Kimlik Numarasından İsim Sorgulama!

BHBilhos
31-05-2015, 18:37   |  #1  
BHBilhos avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Bilhos tarafından üretilen bu yazılımla yazdığınız kimlik numarasına karşılık gelen ad-soyad bilgilerini görebileceksiniz. Bilindiği gibi bu tür programlar bir ara oldukça fazlaydı. Fakat NVİ'nin TC Kimlik No Sorgulama & Doğrulama kıstaslarını değiştirmesi sonrası haliyle pek çok program işlevsiz duruma geldi.

Bilhos'un bu ihtiyacı gözeterek ürettiği yazılımın, özellikle kimlik numarası ile üyelik aktivasyonu yapan web sitelerinin işine yarayacağı ümit ediliyor.

İndirmek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

Olumsuz kullanımları Bilhos tavsiye etmediği gibi amacı dışında kullanımlar için Bilhos sorumlu tutulamaz.

İyi günler dileriz.

White-Fox
31-05-2015, 20:20   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Bu bilgilerin ne işi var o tarz programlarda :) gerçi şaşmamak lazım.

BHBilhos
04-06-2015, 15:23   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: White-Fox  
Bu bilgilerin ne işi var o tarz programlarda :) gerçi şaşmamak lazım.

Bilgiler programda değil. Program sadece sizi bilgilerin olduğu kamu sunucularına yönlendirir o kadar. Kıt kanaat bilgiyle yorum yapmak pek faydalı olmaz.

PC_Engeneer01
06-06-2015, 21:04   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

Arkadaş bu programın riskli olmadığının garantisi varmı? ben TC mi yazacam butona basacam arka planda o butnlara hangi komutları verdiklerinin nerden bilecem..Böyle şeyler sakıncalı şeyler, ondan sonra bilgisayarım bilgilerim hacklenmiş..haklenmemiş hırsızı sen aldın içeri sadece..vesselam

White-Fox
07-06-2015, 03:22   |  #5  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
1,104 mesaj
Alıntı: BHBilhos  
Bilgiler programda değil. Program sadece sizi bilgilerin olduğu kamu sunucularına yönlendirir o kadar. Kıt kanaat bilgiyle yorum yapmak pek faydalı olmaz.
 Programın veri yolunu açıkla bana çok bilgili insan.Benim gibi kıt kanaat bilgi sahibi olan eskinin console kurtları böyle uygulamalara bir yeriyle güler buda benim sorunum/görüşüm.Programın işlevi aracılık mı?  Hangi Kamu kuruluşu TC kimlik ve karşılığına denk gelen isimleri dağıtıyor açıkla bilelim şaka gibi ya TC kimlik numarasını alıp başkasının adına dolandırıcılık yapılıyor siz ne konuştuğunuzun farkındamısınız anlamadım.Dağıtmıyorsa bin bela birde bana hakaret ediyorsun oda sıvamak olmuş.Senden bile bir şey öğrendim gece yarısı ibret aldım şükür ettim.Hadi Kolay Gelmesin...

BHBilhos
09-06-2015, 15:27   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj
Programın veri yolunu açıkla bana çok bilgili insan.Benim gibi kıt kanaat bilgi sahibi olan eskinin console kurtları böyle uygulamalara bir yeriyle güler buda benim sorunum/görüşüm.Programın işlevi aracılık mı? Hangi Kamu kuruluşu TC kimlik ve karşılığına denk gelen isimleri dağıtıyor açıkla bilelim şaka gibi ya TC kimlik numarasını alıp başkasının adına dolandırıcılık yapılıyor siz ne konuştuğunuzun farkındamısınız anlamadım.Dağıtmıyorsa bin bela birde bana hakaret ediyorsun oda sıvamak olmuş.Senden bile bir şey öğrendim gece yarısı ibret aldım şükür ettim.Hadi Kolay Gelmesin...
Kibar bir biçimde çalışma sistemi hakkında bilgi isteseniz, kaynak kodları dahil her şeyi paylaşırım. Üstü kapalı çirkin ithamlarda bulununca haliyle benimde üslubum sertleşiyor. Kırmak istemezdim.

