Kendi Sitemden Mail Adresi Almak İstiyorum vBullet

smnfrh
29-01-2007, 23:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

benim kendime ait bir sitem var yeni kurdum forum sitesi ben kendi site ismimle mail almak istiyorum vBulletin kullanıyorum aslında aldım fakat ben bunu msn de açmak istiyorum bunu nasıl yapabileceğimizi bilenler yardım ederse çok sevinirim

destkop
30-01-2007, 11:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
558 mesaj

www.passport.net e gir. kayıt ol vardır oraya bas iki seçenek çıkar üstteki seçeneği işaretle(evet. kendi adresimi kullanmak istiyorum gibi bişeydi)sonra e mail bölümüne sitenden aldığın e maili yaz şifre bölümüne farklı şifre yazabilirsn. sonra sitendeki e-mail kutunu aç ve microsofttan mail gelmişmi. geldii zaman içine gir ve hesap onayla(aktifleştirmede olabilir) kısmın altındaki linke tıkla ve son de. artık o e-maili msnde kullanabilirsin

smnfrh
31-01-2007, 00:08   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

kardeş dediklerini yaptım sağolasın ama massengerde de açtım fakat sitemdeki maile onay gelmedi ama massenger e girdikten sonra e-posta adresimi doğrula diyor. doğruluyorum fakat aynı şey sürekli geliyor sadece anlık iletişim için kullanıyorum e-posta gelen kutuma git dediğim zaman gitmiyor bunun sebebi nedir?

ByAtom
09-01-2008, 02:45   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadas Bunu Yapmanın Kolay Yolu Nedır Bılıyomusun Sıtenın Kontrol Panelıne Gır Ve Aldıgın Adresı Kullandıgın Bı Hotmail.com (vs) Bi Adrese Yonlendir /Yonlendırme Varsa Tabı/ Uyguladıgın Islemı Bıdaha Uyfula Yonlenırdıyın Adrese Bı Maıl Gelcek Microsoft Kullanıcı Kaydı Onayı Dı Bısey Onu Ac Ve Onayla Sonra Senı Dırek Hotmaile Yonlendiricek  Yenı Aldıgın Adresle (ByAtom@siteninadı.com) Adresiyle Sifreni gir Ve Eposta Onaylanmıs Oluyor Haydı Kolay Gelsın Baba Eger Bı Sorun Olursa Ve Yardım Gerekırse the-danger76@hotmail.com Adresınden Ulasabılırsın Bana Hade Bye... Sadece Sen Deyılll İsteyen Herkes Yardım Alabılırler....

by_antiseptic
02-02-2008, 19:37   |  #5  
Üye
76 mesaj
destkop
www.passport.net e gir. kayıt ol vardır oraya bas iki seçenek çıkar üstteki seçeneği işaretle(evet. kendi adresimi kullanmak istiyorum gibi bişeydi)sonra e mail bölümüne sitenden aldığın e maili yaz şifre bölümüne farklı şifre yazabilirsn. sonra sitendeki e-mail kutunu aç ve microsofttan mail gelmişmi. geldii zaman içine gir ve hesap onayla(aktifleştirmede olabilir) kısmın altındaki linke tıkla ve son de. artık o e-maili msnde
süpersinnn çok teşekkür ederim

ipucu: www.net.tc adresinden bi yönlendirme alın e-mail de veriyor. yani xxxx@yyyy.net.tc ile msne girebilirsiniz.