KIZLARI ANLAMA KILAVUZU

jeomania
05-04-2007, 05:14   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,251 mesaj

söyledikleri ve düşündükleri her zaman aynı değildir
aslında söylemek istedikleri farklıdır
okuyunca daha iyi anlarsınız:

-ay ne sempatiksin sen öyle
hayatimda bu kadar embesilini görmedim!

-yüzüme bak / gözlerime bak
arkadaş bi türlü etkileyemedim seni, kendime güvenim war, o elektrii verebilirim, seni hemen değiştiricem, bi bak yeterli

-hayatımda senin gibi birini tanımadım
çok gördüm çok geçirdim, ortamları bilirim, eninde sonunda seni istiyorum

-yanındayım
bi müddet daha uğraşırım işte, olmazsa kendi başının çaresine bakarsın.

-seni kıskanıyorum...
ilk defa bi erkeği elde ettim, kaybetmek istemiyorum.

-seni seviyorum
beni seviyor musun?

-gece fazla icme başina bişi gelmesinden korkuyorum...
cok alkollu olursan kendini kaybeder başka kızlara yavşarsın ben de kafani kırarım.

-bugun annemin dogumgunu
annemi veriyim de dogumgununu kutlayiver

-garip bir kiz
ben bu kizin sana bakişlarini sevmedim ondan uzak durmazsan kafanı kırarım.

-şu kiz ne guzel di mi ?
bakalim benim yanimda başka kizlara bakiyomusun bakmiomusun ?

-basenlerim chok mu kotu gozukuyo?
bana guzel oldugumu soyle

-ailenle tanısmam için bir az erken diil mi?
seninle evlenmek istedigimi de nerden çıkardın ?

-...yok canım beni ilgilendirmez
ne haltlar karıştırdın, niye böyle yaptın?allah belanı versin

-kiskandi mi şimdi?
-yoo niye kiskaniyim kii?
ngggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

-cok canım sıkılıyo...
gel de gezdir beni

-sanırım arkadaş kalsak daha iyi
senden daha iyisini buldum, yavaş yavaş uza bakalım

-duygularimdan emin degilim.
baskasindan hoslaniyorum.

-cok dengesiz bi iliskimiz var.
baskasindan hoslaniyorum.

-tabi tabi diger arkadaslarina da zaman ayirmalisin, neden kiskanayim ki
o baska arkadaslarin arasinda kizlar da varsa son duanı etmeye basla

-kim mi? bir arkadasim
eski sevgilim

-cok yorgunum,uykum geldi,hadi sarilip uyuyalim
bu gece olmaz. canım istemiyor

-saçım yakışmış mı?
güzelim değil mi? bana güzel olduğumu söyle.

-ne dersin şişmanlamış mıyım?
bana ince ve güzel olduğumu söyle

-yaptığım yemeği beğendin mi?
bana çok güzel yemek yaptığımı söyle

-bu etek nasıl durdu üstümde?
bana giydiğim herşeyin yakıştığını söyle

-beni özledin mi?
beni çok özlediğini söyle

-bana dokunmanı seviyorum
beni çok mutlu ediyorsun

-ne düşünüyosun?
bana güzel birşeyler söyle, benle-bizle ilgili bişeler söle

-ne oldu şimdi?
-hiç bişe..
bi de utanmadan soruyo ne oldu diye, ulan az önce dediklerini tekrar bi düşünsen ne olduğunu anlarsın ama sende nerdee.. bişe yok ne olacak, duygusuz herif..

-benim bunu bi dusunmem lazım. cok ani oldu...
tamam kabul edicem de hemen atlamis olmayayim diye...

-seni hayatımın sonuna kadar beklerim
arkanı döndüğün anda boynuzlayacağım

-bakarız
hiç umutlanma..

-boş olduğumda ben seni ararım
bir daha görüşmeyelim

-aşkım önümüzde hayatımızın dönüm noktası olan bir sınav var geleceğimizi belirleyecek bu öğrenci seçme sınavına yeterli konsantrasyonu sağlayabilmek için biraz ara verelim ha nedersin?
sıkıldım senden mümkün mertebe görüşmeyelim

-ceren hakkında ne düşünüyorsun?
atlamıycan di mi onun üzerine?

-berk hakkında ne düşünüyorsun?
atlıycam galiba üzerine

-tıpkı murata benziyorsun..
en azından o daha iyiydi

-bi sure ayrı kalıp birbirimizin hayatında ne kadar yer ediyoruz görelim
başka bi adamla tanıştım sanırımm senden daha iyi, onu bi deniyim eger degilse de açıkta kalmak istemiyorum.

