KIZIN BENİ SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIM

zeliha çelebi
12-04-2009, 14:20   |  #51  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

BENCE YAVAŞ YAVAŞ HALLET EĞER SENİ KANKA OLARAK SEVİYORSA TAMAMEN KAYBEDERSİN AMA TRİP FİLAN YAPIYOSA SENDEN HOŞLANIYODUR DEDİM GİBİ SABIRLI OL YAVAŞ YAVAŞ HALLET VE ONA DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTER İLGİLEN SAHİPLEN ONU EMİNİM HOŞUNA GİDECEK

_cypher_
12-04-2009, 16:20   |  #52  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj

madem kankasınız madem seni boşta bilio ona deki yeni bi kız war ama sen tanıosun ve tek taraflı şimdilik o yuzden kim olduğunu solemiccem büyük ihtimalle meraktan çatlicak ögrenmek isticcek sen kim olduğunu soylemeden ona onun en sevdiğin özelliklerini caktırmadan anlat belki kendi anlar ama anlasa bile ondan birşey bekleyemezsinBeğendim mutlaka senin bi adım atman lazım doğru zamn olduğunu anladığında da açılman lazm eğer oda sana boş değilse kabul edecektir...bu arada ona onu anlatırken surekli gözlerinin içine bak ama diğer durumlarda yuzune bile bakmamaya çalış küçük bi taktik Kahkaha

bolbol
14-04-2009, 20:41   |  #53  
OP Üye
52 mesaj

arkadaşlar hepinize teşşekkür ediyorum şimdiye kadarki cevaplar için ben bu kıza nasıl açılabilirim. ama sevdiğine emin gibiyim. sadece nasıl açılabilirim bunu söyleyin yeter.

ECHELON_
14-04-2009, 21:23   |  #54  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

kaçan kovalanır kız sana tatlı sert yaklaşarak seni komple ele geçirmeye çalışıyor yani seni ipotek altına alıp istediği zaman istediğini yaptırmak çabasında

chıpte konuya bak hey allahım

attackhan1907
15-04-2009, 17:37   |  #55  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar bana da bi yardımcı olun lütfen.. sorunum kıskançlık.. sevgilimi aşırı kıskanıyomuşum.. öle dio.. güzl biri herkes bakıyo ve doğal olarak kıskanıyorum ama abarttığımı düşünüyo... nasıl halledicem ben bunu...??

massas
16-04-2009, 18:35   |  #56  
Yıllanmış Üye
681 mesaj
bolbol
ARKADAŞLAR BİZİM SINIFTA BİR KIZ VAR.SÜREKLİ BAKIŞIYORUZ AMA KIZIN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ BİLMİYORUM ARADA BİR TRİP YAPIYOR KIZIYOR.BİDE ŞÖYLE BİR DURUM VAR BEN ÖNCEDEN HEP MANİTA İŞLERİNİ BU KIZLA KONUŞURDUM ANLIYCANIZ KANKAYIZ. ONUN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM.
Ağzı kulaklarına varıyor kötü bir durum ne denilebilirki Ağzı kulaklarına varıyor

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
18-04-2009, 00:46   |  #57  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj
attackhan1907
arkadaşlar bana da bi yardımcı olun lütfen.. sorunum kıskançlık.. sevgilimi aşırı kıskanıyomuşum.. öle dio.. güzl biri herkes bakıyo ve doğal olarak kıskanıyorum ama abarttığımı düşünüyo... nasıl halledicem ben bunu...??
Ben senin yerinde olsam ona bakanların ağzını burnunu kırarım emin ol.

01apachi
18-04-2009, 01:07   |  #58  
Yıllanmış Üye
1,618 mesaj
attackhan1907
:)))))
kızın otuz sene sonraki halini düşün..

loganwolverine
18-04-2009, 01:13   |  #59  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

forum gözüm abla köşesine döndü
sevgili gözüm abla....

