KIZIN BENİ SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIM

DaRWeLL
23-03-2009, 21:46   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

konu iyice memleket meselesi oldu haa.en çok okunanlarda 1. :)

olm git sende napıyosan yap bütün forum seferber oldu haa :P :)

Mustafa Akın
23-03-2009, 21:54   |  #27  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Teknoloji forumunda tartıştığımız şeye bak.. Tamam tartışalım ama, neden en çok okunan 2.konu bu.. Sadece bir eleştri.

muratgs52
23-03-2009, 22:12   |  #28  
muratgs52 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
151 mesaj

Arkadaşım eğer o seni arkadaşı olarak görüyosa gözünde sende bunu öğrendikten sonra senin için zor geçebilir günler

Origin_Angel
23-03-2009, 22:52   |  #29  
Yeni Üye
20 mesaj

Kusura bakmayın ama bu konuları konuşacağınız yer burası değil site adminleri nasıl izin veriyorsunuz bu konuların açılmasına nerdeyiz ne konuşuyoruz !!!

massas
23-03-2009, 22:56   |  #30  
Yıllanmış Üye
681 mesaj
Origin_Angel
Kusura bakmayın ama bu konuları konuşacağınız yer burası değil site adminleri nasıl izin veriyorsunuz bu konuların açılmasına nerdeyiz ne konuşuyoruz !!!
arkadaşım burası bir forumdur ve forumda çeşitli sorunlara çözümler aranır.
konun açıldığı bölüme bakarsan chıp-life(hayat) bölümüdür. bu bölümün teknoloji ile alakası yoktur.

samsamsa
23-03-2009, 22:59   |  #31  
Yıllanmış Üye
677 mesaj
bolbol
alternatif
hasanozf abimizin yazdıgını dikkate alarak uygula..ama ondan önce kankanla arayı boz sonra ark olarak barışş..tekrar kanka olma..gerisi sana kalmış..direk kanka olaylarından sefgiliye geçiş yapmaya çalışırsan işin zor hatta havadan başka birşey alamassın .. :) en altarnatif yolu..diyerlerini arkadaşlar söylemişler zaten Beğendim

Semih Özyurt
24-03-2009, 02:41   |  #32  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
2,749 mesaj
bolbol
ARKADAŞLAR BİZİM SINIFTA BİR KIZ VAR.SÜREKLİ BAKIŞIYORUZ AMA KIZIN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ BİLMİYORUM ARADA BİR TRİP YAPIYOR KIZIYOR.BİDE ŞÖYLE BİR DURUM VAR BEN ÖNCEDEN HEP MANİTA İŞLERİNİ BU KIZLA KONUŞURDUM ANLIYCANIZ KANKAYIZ. ONUN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM.
dostum ya bırak su işleri sanki biz kıza gidipte seni seviyorum dedikte ne oldu hemen kardeşimsin ayağına yatıyo hepsi yok seni arkadaş olarak görüyorum falan falan bence boşver burda tecrübe konuşuyor.Kızı seviyosan bırak sende kalsın sadece sen bil + yok arkadaş kalalım diyorlar.Ben bi kızı sevcem kıza açılcam bana yara vercek ondan sonra arkadaş kalalım bu işler bana ters bilmem sen ne düşünürsün

ama sana tavsiyem 10 kere düşün bi kere hareket et, üstelik kız kankam diyosun.

Son Düzenleme: Semih Özyurt ~ 24 Mart 2009 02:44
Mustafa Arslan
24-03-2009, 08:30   |  #33  
Yıllanmış Üye
411 mesaj
semih_ozyurt
dostum ya bırak su işleri sanki biz kıza gidipte seni seviyorum dedikte ne oldu hemen kardeşimsin ayağına yatıyo hepsi yok seni arkadaş olarak görüyorum falan falan bence boşver burda tecrübe konuş
abi baya dertliymissin sen ya Ağzı kulaklarına varıyor

Murd3R
24-03-2009, 09:10   |  #34  
Üye
95 mesaj

Belkide sen aşık değilsin arkadaşım sadece hoşlanıyorsun belkide hoşlandığını zannediyorsun. Yaş kaç? Lisedeysen hiç sınıfta kaldın mı kız senden kaç yaş küçük? Bunlarda önemli. Asosyallerde vardır bu. Pc başında oturmaktan çevreden sevgi saygıyı kaybeder ve ufak bi kıvılcımda coşar ormanı yakar.
Lisede laçka muhabbetler çoktur. Heleki hiç hoşlanmadığım kanka muhabbetleri.
Kanka KanKardeş anlamındadır Kanından Canından kardeşi saymaktır. KanKardeşlik laçka kanka (Heleki Kanqa<= Bune a.) muhabbetleri ile adeta bitmiştir. Konuya ilk cevabımda seninde sevmen gerek dedim fakat bu kankaların heleki kanqaların ne yapcağı belli olmaz. Yanılırsın boşwer kanqan seviyorum der 1 aya yine kanqa olmak ister, sıkılır.