-bi süre ayri kalip birbirimizin hayatinda ne kadar yer ediyoruz gorelim
senden ayrilacam ama aliştira aliştira yada sen beni terket suclu ben olmiyim

-bilmiyorum..
aklıma söyleyecek bi palavra gelmedi, daha sonra tekrar sor.

-eee aslında insanlar fotoğraflarda oldugundan biraz farklı çıkarlar
acaip çirkinmişsin

-farketmez...
offff biseyede sen karar ver,her seyi ben mi yapıcam, ayrica hic de sevmem kendine guveni olmayan erkekleri

-farketmez...
bilmiyorum,istemiyorum,ilgilendirmiyor.

-ya yakışıklı diilsin ama sempatiksin!!!
olm ne haddine benle olmak hadeeeeeee naşşşşşşşşşşşşşşşşş !!!! tipe bak yaaaa ııyyyyyyyyyyyyy!!!!

-biraz gecikebilirim...
kesin ağaç olursun...

-ilişkimizde hep veren ben oldum. ama artık buraya kadar.
sen bana pahalı hediyeler, mücevherler almıyorsun. seni bir terkedeyim de gör.

-bana bu hafta görücü gelecekmiş???
ulen eşek herif bu kadar ortamlara aktık.ama artık ben bu işten sıkıldım.ya bana evlenme teklif et artık yada bitirelim. severim böyle aşkın ızdırabını.

-bak bana ne kadar güzelsin diye not yazip cantama atmislar
ne kadar güzelim işte sen niye anlamıyorsun?

-o kafe çok uzak oraya kadar yürümek istemiyorum başka bi yere gidelim.
bıktım senden artık arabalı sevgili istiyorum.

-çok hoş çocuk ama olmaz..
kendimi naza çekiyorum, öyle hemen evet denmez; aslında ona tapıyorum ölüyorum onun için ama öyle görmemiş gibi hemen üstüne atlamamak gerek.

-evden çıkıyorum
daha üstümü giyiniyorum

-arabadayım
ayakkabımı giyiniyorum

-yoldayım geliyorum
evden yeni çıktım arabama yürüyorum

-5 dkya ordayım
arabama yeni bindim. nasılsa varınca trafiği bahane edecem

-biraz düsünmem lazim
hemen evet diyip de "bu dünden hazirmis" da dedirtmiyim. biraz naz biraz cilve, bunlar önemli seyler
negatif meali:100 tane olsa bi tanesini vermem.lakin patadanak da söylemiyim,kirmiyim seni ki bi süre platonik takil.ilerde Allah korusun ama sana da düseriz belki

-daha bi ilişkiyi yeni bitirdim.bi yenisine hazır mıyım bilemiyorum
bi tane vardi cekti gitti.bakalım o dönmezse sana bi ışık yakabilirim.buralarda ol işaretimi bekle

-hava da bayağı soğudu.
sarılır mı acaba şimdi?

-ayy çok üşümeye başladım!
üff sarılsana artık

-kitap,sinema ve tiyatro ile aram pek iyi değil pek vakit bulamıyorum.
kültürel hiçbir aktivite bekleme benden,anlamam tv.seyrederim o kadar.

-doğruyu söyle bana!
doğruyu söylersen canına okuyacağım o yüzden inanabileceğim bir yalan söyle.

-çok iyi birisin.. gerçekten.
git be!

-naber nası gidiyo? ask falan yani?
aşık olcak adam bulamıyorum

-amaan banane naparlarsa yapsınlar, umrumda değil.
Allahım lütfen çıkmasınlar!

-cok iyi bi insansın ama seni sadece bi arkadas olarak goruyorum
zerre kadar bir fiziksel cekim hissetmiyorum ya sana

-arkadasin selin ne kadar tatlı
ben o zilliyi var yaaa

-sevgilim ben günün birinde mesela başka biriyle birlikte olmaya karar verdim diyelim, ne yaparsın?
o anda başka biri var mıdır bilinmez ama en azından olmasına karar verildiğinden zemin hazırlanmaktadır...

-sen beni sevmiyosun
ilgi istiyorum

-sen takıl canım arkadaşlarınla..
bunu çok feci bir biçimde ödeyeceksin

-hayır canım, benim için masraf etme..
al onu bana, al al al al al!!

-beni dinler misin biraz!
hep ben konuşucam ben haklıyım zaten

-sana şimdi kızmıycam
hepsini biriktiriyorum, haberin olsun, sakın bi yanlış yapiim deme!

-iyi kız da, biraz fazla şişman (ya da sıska)
kıskandım.

-sana karşı ne hissettiğimden emin değilim.
esas oğlanla olayım belli olana kadar bi kenarda dur ve ilgini üzerimden eksik etme.