Son Düzenleme: loganwolverine ~ 18 Nisan 2009 01:15
Ahmet Ertuğrul
18-04-2009, 01:18   |  #60  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

o güzinn değil mi yavf?? :D:D:D

ismailmazi
18-04-2009, 01:35   |  #61  
Yıllanmış Üye
368 mesaj
attackhan1907
her kızın kendine özgü güzelliği vardır.yanlız sen kıskançlık yapmaya devam edersen kızı kaybedicen gibi.bence kıskançlığı bırakıp sevgiline güvenmeye bak.

ismailmazi
18-04-2009, 01:36   |  #62  
Yıllanmış Üye
368 mesaj
bolbol
ARKADAŞLAR BİZİM SINIFTA BİR KIZ VAR.SÜREKLİ BAKIŞIYORUZ AMA KIZIN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ BİLMİYORUM ARADA BİR TRİP YAPIYOR KIZIYOR.BİDE ŞÖYLE BİR DURUM VAR BEN ÖNCEDEN HEP MANİTA İŞLERİNİ BU KIZLA KONUŞURDUM ANLIYCANIZ KANKAYIZ. ONUN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM.
utanma konuşmayı bi dene.

okan1994
28-10-2009, 19:51   |  #63  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar ben bir kızla daima bakışıyorum.kızda bakıyor fakat sevdiğini nasıl anlayacağım ona açılmadan

umut101010
28-10-2009, 22:54   |  #64  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

güzel kardeşim git ona açılmadan anlayamzsın birazz cesaretli ol git söyle seni öldürmez yemez bişey yapmaz inan bana içinde kalırsa ve sen söylemezsen ve o kız başka biriyle beraber olursa yıkılırsın git uygun bir uslubla tanış çıkışta öğle tatilinde bişeyler yapalım de tanımaya çalış teklifi hemen basma 1-hafta kadar takıl huyunu suyunu öğren zaten oda seni seviyosa teklif etmene bile grek kalmaz bi bakarsın senin koluna girmiş sahilde yürüyorsunuz olay bitmiştir hadi kolay gelsin

Sefa Adak
30-10-2009, 09:11   |  #65  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj
Alıntı: umut101010  
güzel kardeşim git ona açılmadananlayamzsın birazz cesaretli ol git söyle seni öldürmez yemez bişeyyapmaz inan bana içinde kalırsa ve sen söylemezsen ve o kız başkabiriyle beraber olursa yıkılırsın git uygun bir uslubla tanış çıkıştaöğle tatilinde bişeyler yapalım de tanımaya çalış teklifi hemen basma1-hafta kadar takıl huyunu suyunu öğren zaten oda seni seviyosa teklifetmene bile grek kalmaz bi bakarsın senin koluna girmiş sahildeyürüyorsunuz olay bitmiştir hadi kolay
Arkadas tam aklımdakileri yazmış.
Yeterki utanma git hep onla takıl beraber ol, samimi ol ondan sonra zaten gerisi gelir.Zamanı gelir derin konulara girersiniz herşey kendiğindenaçılır teklif bile etmene gerek kalmaz.Yarın bigün kız başkasıylaçıkarsa gerçekten yıkılırsın herşey biter.O yüzden bu işlerde utanmıcaksın hem romantik hem fırlama olucan ama hepsi dozunda.Rahat ol kızı bakışlarınla etkile,qüldür.Ben bunların hepsini yaşadım.Yalnız benim teklif etmeme gerek kalmamıştı eş zamanLı oLmstu..xD 
Ama sana en büyük tavsiyem.Böyle konulara kendini fazla yorma, sallama.Olursa olr olmazsa kaybol mantıqında ol.Yaşadıkça anlıcaksın ne kadar boş işler olduğunu.Tabiki kız arkadaşın olck ama qidene yol verceksn ki qelen ayakta kaLmasn dmi xD Kendne ii ßaq.KoLy qLsn..

umut101010
30-10-2009, 10:45   |  #66  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

kız seni kabul etmezse yapıştır lafı kalbinde bna yer yoksa farketmez ayaktada giderim  şaka maka bi yana haribden git konuş azdan az çoktan çok gider içinde kalmasın

ibrahim19
30-10-2009, 10:58   |  #67  
Yıllanmış Üye
635 mesaj

vay be chip e bak helal olsun  kardeşlik bu işte her zman her konuda yardımcı :) sorunun sahibi noldu açıldınmı? olmulu olduysa bende bi kıza açılcam cevaplayı ver artık.

