kimi döverdiniz

Kapalı Hesap (200174)
28-07-2011, 00:01   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: okinkurt  
dayak cennetten cıkmadır demişler :D sen motorun bi bölmesine meşe odunu sakla ne olur ne olmaz laf atılan arabadan ne cıkacagı belli olmuyor bi tarihte bi adam murat 131 deki sürücüye lafatmıstı ehliyeti manavdanmı aldın ne öle bişeydi arabada ufacıkbişey o arabadan bi adam indi daha dogrusu adam degil godzilla sanki adam arabaya degilde araba adama biniyomus gibi bi görüntü var :D :D inen adamın sonradan badyguard oldugunu ögrendik laf atan adam kacarken usain boltun 100 metre rekorunu kırmıştır kesin en iyisi laf atmadan önce ufaktan bi bakmak arabadakine 1.50 boyunda hobitte cıkabiliyo ayı kırması insanda :D şiddeye hayırrrr dayaga evet :D türkiyede motor kullanmak zor iş hele trafikte felan cok acemi sürüce var hele bide zengin veledleri son sürat sollama felan allah kazadan beladan korusun :)
amin....saygı yok bizim insanlarda trafiktede bu aynı aga

okinkurt
28-07-2011, 01:22   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

doğru halkımız saygısız ne yazıkki insanlar kendine saygı göstermiyo sana banamı gösterecek o trafikteki danalar yüzünden motor alamadım ben cok istemiştim izin vermemişti ailem habire gastede araba ile motor kazası felan kurallara uyan yokki bas babam bas solla sıkıştır makasa al karsıdakini umursuyan yok bu acemiler yüzünden her bayramda yollar kan gölü oluyor hep gidecegi yere hızlı gitmek için heralde en cok kaza tr de oluyodur insanlarımız cok dikkatsiz ve saygısız sade trafik degil geneli böyle işte yapcak bişey yok.

DEXTER 26
28-07-2011, 01:27   |  #28  
DEXTER 26 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 26
1,018 mesaj

meclise girip alayını essek sudan gelene kadar dovmek ısterdım hıc bırı bes para etmez

okinkurt
28-07-2011, 02:32   |  #29  
OP Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: DEXTER 26  
meclise girip alayını essek sudan gelene kadar dovmek ısterdım hıc bırı bes para
:D:D aynen ben bdp lilerden baslardım kafa göz tekma balta nacak ne gelirse artık.

Erşah
28-07-2011, 08:43   |  #30  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

OOooooo ...Benim pederde motor sürücüsü... 250CC.. Bi gün işe gitmek için beraber bindik.Öküzün teki kenara sıkıştırdı.Bu arada babam 1.95 boyunda 120 KG ve eski boksör..... Gerisini siz düşünün.Benimde ondan pek eksi kalır yanım yok.Adam arabadan bi indi.Boy 1.45 ya var ya yok.Erkete... Babam dedi seni şimdi eşşek ağaca çıkana kadar döverdim ama yumruklara yazık.
Motorcuları çok eziyorlar.Eğer motorcu olacaksan boyun en az 1.90 olmalı.Ağırlığın 100 kilo olmalı.Ve en önemlisi bi dövüş sporunda biraz bişeyler bilinmeli...

okinkurt
28-07-2011, 14:17   |  #31  
OP Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

bizim şehirde en iyi motor moblyet ler allahım tarebbim kıc kadar yolda bi basıyolar onlarla görmeniz lazım hepside orta okul dan cocuklar bigün giderken böyle 4 yol agzı var benim oturdugum yerden sag taraftan baya bi süratli bi gecirdi bize arabanın sag taraf mortingen ne ayna kaltı ne kaporta vuranda ufak bş veled oda cama kafa attı burnu kırıldı ertesi gün gördüm gene binmiş motora aynı devam :D sade motorcular degil abi araba felan herkeste var bişey zart zurt kaza oluyo ülkede evin balkonuna araba giren kac ülke var dır allah aşkına :D tabi mtorcular için daha zor 2 tekerlek üstünde fazla bi koruma yok rabadakide umursamayınca tehlikeli iş allah muhafaza bi gecirse direkman komalık olursun galiba motorculuk tr de her yerde zor benim yeni oturdugum yer daglık şehre 10 km şehre motorla gidenler anlatıyo km başı köpek atlıyomus tepelerine eşşek gibi kangallar birini motorun üstünden almış :D onları duyduktan sonra yayan bile gitmiyyom artık o yoldan :D.