-çok iyi birisin gerçekten
hiç zorlama
-biraz düsünmem lazım
senden iyisini her zaman bulurum
-arkadaş kalalım
çok komiksin ama olmazzzz
-bilmiyorum
cevap veremeyecek kadar gerizekalıyım
-hayatımda senin gibi birini tanımadım
zuahhahahh maymun lan bu
-havada baya soğudu
eve gitmek istiyorum
-çok mu geciktim pardon
kuaförde tam 3 saat harcadım

-hadi yüzelim.
-ay canım hiç istemiyor.
ağda yapmam lazım.
-ya hadi ya hava çok sıcak, yüzelim.
-vallahi canım hiç istemiyor.
sana gösterecek güzel bir bikinim yok, ya da vücudum şu an bikiniye hazır değil.
-yüzsek çok iyi olurdu.
-dedim ya havamda diilim.
reglim.
-yüzelim!
-hayır.
de get

-bugun evdeyim ya, bazı işlerim var.
-ne işin var? napcaksın ihihih
meali:epilasyon yapıyorum salak.

- peki.
uzatma tamam uğraşamam senle.

- x cok eskiden beri arkadasimdir
bi ara beraberdik ya da nerdeyse beraber olucaktik ya da hala beraberiz

-normalde bu kadar cabuk samimi olmam kimseyle.
boş ev lazım

-bu araba seninmiiiiiii
seninle arka koltukta eğlenmek isterim?

-hastayım
seni istemiyorum bu gece

-aglgllubloloblog
boğuluyorum

Son Düzenleme: jeomania ~ 05 Nisan 2007 06:33
theironman
05-04-2007, 09:29   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

kızları kim anlamış ki şu dünyada...

Borga-x
05-04-2007, 09:57   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

en güseli anlama çalışmamak. Açıcan Wow takılcan hayatına, kız işleri erkeği bozar. Hele bilgisayarına aşık bir erkeği komple bozar(örn.BEN)

webcam
05-04-2007, 11:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
165 mesaj
Borga-x
en güseli anlama çalışmamak. Açıcan Wow takılcan hayatına, kız işleri erkeği bozar. Hele bilgisayarına aşık bir erkeği komple bozar(örn.BEN)
kesinlikle katılıyorumOnay

ayrıca yazılar çok güzel..

erkanc
05-04-2007, 12:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

bizler kızlar anlaıyoruzda kızlar bizleri malesef anlamıyor

asimileci
05-04-2007, 12:49   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

kızlar duygusallık ve romantik olanlardan hoşlanır
bizse mantıktan hoşlanırız fark orada

erkanc
05-04-2007, 16:03   |  #7  
Yıllanmış Üye
3,213 mesaj

asimileci sen buralar yazma istersen malum evlisin yenge hanım duyar görürse senin için hiç hayrlı olmaz

asimileci
05-04-2007, 16:44   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

valla eyi dedin
bizzat beni döver filan dermişim
yok ya erkegiz biz light erkekmiyiz
yemek yapacam tamam çok yazdım hade

Borga-x
05-04-2007, 16:48   |  #9  
İlk Maestro
11,767 mesaj

:D asimileci bencede yazma çizdiriyon karizmayı

BOOMFUNKMCS
05-04-2007, 21:14   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

Öperseniz beyfendi değilsinizdir, öpmezseniz adam değilsiniz.

İltifat edersiniz yalan der, etmezseniz bırakır gider.

Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz, karşı çıkarsanız anlayışsız.

Çok yanına giderseniz usandım der, az giderseniz küser.

İyi giyinirseniz çapkınsın der, dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız huyun kötü der, kıskanmazsınız sevmiyorsun der.

Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar, kendisi bir saat gecikirse bunda ne var der.

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur, o buluşur "Bizim kızlar" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur, başka bir adam ona baktığında adı hayranlık konur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister, dinlediğiniz anda "Neden konuşmuyorsun?" der

Kısacası... Sade ama çok karışık. Çok güzelse nadiren sadıktır, Çok sadıksa da nadiren güzel...

erkanc
06-04-2007, 01:29   |  #11  
Yıllanmış Üye
3,213 mesaj

BOOMFUNKMCS kızlar seni psikoloğa çevirmişler yakında bu iş hakkında kitapta yazarsın