Sefa Adak
30-10-2009, 11:32   |  #68  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj

Hayat sırf teknoLojiden ibaret deiL.HéR konudan konusuoz isde ne qüzel derdi oLan CHIP Online'a qeLsn hallederizz ...xD

gözgöz
06-11-2010, 13:34   |  #69  
Taze Üye
0 mesaj

arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz
ya bizim SINIFTA Bİ KIZ VAR BİDE BENİM KANKAM VAR İKİMİZDE Bİ KIZI SEVİOZ KANKAM BUNU BİLİO . AMA ARAMIZ NORMAL KIZ ONU SEWMİO KIZ BENİM ONU SEWDİĞİMİ BİLİO . KIZA SORDUM KİMİ SEWOSUN DİE KIZ KİMSEYİ SEWMİYORUM DEDİ . AMA KIZ BENLE ÇOK İLGİLENİYO ANLICANIZ KIZIN BENİ SEWDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM ACABA KIZ BENİ SEWİYOMUDUR ARKADAŞLAR .........LÜFEN GÖRÜŞLERİNİZİ YAZIN ??????

loseface
06-11-2010, 18:10   |  #70  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

Lan gelin Matematik sorusu sorun Biyoloji sorun çözelim ama böle aşk konuları açmayın be !

metehan96
06-11-2011, 00:47   |  #71  
Taze Üye
0 mesaj

arkadaşlar benim daha kötü yha 10 yaşındayım artı yaşımdaki kıza aşık oldum aynı sınıftayız nasıl açılcamı bilmiyorum hep onu rüyamda görüyorum aşk şarkıları filn söylerken gözümün içine filan bakıo ama emin degilim! lütfen yardım edin

Kapalı Hesap (101323)
11-11-2011, 13:10   |  #72  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: ~~€zgi~~  
anlayamazsın ama onu kendine aşık edebilirsin :)
vay be ezgi o kadarda kötü biri değilmiş  erkeklere yardımcı oluyor  hatta çok iyi bile denebilir
şu engeli kaldırayımda göreyim mesajlarını ciddiyim
iyi bir kızcağız  herneyse  he bu arada  yazma derdinde deilim   yazma derken yazı yazma deil  aşk yazma    bakarsınız birgün banada yardımı dokunur  tabi geçenki kavga  için beni affederse  :)  
yazmıyorum aşık deilim  hoşlanma dahi yok   liberty  kıza asılıyor demeyin  
öyle bişey olsa zaten buradan yazmam  öm den msn isterim öyle bir niyetim yok  msn istesemde bir konuda yardım istemek için  sonra 2 tarafta birbirini siler olur biter  ciddiyim yanlış  sanıp alay etmeyin

Kapalı Hesap (101323)
11-11-2011, 13:20   |  #73  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: metehan96  
arkadaşlar benim daha kötü yha 10 yaşındayım artı yaşımdaki kıza aşık oldum aynı sınıftayız nasıl açılcamı bilmiyorum hep onu rüyamda görüyorum aşk şarkıları filn söylerken gözümün içine filan bakıo ama emin degilim! lütfen yardım
10 yaşındaysan derslerine çalış aşk işine lisede  başla fazlada abartma lisede  liseyi bitir ondan sonra tam olarak başla

Kapalı Hesap (101323)
11-11-2011, 13:21   |  #74  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: loseface  
Lan gelin Matematik sorusu sorun Biyoloji sorun çözelim ama böle aşk konuları açmayın be !
aynen ya

Kapalı Hesap (101323)
11-11-2011, 18:41   |  #75  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

ben sadece doğruları söyledim  :)  
benden foruma herhangi bir hakaret mesajı falan gelirse ben değilim pc ye trojan bulaştı  şimdi  sistemi geri yüklicem daima  son sürüm son build kullandığım rollback rx ile  arkadaşın  usb hdd sinden bulaştı  birde steam hacklendi hackerlar tüm steam ı ele geçirmiş zar zor steam oyun duyurma yerini geri alıp duyuru yaptı    steam ın her yeri veritabanı falan hackerlar ele geçirdi kredi kartlarınızı yakından kontrol edin hesap şifrelerinizi değiştirin  diyor  gabe newell  steam  tamamen hackerların kontrolünde şu anda valve  çok zor durumda şu anda  hackerlar  çok büyük  vurgun yaptı  2.kez  ard arda  bu seferki çok büyük