPS'mizi kendimiz yapalım.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/kendi-oyununu-kendin-yap_20077.html

Resimlerle: Gelmiş geçmiş en saçma oyunlar!

Eğer oynadığınız FPS oyunlarını beğenemiyor, ben yapsam şu kısmı farklı yapardım ya da ben daha güzelini yapardım diyorsanız işte size kendinizi göstermeniz için bir fırsat. Hiçbir programlama dili ya da grafik tasarım programından anlamanıza gerek yok, yalnızca farenizle bir şeyin üzerine tıklayabiliyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

FPS Creator aslında bazı oyunlarda görebildiğimiz oyun editörlerine benziyor. Ancak kullanması çok daha basit ve hızlı. Programda ikinci dünya savaşından bilim-kurguya kadar temalar var ve FPS creator'un yapımcıları tarafından program sürekli güncelleniyor.

Siz de kendi yarattığınız koridorlarda, kendi yerleştirdiğiniz düşmanlarla, kendi koyduğunuz silahlar ve eşyalarla savaşmak istiyorsanız, programın demo sürümünü buradan indirebilirsiniz.  

Ancak programın demo sürümünde, tam sürümündeki bütün eşyaları ve seçenekleri kullanabiliyor olsanız da, arkadaşlarınıza oynamaları için bunu dağıtamıyorsunuz. Yine de kendi FPS oyununuzu test edebilme imkanınız var.

Tüm konu: Kendi oyununu kendin yap!

Resimlerle: Gelmiş geçmiş en saçma oyunlar!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Programı nasıl buldunuz?

ghost841
11-07-2010, 14:41   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj

berbat :::::

mcafee23 ayrılmıştır
11-07-2010, 14:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7