Son Düzenleme: Murd3R ~ 24 Mart 2009 09:11
centipede
24-03-2009, 09:29   |  #35  
centipede avatarı
Yıllanmış Üye
344 mesaj
Murd3R
Onun seni sevdiğini sormadan anlaman için seninde onu sevmen lazım..
Alkış  Alkış  Alkış  başka söze ne hacet

cemkala
24-03-2009, 09:38   |  #36  
Üye
93 mesaj

aynen kankam dediğin ve kız işlerini konuştuğun bi kızla çıkman onun seni sevmesi bence biraz saçma sen başkasını bul kardeşim onla çıksan bile mutlu olamassın :(:(

Z1mBaBwE
25-03-2009, 11:39   |  #37  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

Senin durumundaydım bende bakışmalar falan derken sonuç hüsran oldu duygularımı açıkladığımda erkeklere güvenip yok yanlış anlama senınle alakası yok dedi ve arkadaş olarak kakalım canım dedi çok uğraştım ama olmadı üzülen ben oldum oluruna bırak arkadaşım olmuyorsa daha fazla üsteleme kendini üzme sana değer verene sende değer verceksin vermiyorsa salla gitsin şuan aramız limoni 1.5 aydır konuşmuyoruz inş senin durumda böyle olmaz insan kolay kolay unutamıyor bende gerçekten sevmiştim.

Semih Özyurt
28-03-2009, 12:44   |  #38  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
2,749 mesaj
mustafarslan35
abi baya dertliymissin sen ya Ağzı kulaklarına varıyor
aynen

dextercan
30-03-2009, 02:35   |  #39  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

bu forumda her konuda arkadaşlarımıza yardım etmek görevimiz lütfen yok bura teknoloji donanım forumu falan yazılar yazmayalım.forumdaki herkes bizim dostumuzdur.

Carbon_o7
01-04-2009, 20:33   |  #40  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

Yha ßende aynı durumdayım :D Kader Arkim benim yha walla cok zor kankam diom ama içim gidio gözlerine bakarken :(

Oguzkhan
03-04-2009, 23:12   |  #41  
Yıllanmış Üye
296 mesaj

uygulayacagın taktikler her kızda ise yaramaz uyguladıgın taktiklerin bazılarında kızlar sana gelir bazılarında uzaklasır yani her kıza dusunupte yaklasmak lazım onun hoslandıkları seyler falan neler onları yap ilgisini cek falan filan..

Son Düzenleme: Oguzkhan ~ 17 Nisan 2009 17:00
denemeee
04-04-2009, 15:34   |  #42  
Yıllanmış Üye
274 mesaj

boswer bunlar kız qelıp qecer benımde basıma qeldı kızla tam 12 kere kustuk sonra bn kzıı hayatımda sıldım sonra bu kız benı aramaya basladı adını sorunca fln cwp wermedı konustukca konustuk en son saat 5 qıbı cıkma teklıfını bastım cıktık sonra ben eskı zamanlara dost olmak ıstıyorum dedı bende neden fln dedım ben ole senı daha cok sevıyorum dedı bende tamam dedım ole dost fln olduk bende ayrıldıkta sonra baska 1 erkekle cıktı bızde havamızı aldık  hayat bole dostum senı guvenmedıgın yerden vurur Göz kırpma

Sefa Adak
05-04-2009, 15:43   |  #43  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj

Aynı durum benim de başıma qelmişti kız benım aqzımı aramıştı msn de falan ben arklıqımız kankalıqımız biter onu kaybederim die kardeşim qbi qörüyorum demiştim..Aklımı....Meqersem kız bana çıkma teklf etcekmiş öle diyince vazqeçmş.bana bunu sölediqinde nerdeyse aqlıcaktm Gülüş Sonra ben de dayanamadım ona söledim sevdiqimi sonra baya konştk bu konuları bi olur bi olmaz falan şimdi kızla çıkıoruz..Ağzı kulaklarına varıyor Bi zamanlar kankan olan bi kızla başlarda ikimize de acaip qeldi brs ama süper bi duyqu...:=)

