Kız Meselesi,Nasıl Tanışabilirim ?

RedAngels
23-02-2014, 11:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Şimdi ben 11.sınıfa gidiyorum,ve bu sene okula başlayan 9 lardan bir kıza aşık oldum.Daha önce kimseyle çıkmadım,bunuda belirteyim ilk defa böyle birşey oldu.Herneyse kız ile aynı okuldayım ve otobüse her sabah aynı duraktan beraber biniyoruz,kızı gördüğümde dahi elim ayağıma dolaşıyor :) Kız dışardan çok sessiz ve terbiyeli gözüküyor şu toplum içinde otobüslerde olan ergenlerden değil yani,ve sevgilisi yok,adını dahi bilmiyorum.Soruma geliyoruz evet :) bu kızla nasıl tanışmalıyım.Kızla hiç ortak arkadaşımız yok kızı daha ilk bu sene görüyorum,ve anca 5 -10 kez karışılaşmışızdır,ve kızı okulda nerdeyse hiç görmüyorum dışarı bahçeye falan çıkmıyor yani,ve 9 ların tamamı kız.Tipimde fena değil hocam sene başından beri 5 kız geldi hiçbirine yüz vermedim.

Otobüs geçmi kaldı falan işe yaramaz,kız hep aynı saatte çıkıyor,otobüste hep aynı saatte geliyor.

tknsyen
23-02-2014, 12:38   |  #2  
tknsyen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
443 mesaj

kızlara laf söz söylenmeye de gelmiyor bu devirde bence sen kızın arkadaş ortamı oluşturmasını bekle ondan sonra onun arkadaş ortamına girmeye çalış en mantıklısı bu sakın otobüste yolda falan arkadaşlık teklif etme ters tepki alırsın ve aranızda antipati oluşur.

bosluk
23-02-2014, 13:05   |  #3  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Ya da direkt özgüvenli bir teknik. Otobüsten okulda indiğinde git yanına. Günaydın de. Sizi görüyorum her sabah, yanlış anlamayın ama çok güzel bir bayansınız, tanışabilirmiyiz de. Zaten elektrik denen şeyi alırsa tanışır. Sonrasında ise az bir okul muhabbeti, sonra biraz geyik, sonra bir öğle yemeği teklifi, elektrik devam ederse işler gelişir. İlişkiler öyle uzaktan sevme ile olmuyor. Birinden hoşlandığınız dakika gider hoşlandığınızı belli ederseniz hem vakit kaybetmezsiniz, hem sizden daha girişken ve rahat birinin aranıza girmesine izin vermemiş olursunuz. Dediğim gibi erkekleri konuşulanın aksine tavlayanlar kadınlar oluyor zaten ;) Tek yapacağınız şey ilk adımı atmak ve sizin gözünüzde değerli olduğunu/beğenildiğini gösterebilmek. Gerisi hatun kişiye bağlı...

DiamondMines
23-02-2014, 18:12   |  #4  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: RedAngels  
Şimdi ben 11.sınıfa gidiyorum,ve bu sene okula başlayan 9 lardan bir kıza aşık oldum.Daha önce kimseyle çıkmadım,bunuda belirteyim ilk defa böyle birşey oldu.Herneyse kız ile aynı okuldayım ve otobüse her sabah aynı duraktan beraber biniyoruz,kızı gördüğümde dahi elim ayağıma dolaşıyor :) Kız dışardan çok sessiz ve terbiyeli gözüküyor şu toplum içinde otobüslerde olan ergenlerden değil yani,ve sevgilisi yok,adını dahi bilmiyorum.Soruma geliyoruz evet :) bu kızla nasıl tanışmalıyım.Kızla hiç ortak arkadaşımız yok kızı daha ilk bu sene görüyorum,ve anca 5 -10 kez karışılaşmışızdır,ve kızı okulda nerdeyse hiç görmüyorum dışarı bahçeye falan çıkmıyor yani,ve 9 ların tamamı kız.Tipimde fena değil hocam sene başından beri 5 kız geldi hiçbirine yüz vermedim.

Otobüs geçmi kaldı falan işe yaramaz,kız hep aynı saatte çıkıyor,otobüste hep aynı saatte geliyor.

İçinden nasıl geliyorsa öyle davran burda sana kimse nasıl davranacağını söyleyemez senin zaten belli başlı bir yapın ve karakterin vardır adım atarak ilerle, korkma, ne olacaksa zaten olacak. Tanış, konuşmaya başla, sohbet aç ne yaparsan yap iletişim kur. Bu şekilde başlayabilirsin. Kalbinde ne hissediyorsan öyle devam et.

Dark Warrior
23-02-2014, 21:23   |  #5  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
28 mesaj

Çok Yararlı olabilir!!!

İlk önce arkadaş ortamına girmeye çalış,eğer giremiyorsan. Kızlardan yardım iste kız knk falan varsa onlara söyle onlara söylersen onlar nerdeyse her şeyi halleder.

Yada pusu ya yat şöyle mesela onların sınıfında bir şey olmuştur lafı ordan aç konuşmaya başla sonra adını sor . Mesela öğretmenler bahseder şu sınıf çok iyi yada şu sınıftan şu kız çok iyi diye bunu avantja dönüştür. Şu hoca sizin sınıftan bahsediyordu çokiyi-çokyaramaz bir sınıfmışsınız de.

Olmuyorsa onların sınıfından kız veya erkek arkadaş yap ismini öğren o arkadaşla git yanına onlar sohbet ederken sende katıl aralarına .sonra sabahları selamlaşırsınız konuşursunuz 

Sohbet edecek bir şeyler bulmaya çalış ve konuşmadan önce kafanda planla konuşacağın şeyleri daha önceden heycanlanırsan konuşamazsın 

NOT!!!!!!

Kızla ilk önce arkadaş olmaya çalış kesinlikle acele etme doğru zamanı bekle. Ve sen zaten hissedersin doğru zamanı eğer kız çekingense bir (arkadaşın kız daha iyi olur) ona onu sevdiğini ve çıkmak istediğini söylesin.Doğru zamanda acele etme kız sana samimiyet gösterir mesela okulda durakta ama sakın o anda söyleme biraz zaman geçsin öyle söyle.

Son Düzenleme: Dark Warrior ~ 23 Şubat 2014 21:24
Dark Warrior
23-02-2014, 21:25   |  #6  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
28 mesaj

Başarılar dilerim , eğer işey yararsa mesaj at mutlaka.