BOOMFUNKMCS
06-04-2007, 16:01   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
erkanc
BOOMFUNKMCS kızlar seni psikoloğa çevirmişler yakında bu iş hakkında kitapta yazarsı
bir kitap yazmakla kalmam,kütüphane oluştururum  [8)]

boris1
12-04-2007, 22:47   |  #13  
Yıllanmış Üye
209 mesaj

sende erkekleri anlama klavuzu diye konu aç :)))))))

jeomania
13-04-2007, 18:40   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
1,251 mesaj
ASLIHAN
BENCE KADINLARI YADA ERKEKLERİ ANLAMA KLAVUZU DİYE BİRŞEY
YOKTUR.BU KLAVUZU OLUŞTURAN ARKADAŞLARIN TARİF ETTİĞİ TİPLER
İLİŞKİSİ BİTMEK ÜZERE OLAN YADA YAMALI İLİŞKİ YAŞAYAN BAY-BAYANLAR İÇİN GEÇERLİ Karizma SENDEN,BENDEN,ONDAN,BUNDAN İYİSİNİ BULMAK DİYE BİŞEY YOKTUR ARKADAŞLAR ASLOLAN SEVGİDİR.KİŞİ SİZİ SEVİYORSA ZATEN SİZDEN İYİSİ YOKTURGöz kırpma
BENCE SİZLERE GEREKEN KLAVUZ GERÇEK SEVGİ VE SADAKATI NASIL BULABİLİRİM KILAVUZU.....(İŞTE BU CÜMLENİN SONUNA BİR İFADE BULAMADIM GÜLÜNECEK GİBİ DEĞİL [V])
baksen:) o zaman onu da sen yaz öğrenelim:)
bi konu açtık dövmediğin kalmış... :) gerçi onu da yaparsınız siz....
bu arada CAPSLOCK un açık kalmış ;)

gerçek sevgi ve sadakati de verdik anlamıyorlarki.. yada anlayan kız bizi bulmuyordur. bilmiyorum belkide annemin bana bulduğu kızlarla ilgilenmeliyim hehe :) :S

Son Düzenleme: jeomania ~ 13 Nisan 2007 18:42
erkanc
13-04-2007, 19:10   |  #15  
Yıllanmış Üye
3,213 mesaj

bence de jeomanianın dediği gibi bizlere bir açıklama yapmalısın aslıhan

ceryan67
13-04-2007, 20:07   |  #16  
Yıllanmış Üye
527 mesaj

Arkadaşlar karşılıklı anlşayış lazım herşeyden önce bana sorarsanız.. Öncelikle saygı sevgi ve bir sınır olmalı herşeyde. sadece kızlar için değil.. Hadi kolay gelsin

ceryan67
13-04-2007, 20:32   |  #17  
Yıllanmış Üye
527 mesaj

saol sen alkış tut ama, diğer arkadaşlarında seninde sölediklerinde doğruluk payı vardır elbeete..

jeomania
14-04-2007, 03:25   |  #18  
OP Yıllanmış Üye
1,251 mesaj
ASLIHAN
jeomania
ASLIHAN
BENCE KADINLARI YADA ERKEKLERİ ANLAMA KLAVUZU DİYE BİRŞEY
YOKTUR.BU KLAVUZU OLUŞTURAN ARKADAŞLARIN TARİF ETTİĞİ TİPLER
İLİŞKİSİ BİTMEK ÜZERE OLAN YADA YAMALI İLİŞKİ YAŞAYAN BAY-BAYANLAR İÇİN GEÇERLİ Karizma SENDEN,BENDEN,ONDAN,BUNDAN İYİSİNİ BULMAK DİYE BİŞEY YOKTUR ARKADAŞLAR ASLOLAN SEVGİDİR.KİŞİ SİZİ SEVİYORSA ZATEN SİZDEN İYİSİ YOKTURGöz kırpma
BENCE SİZLERE GEREKEN KLAVUZ GERÇEK SEVGİ VE SADAKATI NASIL BULABİLİRİM KILAVUZU.....(İŞTE BU CÜMLENİN SONUNA BİR İFADE BULAMADIM GÜLÜNECEK GİBİ DEĞİL [V])
baksen:) o zaman onu da sen yaz öğrenelim:)
bi konu açtık dövmediğin kalmış... :) gerçi onu da yaparsınız siz....
bu arada CAPSLOCK un açık kalmış ;)

gerçek sevgi ve sadakati de verdik anlamıyorlarki.. yada anlayan kız bizi bulmuyordur. bilmiyorum belkide annemin bana bulduğu kızlarla ilgilenmeliyim hehe :) :

