kimlik doğrulama sourunu

Ricky Lazarus
26-07-2015, 22:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

yeni bir sony xperia z3  telefon aldım fakat wifi ya bağlanmaya çalıştığımda kimlik doğrulanma sorunu diyor bağlanmıyor. Modemden add route seçeneğini deneyecektim fakat nasıl yapılandırılır bilmiyorum. Acaba vodafone internet ayarlarını bir daha yapılandırırsam sorunun çözülür mü aacil yardım bekliyorum. Teşekkürler...

Sistem Bilgilerim
  • Windows 8 Proffessional 64-bit
  • Intel
  • nVidia
  • Google Chrome
  • MSE (Microsoft Security Essentials)
  • 8192 MB
  • - Bilmiyorum -
  • - Tabletim yok -
kaanes
07-08-2015, 20:06   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

bağlanacağın modemn üzerine gelip geliştirici seçeneğini aktif edip ip ayarını statik yaptıktan sonra ip adresi ve geçit de yazan numaraları aynısını yazıp,    dns1 ve dns2 de gözüken numaraları aynısını yazmak ve wifi şifresinide yazdıktan sonra sorun çözülmüş olur sanırım olmadı wps yani telefonda wps yada yuvarlağa benzer işaret olur kablosuz ağların orada ona bas o dolmadan modemin üstünde aynı simge veya wps yazan tuşsa bas hallolur

Ricky Lazarus
13-08-2015, 19:22   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Arkadaşım teşekkür ederim fakat senin dediklerini önceden yapmıştım ve işe yaramadı sen de bunu zaten tahmin etmişsin. Benim modemin galiba WPS desteği yok çünkü üzerinde ne pin yazıyor nede WPS yazan bir tuş var üzerinde. Bu modem 2005 yılında eski bilgisayarımı aldığımda yanında vermişlerdi zaten yani bayağı yıllandı. Şimdi TTnet in verdiği modemi kullanıyorum telefon ile bağlanmak istediğimde. Cevap yazdığın teşekkür eder İYİ GÜNLER DİLERİM...