Riskli olduğunu düşünüyorsanız, kullanmayabilirsiniz. Şüpheci olmak güzel bir şey ama paranoyaklık seviyesine gelmemeli.

Sevgiler.

White-Fox
09-06-2015, 17:05   |  #7  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
1,104 mesaj
Kibar bir biçimde çalışma sistemi hakkında bilgi isteseniz, kaynak kodları dahil her şeyi paylaşırım. Üstü kapalı çirkin ithamlarda bulununca haliyle benimde üslubum sertleşiyor. Kırmak istemezdim.

Riskli olduğunu düşünüyorsanız, kullanmayabilirsiniz. Şüpheci olmak güzel bir şey ama paranoyaklık seviyesine gelmemeli.

Sevgiler.

Bu işin kibarlığı yok kardeşim kim olduğumu bilmiyorsun kaç yaşıma geldim bilmiyorsun neyi öğrendim neyi öğrenemedim bilmiyorsun gelip bana kıt kanaat bilgilisin diyorsun ben mi kaba oldum şimdi?Öfkemizi içimize ata ata sinir hastası olduk hiç çekemem böyle şeyleri.Neyse uzamasın artık...

BHBilhos
09-06-2015, 18:43   |  #8  
OP Taze Üye
5 mesaj
Bu işin kibarlığı yok kardeşim kim olduğumu bilmiyorsun kaç yaşıma geldim bilmiyorsun neyi öğrendim neyi öğrenemedim bilmiyorsun gelip bana kıt kanaat bilgilisin diyorsun ben mi kaba oldum şimdi?Öfkemizi içimize ata ata sinir hastası olduk hiç çekemem böyle şeyleri.Neyse uzamasın artık...

İndirmeden, çalıştırmadan, analiz etmeden "Siz bizim bilgileri mi çalacaksınız?" demek bence güzel bir tutum değil. İtham etmeden, zan altında bırakmadan da kuşkularınızı dile getirebilirdiniz. 

Program kesinlikle girilen verileri kaydetmemekle beraber Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasındaki bir forma veri gönderip, sonuç çıktısını ekranda gösterme mantığı ile çalışır.

Güzel günler dilerim.

White-Fox
09-06-2015, 23:34   |  #9  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
1,104 mesaj
İndirmeden, çalıştırmadan, analiz etmeden "Siz bizim bilgileri mi çalacaksınız?" demek bence güzel bir tutum değil. İtham etmeden, zan altında bırakmadan da kuşkularınızı dile getirebilirdiniz.

Program kesinlikle girilen verileri kaydetmemekle beraber Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasındaki bir forma veri gönderip, sonuç çıktısını ekranda gösterme mantığı ile çalışır.

Güzel günler dilerim.

Ben öyle bir ithamda bulunmadım , benim şaştım dediğim konu Tc yi bile yazsam niye ona karşılık gelen isim/soyisim veri tabanından bilgi  imkanı veriyor kurumlar buna bir anlam veremememden dolayı idi ki hala veremiyorum.Tam ben buna anlam veremezken bilgim kıt oldu sizinle sorun yaşadık olay bundan ibaret.Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

BHBilhos
10-06-2015, 23:38   |  #10  
OP Taze Üye
5 mesaj
Ben öyle bir ithamda bulunmadım , benim şaştım dediğim konu Tc yi bile yazsam niye ona karşılık gelen isim/soyisim veri tabanından bilgi imkanı veriyor kurumlar buna bir anlam veremememden dolayı idi ki hala veremiyorum.Tam ben buna anlam veremezken bilgim kıt oldu sizinle sorun yaşadık olay bundan ibaret.Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Söylediklerinizi yanlış algılamışım. Özür dilerim, kırmak istemezdim.