BURAYA SERBEST KÜRSÜ DEDİLER AMA ERKEKLERİN KÜRSÜSÜ GİBİ GELDİ.BANA SANKİ İZİNSİZ ALANINIZI İŞGAL EDİYORMUŞUM HİSSİ UYANDIRDINIZ BİRDEN.HİÇ BAYAN DA GELMEDİ Kİ DESTEK BULALIM.BENCE SEN SON CÜMLENDE İFADE ETTİĞİN ŞEYİ YAP ANNENİN BULDUKLARINI DENE BENCE Gülümseme HEM ANNENİN DE GÖNLÜ OLMUŞ OLUR.YANİ ŞÖYLE BİŞEY VAR BAYANLARLA İLGİLİ O KADAR ŞEY YAZDIĞINA GÖRE ARTIK BİLGİSAYAR KONUSUNDA UZMANLIĞIN YANINDA BAYANLARI DA MAKİNA GİBİ ALGILAMAYA BAŞLAMIŞSIN.ŞEY GİBİ HDD'SEN SES GELİYO MESELA BAD SECTOR OLDU.KIZ AY NE KADAR SEMPATİKSİN DİYO=EMBESİLSİN... BENCE FAZLA BİLGİSAYARLA HAŞİR NEŞİR OLUYORSUNUZ ARKADAŞLAR.BEN YORUM YAPARKEN TARAFSIZ YORUM YAPTIM HER İKİ CİNS İÇİNDE AYNI ŞEYLER GEÇERLİ.TAMAM KIZLAR KONUSUNDA BİR YERDE ÇOK HAKLISINIZ.ŞİŞMAN OLDUKLARINI YADA ÇİRKİN OLDUKLARINI ONLARA HİSSETTİRMENİZİ İSTEMEZLER.Cool AMA EN ÇOK ŞU CÜMLEYE TAKILDIM "SENDEN DAHA İYİSİNİ BULDUM"...KIZ ARKADAŞIN SANA BUNU HİSSETTİRİYORSA ŞAYET ARANIZDA GERÇEK BİR İLİŞKİ YOKTUR.VAKİT GEÇİRMEK EĞLENMEKTİR NİYET...
Kİ ERKEKLERİN GENELİ BÖYLE DÜŞÜNÜR KANIMCA HİÇ BİR ZAMAN KIZ MUHABBETİ AÇILINCA TEK BİR KIZ YOKTUR HEP KIZLAR VARDIR BEYLER KABUL EDİN....VALLA ARKADAŞLAR AÇIKLAMA BEKLEMİŞSİNİZ BENDEN AMA BEN HENÜZ KLAVUZ OLUŞTURMADIM.İHTİYACIM DA OLMADI SİZİNDE OLMADIĞINA ŞÜPHEM YOK.Gülümseme AMA İLLA DA BİŞEYLER DUYMAK İSTERSENİZ İŞTE SİZE BİR KAÇ CÜMLE "PARÇAYA DEĞİL BÜTÜNE DİKKAT EDİN."NE DEMEK YANİ ŞU DEMEK BİR KIZ SIRF PAMELA ANDERSON GİBİ SARIŞIN DİYE O KIZLA ÇIKILMAZ.YADA KAHKAHASI 100 METREDEN DUYULACAK KADAR DİKKAT ÇEKİYORSA V.B....BUNLAR ERKEKLER İÇİNDE GEÇERLİ TABİ ADAM SIRF BRAD PİTT GİBİ GÜLÜYORSA AMA İÇİ BOŞ...YUVARLAYINCA BOŞ VARİL GİBİ TANGUR TUNGUR SES GELİYOR BEYNİNDEN O ZAMAN AYYY EMBESİLMİŞŞ...DERSİN YANİ GÜLÜMSEME KURTARMAZ BİR SÜRE SONRA..Karizma BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ.SAMİMİYET,DÜRÜSTLÜK,MANEVİYAT,SONRA SARI SAÇLAR Gülümseme TABİ NİYETİNİZ ZAMAN GEÇİRMEK DEĞİLSE....UMARIM AYDINLATABİLDİM SİZİ ARKADAŞLAR...DAHA ÇOK TARTIŞIRIZ BU MEVZUYU GİBİ GELDİ AMA ÖNEMLİ DEĞİL...AAAA CAPSLOCK YİNE AÇIK KALMIŞ GülümsemeKUSURA BAKMA ARKADAŞIM BİR DAHA Kİ SEFERE UNUTMAMAYA ÇALIŞIRIM...Gülümseme[:I]
BU ARADA FEMİNİST DEĞİLİM DAYAK CENNETTEN ÇIKMADIR HAKEDEN YER GülümsemeGülümsemeGülümseme
söylediğim halde capslock un yine açık kalmış:)
bence biraz daha sakin olmalısın ama önemli değil benim huyumdur kız eğer sinirlenmiş ve karşımda konuşuyorsa önce hiç sesimi çıkarmam dinlerim iyice bitene kadar dinlerim, tabi siniri geçince kız bu sefer söylediği laflar karşısında ortada hiçbişe yokken kavga çıkaramadığını görünce bi şaşırır ve afallama moduna girince ben çoktan hafif üzülmüş taklidi yapmaya başlamışımdır:) tabi bu sefer kız pişmanlık hisseder e tabi siniri de geçmiştir yani dile benden ne dilersen moduna girer.. (ama üzüldüğünüzü belli ederken dikkatli olmak gerekir tamamen kendini bozmayacan çünkü kırılmış görüneyim derken yıkılmış görüntüsü oluşursa kız bu sefer "sende adammısın bea" moduna girebilir)

