Kis7 yardım..

JustCause
04-12-2007, 16:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
312 mesaj

MerHaba Kaspersky İnternet Security kullanıyorum fakat kasper olur olmadık sayfalara forbid atıyor devre dıSı bırakmadan acamıorum youtube dan video dahi izlememi engellıyor nerden düzeltebilirim bunu..Ayrıca pc mi sürekli olarak disk birlestirme ccleaner ile temızlemem ragmen anlamsız bir kasıLma  war.KiS7 VE Spyware Doctoru birarada kullanıyorum bu yuzden mi kasıyor.TeşekkürLer.

XxXDaRKoXxX
04-12-2007, 17:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Güvenlik seviyelerini default a getirin

sakin_insan
05-12-2007, 13:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
508 mesaj

spyware doctor benim bilgisayarımı çok yavaşlatmıştı ben kaldırmıştım. belkide o yüzden olabilir.

irfankeskin61
05-12-2007, 13:45   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,248 mesaj

Arkadaşım neden 2 antivirüs programını birlikte kullanıyorsun? Genelde bu tür problemler antivirüs programlarının birbirlerinin bazı alt özelliklerini kitlemesi nedeniyle ya da diğerini virüs gibi görmesi nedeniyle olur. Sistemdeki kasılmanın asıl nedeni antivirüs gibi görülen ama aslında virüs olan bir programda olabilir. Malesef bazı programlar için satımı arttırmak amacıyla böyle legal görünen ama illegal olan yollar kullanılabiliyor. Muhtemelen problemin bundandır. Spyware Doctoru kaldırıp sistem performansına bak. Eskisi gibiyse çaren ya format atmak yada sistemi kasan bu programı bulup kaldırman olur. Bununla ilgili araç çubuğunun sağında bir uyarı görürsen bu programı kaldırmayı dene. Sorununla ilgili tam bilgim olmadığı için sana sadece deneyimlerimi aktarabiliyorum.
1'den fazla anti virüs programı kullanma orjinal key sahibiysen kis7 zaten sürekli güncelleme yapıyor. Aynı zamanda açığı çok az olan bir program. Kis7'nin kasacağı bir sisteme sahipsen nod 32'yi öneririm.

XxXDaRKoXxX
05-12-2007, 13:54   |  #5  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
irfankeskin61
Arkadaşım neden 2 antivirüs programını birlikte kullanıyorsun? Genelde bu tür problemler antivirüs programlarının birbirlerinin bazı alt özelliklerini kitlemesi nedeniyle ya da diğerini virüs gibi görmesi nedeniyle olur. Sistemdeki kasılmanın asıl nedeni antivirüs gibi görülen ama aslında virüs olan bir programda olabilir. Malesef bazı programlar için satımı arttırmak amacıyla böyle legal görünen ama illegal olan yollar kullanılabiliyor. Muhtemelen problemin bundandır. Spyware Doctoru kaldırıp sistem performansına bak. Eskisi gibiyse çaren ya format atmak yada sistemi kasan bu programı bulup kaldırman olur. Bununla ilgili araç çubuğunun sağında bir uyarı görürsen bu programı kaldırmayı dene. Sorununla ilgili tam bilgim olmadığı için sana sadece deneyimlerimi aktarabiliyorum.
1'den fazla anti virüs programı kullanma orjinal key sahibiysen kis7 zaten sürekli güncelleme yapıyor. Aynı zamanda açığı çok az olan bir program. Kis7'nin kasacağı bir sisteme sahipsen nod 32'yi öneririm.
spyware doctor antivirüs değildir Antispyware'dir.

JustCause
05-12-2007, 20:59   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
312 mesaj

yOrumlarınız İçin teşekkürLer Kis 7 kara Listeye aLındı bLoke oLdu Bir arkadasımdan aLmıstım İllegalmiŞ meger :)
OrjinaL Nod32 ye geÇtim Sistem daha rahat gibi .