Kardeş bence hiç kanka, kardeş ayaqına falan yatma direk qit açıl.Yoksa sen zararlı çıkarsın çok üzülürsün..Fena bi durum çünkü..Hade hayırlısı..Beğendim

silici06
05-04-2009, 17:32   |  #44  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
Sefa Adak
Kardeş bence hiç kanka, kardeş ayaqına falan yatma direk qit açıl.Yoksa sen zararlı çıkarsın çok üzülürsün..Fena bi durum çünkü..Hade hayırlısı..Beğendim
bunu yapanlar çok var çok gördüm bu durumu ilk başta belli etmeyip yakın davranarak sonradan niyeti bozan erkek müsvetteleri ne yazıkki var. aslında hep baştan beri niyetleri belli. kıza sen en iyi arkadaşımsın beni birtek sen anlıyorsun hatta ben seni kardeş gibi görüyorum bile derler sonradan da teklif ederler. kızlarda bazen çok saf oluyor.. mesela laf açılıyor o çocuğun sana bakışlarını hiç beğenmiyorum diyorsun "o çok iyi biri çok iyi anlaşıyoruz beni kardeşi gibi seviyo" diyorlar.:) sonrada gerçeği görünce iğreniyorlar yada kabul ediyorlar tabi yazık.

kızların tek yapması gereken, eğer ki size sen benim en iyi arkadaşımsın kardeşim sayılırsın kankamsın diyerek samimiyeti ilerleten bir erkek arkadaşınız ilerde size karşı niyeti bozarsa hayatta yüzüne bakmayın derim çünkü anlamanız gereken, böyle birinin aslında kardeşim gibi görüyorum diyerek sizi kullanması yakınlık kurmuş olması gerçekte en baştan beri amacının ne kadar iğrenç olduğunu saklaması.. çünkü adam gibi adam bir erkek hiçbir zaman kardeşimsin kankamsın dediği kıza yazmaz. yazacaksa da en baştan hiç bu şekil yakınlık kurmaz.

PATR101
05-04-2009, 23:05   |  #45  
Taze Üye
1 mesaj

En güzeli araya birini sokup ağzını araması...

01apachi
05-04-2009, 23:11   |  #46  
Yıllanmış Üye
1,618 mesaj

kıza deki;
bak şu adresdeki(() konuyu ben açtım..onun içinde süpriz olur..
ondan sonra reklam yaparsın chip online sevenleri kavuşturuyo diye..

umut101010
05-04-2009, 23:31   |  #47  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj
01apachi
kıza deki;
bak şu adresdeki(() konuyu ben açtım..onun içinde süpriz olur..
ondan sonra reklam yaparsın chip online sevenleri kavuşturuyo diye..
Kahkaha

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
05-04-2009, 23:55   |  #48  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj
bolbol
ARKADAŞLAR BİZİM SINIFTA BİR KIZ VAR.SÜREKLİ BAKIŞIYORUZ AMA KIZIN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ BİLMİYORUM ARADA BİR TRİP YAPIYOR KIZIYOR.BİDE ŞÖYLE BİR DURUM VAR BEN ÖNCEDEN HEP MANİTA İŞLERİNİ BU KIZLA KONUŞURDUM ANLIYCANIZ KANKAYIZ. ONUN BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM.
Git kıza açıl derim.Bu Sözüde Aşk Hayatın Boyunca Aklından Çıkarma Y.İ.Ğ.İ.D.O. Abinden [''BAKIŞMAKLA AŞIK OLUNSAYDI ÖKÜZ TRENE AŞIK OLURDU'']

mk1
09-04-2009, 14:29   |  #49  
Yıllanmış Üye
481 mesaj

Git kıza açıl derim.Bu Sözüde Aşk Hayatın Boyunca Aklından Çıkarma Y.İ.Ğ.İ.D.O. Abinden [''BAKIŞMAKLA AŞIK OLUNSAYDI ÖKÜZ TRENE AŞIK OLURDU'']

AlkışAlkışAlkış

git söyle ciddi bir şekilde sonra pişman olma...Zonk

Son Düzenleme: mk1 ~ 09 Nisan 2009 14:30
zeliha çelebi
12-04-2009, 14:17   |  #50  
Taze Üye
2 mesaj

BENCE YAVAŞ YAVAŞ HALLET EĞER SENİ KANKA OLARAK SEVİYORSA TAMAMEN KAYBEDERSİN AMA TRİP FİLAN YAPIYOSA SENDEN HOŞLANIYODUR DEDİM GİBİ SABIRLI OL YAVAŞ YAVAŞ HALLET VE ONA DEĞER VERDİĞİNİ GÖSTER İLGİLEN SAHİPLEN ONU EMİNİM HOŞUNA GİDECEK