işte ortamın gergin olduğu anda söylemek istediklerimi bu anda söylersem daha iyi sonuçlar alırım; kazanan ben olmuşumdur hatta her dediğimi de yaptırabilirim:) (tabi yine ayar önemli yani abartmayacan)

peki bunları neden söyledim, (yeri geldiği için) okuyan arkadaşlar böyle durumlarda ne yapacağını baştan bilsin, kafalarında önbellek olsun diye söyledim.. yangına körükle gitmesinler diye.. eğerki kızı bi süre daha götürmek istiyorsa ayrılmak istemiyorsa...
ama ben olsam iş ayrılma durumuna bile gelse yine kavga  çıkmasına engel olmaya çalışırım neden?? sakın iyi olduğumu düşünmeyin:) kız sizden bu şekilde ayrılırsa emin olun ki bişeylere sinirlenmiş olsa bile aklında en son kalacağı şey ayrılma anı olacağı için uzun vadede vicdan azabından ölmesi garantidir yeterki delikanlılığınızdan ödün vermeyin derim ben:)

hatta onun hayatına girecek (veya girmek için prensipte anlaşmışta olabilir sizin ruhunuz duymuyordur nede olsa kıza güveniyorsunuzdur) başka hiçbir erkek sizin kadar alttan alamamışsa (bide bizim yaramaz kızımıza dayanamayıp tokat vurulmuşsa) kızın size geri dönmesi durumu bile oluşabilir.. bu durumda ne yapmak gerekir?? görüldüğü üzere kız size geri gelmiştir, kendini yalnız hissetmiştir, bi gece dayanamayıp önce özel numaradan çağrı atar ve yaklaşık 10 dakika sonra da numarayı açarak sizi arar:) bu durumda eskisi gibi olmasada yine konuşun onunla dertlerini dinleyin.. ama sakın yine benim burda iyi olduğumu düşünmeyin:) çünkü bu durumda geri gelmiş kıza anca ikinci el muamelesi yapılır, o eski zamanlarda sevginizin kıymetini bilmedi, iş işten tabiki geçti, sizde o zamanlar çektirdiklerinin acısını şimdi az da olsa hala seviyormuş taklidi yaparak, o zamanlar yaptıramadığınız şeyleri bu sefer daha iyi yaptırarak acısını çıkartırsınız çünkü bazı hatalar vardır affedilmez, suç cezasız kalmaz.. aslında en doğrusu git hayatın boyunca benden uzak dur demektir ama bu sonuçta kişinin vicdanına kalmıştır veya geçmişte o kıza karşı içinde kalmışlıklara da kalmış olabilir.. elinize geçmiş bir düşman esiri gibi hareket etmeniz hakkınızdır.. ama unutulmamalıdır ki hatasını anlayıp tekrar gelen bir kıza benden uzak dur derseniz bidaha sizi kesinlikle aramayacaktır...

kendime ait bire bir yaşadığım bi olaydır "iç yüzümle" anlattım:) çünkü sonuçta forum burası, tecrübelerim "hangi konuda" olursa olsun anlatırım arkadaşlara (kız erkek fark etmeden) faydalı olması için... :)

ASLIHAN
BENCE SEN SON CÜMLENDE İFADE ETTİĞİN ŞEYİ YAP ANNENİN BULDUKLARINI DENE BENCE Gülümseme HEM ANNENİN DE GÖNLÜ OLMUŞ OLUR.
"annemin gönlü olsun" diye olsa bile, namuslu kızlarla oynamam çünkü benim ciddi düşünmem için daha zaman var ve işin diğer tarafı bi erkek olarak benimde ihtiyaçlarım var sanırım açık ve net..
ASLIHAN
SAMİMİYET,DÜRÜSTLÜK,MANEVİYAT,SONRA SARI SAÇLAR Gülümseme TABİ NİYETİNİZ ZAMAN GEÇİRMEK DEĞİLSE....UMARIM AYDINLATABİLDİM SİZİ ARKADAŞLAR...DAHA ÇOK TARTIŞIRIZ BU MEVZUYU GİBİ GELDİ AMA ÖNEMLİ DEĞİL...AAAA CAPSLOCK YİNE AÇIK KALMIŞ GülümsemeKUSURA BAKMA ARKADAŞIM BİR DAHA Kİ SEFERE UNUTMAMAYA ÇALIŞIRIM...Gülümseme[:I]
tartışmana gerek yokki. TABİ NİYETİNİZ ZAMAN GEÇİRMEK DEĞİLSE yazmışsın; sen aslında nedemek istediğimizi anlamışsın da boş yere caps lock açık yazmaya devam ediyorsun:)

