kendiliğinden rest atmasi

quivver
17-01-2007, 16:15   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

ya ben internetten tv seyrediyordum ilk baş ekran gitti sonra makine kendine rest attı neden olabilir bu şarkının açık olması etkiler mi sonra gene şarkı kapalıyken denedim gene rest attı sizce neden olur buu önemli bi sorun mu var

root1907
17-01-2007, 17:23   |  #2  
root1907 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
231 mesaj

bilgisayarın kendine reset atmasının birçok nedeni olabilir sen film izlerken kilitlenmiştir aşırı ısınmıştır reset atmıştır,ram lerde sorun vardır reset atar,anakartta kısa devre vardır reset atar,kartların birisi gevşemiştir reset atar,bilgisayarda müzik yada film izlerken bilgisayar ramlerden çalıştırır bu programları ve senin makinın reset atma sebebi ramler ile alakalı bir sorun olabilir.

quivver
17-01-2007, 17:56   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj
root1907
bilgisayarın kendine reset atmasının birçok nedeni olabilir sen film izlerken kilitlenmiştir aşırı ısınmıştır reset atmıştır,ram lerde sorun vardır reset atar,anakartta kısa devre vardır reset atar,kartların birisi gevşemiştir reset atar,bilgisayarda müzik yada film izlerken bilgisayar ramlerden çalıştırır bu programları ve senin makinın reset atma sebebi ramler ile alakalı bir sorun olabilir.
zaten 2 kerede bellek hatası vermişti sanırım remde sorun var bi de arkadaşımda şöyle bağlantında olabilir dedi bilmiyorum en iisi makineyi bi baqıma götürmek

viking20
17-01-2007, 21:24   |  #4  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

aynı konuyu forumda aratın,çok kez gündeme geldi.