KIES'ten 2.3.5 güncellemesi yaptım ama sorun var!

astronomer
10-11-2011, 22:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

Arkadaşlar merhaba;
Daha önce hiç yazılım güncelleştirmesi yapmadığım bir Samsung Galaxy S2 telefonum var. Telefonun üzerinde hiç bir şekilde garanti kapsamı dışına çıkartacak bir işlem yapmadım. Bugün telefonumu Kies üzerinden bilgisayara bağlayıp güncelleştirme yapmak istedim (Kies'ten yapılabiliyormuş bu yazılım güncelleştirme bilmiyordum) İşletim sistemini 2.3.3 ten 2.3.5 e yükseltti. Ama telefonu baştan başlattığımda, telefon kendine 30 saniyede bir reset atıyor. Bu sorunun çözümü yok mu? Garantisinin dışına çıkartacak hiçbir şey yapmadım, official sürüme yine Samsung'un telefonun üzerinde verdiği yazılımdan yükselttim. Bozuldu mu şimdi bu telefon servise mi gidecek? İşin kötüsü ben hiç bir şekilde de garanti dışına çıkartacak bir işlem yapmak istemiyorum, bu şekilde nasıl halledebilirim sorunu yine Kies üstünden? Bir de ben bu Android'e daha çok yabacıyım bir çok terimi anlamıyorum, yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum. Acil cevap verirseniz sevinirim..

astronomer
10-11-2011, 22:52   |  #2  
OP Yeni Üye
47 mesaj

ayrıca telefon kiese bağlıyken reset atmazken (bluetooth butonuna dokunulduğu anda gene resetliyor kendini), kiesten ayırıp telefonu kendim açıp kapattığım zaman kendi kendine bu resetleme başlıyor. ayrıca telefonu kapatıp açtığım her defasında telefonda bluetooth kendi kendine açılmış oluyor. kapatamıyorum çünkü telefon kendini resetliyor!

quEsa
11-11-2011, 09:10   |  #3  
quEsa avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj

arkadasim androidturkiye dye bi site var.oranin forumuna bakarsan senin telefonun icin en guncel sürümler bulunuyor.ama yapacagin islem telefonunu garanti disi brakmaz

Son Düzenleme: quEsa ~ 11 Kasım 2011 09:13
Ahmeteren
11-11-2011, 21:35   |  #4  
Ahmeteren avatarı
Yeni Üye
28 mesaj

Bende aynı güncellemeyi yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım çözüm için yescin adlı siteyi öneririm.
Ama kısa yoldan çözüm için tavsiyem telefonunu en yakın servise götürmen.

astronomer
16-11-2011, 18:21   |  #5  
OP Yeni Üye
47 mesaj

arkadaşlar sağolun problemi tesadüfen de olsa çözdüm. bir fabrika ayarı atayım dedim belki düzelir. düzeldi de. :D