ama en baştan beri gerçekte benim anlatmak istediğim, erkeklerin ciddi düşünecek kızla vakit geçirecek kızı ayırt etmeleri, yalancı kızların oyunlarına gelmemeleri ona göre sevmeye layık olup olmadığını anlamaları idi..
çünkü duygusallıkta insanın kafası çalışmıyor aşk herşeyi af ediyor bu da bir gerçek... seven bir erkek, sevgilisi kendini aldatınca çok kötü oluyor buraya yazdığım örnek yalanları görüp bişeylere hazırlıklı olsunlar ve ona göre değer versinler yoksa acı gerçekle "aniden" karşılaşınca aylarca ağlamasınlar istedim... çok görüyorum örneklerini etrafımdan tanıdıklardan arkadaşlardan... ve çok eskiden "küçükken" yaşadığım bir olayı düşünürsek, kendimden...

ASLIHAN
BU ARADA FEMİNİST DEĞİLİM DAYAK CENNETTEN ÇIKMADIR HAKEDEN YER GülümsemeGülümsemeGülümseme
sen erkekleri döver misin?? bi konu açtık dövmediğin kalmış demişim sende böyle yazmışsın. eğer anladığım gibiyse kadın erkek eşittir sende bunu unutma hem işinize geldimi bunu çok güzel savunursunuz değilmi :)
şaka bi yana, bi erkek kız arkadaşına el kaldırmışsa bu onun acizliğini ve kendini başka şekilde fiziksel olarak kız arkadaşına ispatlayamamış olma durumunun getirdiği ezikliği kurtarmaya çalışmasını gösterir. ayrıca dövmeye kalkmanın bence bi gereği ve mantığı da yok erkeğin ve kadının fiziksel gücü bellidir yani kesin erkek döver bu bilinen gerçek o zaman niye vururlar anlamam..
eğer senin gibi kız dayak atmaya meraklıysa bile adam delikanlıysa reflekslerini açık tutar, kızın nasıl vuracağını bilir ve vurmadan yakalar.. veya yapamıyorsa kavga anında fazla yaklaşmaz kızın kol mesafesinin biraz uzağında durur :) niye böyle diyorum çünkü kendimden biliyorum elim ağırdır bi kıza vurmak istemem kızın süsü bozulur, acırım, kesin yamulur çünkü.. böyle cezalandırma olmaz :) sokakta kedi tekmeleyen bir tip de olmadığımı düşünürsem sanırım merhametli birisiyim yani ne olursa olsun bi kıza el kaldıramam çünkü elim gitmez

Son Düzenleme: jeomania ~ 14 Nisan 2007 06:58
boris1
14-04-2007, 12:03   |  #19  
Yıllanmış Üye
209 mesaj

bence tavsiyelerde bulunmak yanlış.sonuçta her insanın karakterleri farklı.

herşey tecrübeyle sabittir.

jeomania
14-04-2007, 12:56   |  #20  
OP Yıllanmış Üye
1,251 mesaj
boris1
bence tavsiyelerde bulunmak yanlış.sonuçta her insanın karakterleri farklı.

herşey tecrübeyle sabittir.

herkes zaten kendine göre bazı şeyleri yaşayıp görecektir..
ama, iyiyi kötüyü aradaki farkları bilmeden anlayamaz öyle herkes..

kızlar mesela öyle herkese "çok iyi biri" derler genelde...

erkeklerde kendisine kim değer verir kim daha çok sever anlayamaz gider dış görünüşe aldanır hemen aşık olur

neyse dediğin gibi herşey tecrübeyle sabit.. bunlar benim görüşlerimdi. tavsiyelerde bulunmak doğrumu yanlış mı bilmem ama yine herkes kendi bildiğini kendine göre yaşar orası gerçek

erkanc
14-04-2007, 14:29   |  #21  
Yıllanmış Üye
3,213 mesaj

burası kadın hakları savunucuları derneğine döndü

theironman
14-04-2007, 16:59   |  #22  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
erkanc
burası kadın hakları savunucuları derneğine döndü
bence güzelce tartışıyorlar, boşver.

arslankurt
14-04-2007, 18:50   |  #23  
Yıllanmış Üye
393 mesaj
Borga-x
en güseli anlama çalışmamak.
Beni anlamayanı ben hiç anlamaya çalışmamKahkahaKahkahaKahkaha

jeomania
14-04-2007, 19:02   |  #24  
OP Yıllanmış Üye
1,251 mesaj

sağol elvis izin verdiğin için:)

