Kernel32 ve diğer dll hataları

ReilaShin
08-12-2013, 18:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhabalar, başlıkta da belirtildiği üzere dll hataları alıyorum ve forumda bununla ilgili daha önce bir çok konu açılmış ancak verilen çözümler işime yaramadı. 

2Hafta önce pcmde problem yaşadım format attım ama sorun ekran kartıymış , değiştirdik, 512lik vardı 1 gblık taktırdım. Şimdi...; Tomb raider yükledim önce binkw32 hatası verdi, dosyayı indirdim system 32ye attım bu defa fmod.dll hatası verdi ve dosyayı yenilememe rağmen düzelmedi, Ai yükledim Kernel uyarısı çıkıyor her defasında ama açılıyor, PS yükledim aynı sorun devam ediyor ve hiç açılmıyor, İd yükledim yine kernel hatası ( yordam giriş noktası, dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı vs) DYNAMİCDOCUMENTS.RPLN eklentisi yüklenemiyor. Yüklenemeyen TRANSPARENCY.RPLN eklentisine bağımlı,belgeleri denetleyin. SGV EXPORT.APLN eklentisi.. diye hatalar arka arkaya ekrana geliyor ve açmıyor ardından hata raporu gönderme talebi geliyor. Değiştirilen ekran kartından kaynaklı olabilir mi, virüs sorunum mu var yoksa daha farklı bir şey mi? İnternette tüm dll hatası konularına hep aynı çözüm önerileri birbirinden kopyala-yapıştır yapılmış hiç biri de işe yaramadı, şimdiden teşekkürler.