ASLIHAN
Ama dediğim gibi olmuş sen bayanların potansiyel bir bilgisayar kasası gibi görmeye başlamışsın.Virüs onu çökertene kadar sabırla bekliyorsun :) sonrasında son hamle formatı sen atıyorsun...Noluyor Hdd asla eskisi gibi bir performans sergilemiyor yavaşlıyo,adminstiratör ne derse onu yapı
virus çökertene kadar sabırla beklemezdim ben her türlü koruma sağlardım da sistemde açıklar varmış virus ordan girmiş.. yoksa bende viruse girerdim.. virus basit bir virustu ordan da anladım ki suç bende değil.. bütün sorun sistemdeydi.. ben sistemi sağlam sanıyordum ama değilmiş ben neyapayım.. ne kadar kullanmasını iyi bilsem de sorun sistemin doğuştan arızalı olmasındaydı..

peki noldu viruslu sistem bi süre sonra çöktü..

tabi biliyor kendisini iyi tanıdığımı ben demiştim sen benden iyi kullanıcı bulamazsın diye. bunu geç de olsa anladı ama keşke bana açtığı arızanın tamiri olsaydı.... :(

ben format atıp kullanmak isteseydim defalarca formatı atabilirdim çok iyi bir şekilde.. zaten hddye defalarca format atılmış bir sistemdi...

ama hdd işte bu.. tamiri olmuyor yenisiyle değişmek zorundasın..

ASLIHAN
erkelerde durum farklı çünkü eline senin de söylediğin gibi bir koz geçti istediğini yaptırabilirsin ona o durumda.Peki merak ediyorum o durum seni mutlu etmeye yetti mi bak bu soruyu samimiyetle soruyorum,seni zamanında üzmüş olmasının şiddetini azaltmaya yetti mi.
artık onu düşünmesem bile ister istemez bazen aklıma gelir çünkü o sistem ile iyi güzel günlerim olmuştu ama arıza yapınca içindeki güzel dosyaların bile kıymetini düşünmedim... geri geldiğinde format atmak sadece "aklımdan geçti" ama benim için meğerse format atmanında bir ruhu varmış.... (bir önceki mesajda yazmamın sebebi, geri gelen o olduğu için "müsait durumlar" olabiliyor, fesat biri olduğum için düşündüm yani düşünmedim desem yalan olur. böyle durumlarda isteyen istediği gibi format çeker demek istedim) ama şu da bir gerçek geri geldiğinde beni sevdiğini söyledi gözlerine baktım, hiç unutmam ilk defa ona inandığımı hissettim. pişmanlık kötü bişey olsa gerek çünkü son pişmanlığı fayda etmedi..

neyse işte yaa böyle bişeydi.. daha yazardım ama okuyanların içinde sıkılan cinsler olabilir. Hem benim hikayelerim bitmez hepsini yazacak olsam forumun database si çöker :)

Son Düzenleme: jeomania ~ 14 Nisan 2007 19:23
Borga-x
14-04-2007, 20:51   |  #25  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Yanılmıyorsam bana laf atılmış :D Eğer yanlış anlamadıysam aslankurt bana destek çıkmış (mı?). Kadınlar anlaşılması zor varlıklar. Ben buna ½100 ınanan ve tecrube etmış bir insanım. Bir kadın hayıflanır "bugun güzel değiim, çekici değilim filan" diye, sende moralini düzeltmek için "hayır olurmu öyle bir şeysen çok güzelsin" gibilerinden kızın moralini yükseltmeye çalışırsın (her ne kadar guzel görünse bile), ama kız "yok, yok ben iyice çirkinleştim, bla bla bla" kafa ütüler. Anlasana adam senın moralini yüksek tutmaya çalışıyo. Yok ama olurmu bıdı bıdı bıdı beyin yeme operasyonu yapıyor.

Bide kıza "evet bugun çok çirkin gözüküyorsun" dedığını düşün bak ozaman neler oluyor. isteyen deneyebilir. Bak neler olacak.

ben bu yüzden kadınları anlamıyorum. Anlamaya çalışmıyorum, çünkü sen ne dersen de kadınlar seni anlamak istemiyorki.

Evet kadınsız bir dünya düşünemez kimse ama bıraz anlayış bekliyor erkeklerde biz ne kadar baş tacı yapsakta. Onlar taç olmak istemiyorlar. İnsanı bezdiriyorlar. (kadınların ½80'i)

Eğer bana bu şekilde bir dokundurma varsa ben genel açıklamamı yaptım. Evet kadınsız bir dünya düşünemem.Kadınlar herzaman olmalı ama mesafe her zaman olmalı evli olsan bıle.