Klasör Secenekleri Ve Görev yöneticisi

___Scream___
17-12-2008, 20:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Ya arkadaşlar bilgisayarımda klasör secenekleri ve görev yöneticisi acılmıyor.biraz araştırdım gpedit.msc den bunu cözebilceğimizi öğrendim.cözdümde fakat bilgisayar kapanıp acıldıgında yine aynı sorunlar ortaya cıkıyor.Format attım sadece C ye sorun yine cözülmedi.D ye format atamam herşeyim gider :( Birde bütün programlar sık sık hata raporu veriyor. Alah aşkına yardım edin

Banned
17-12-2008, 20:42   |  #2  
alierenerdal avatarı
Banlandı
361 mesaj
___Scream___
Ya arkadaşlar bilgisayarımda klasör secenekleri ve görev yöneticisi acılmıyor.biraz araştırdım gpedit.msc den bunu cözebilceğimizi öğrendim.cözdümde fakat bilgisayar kapanıp acıldıgında yine aynı sorunlar ortaya cıkıyor.Format attım sadece C ye sorun yine cözülmedi.D ye format atamam herşeyim gider :( Birde bütün programlar sık sık hata raporu veriyor. Alah aşkına yardım
Temiz bi format attıktan sonra bile hala sorun devam ediyorsa pcnden tekrar virüs bulaşmıştır veya virüs bütün dosyalarına bulaşmıştır.İyi bir antivirüs proggramı kullanmalısınız.Ayrıca klasör secenekleri ve görev yöneticisi açılmıyorsa Bir Windows güncellemesi(sp3) edinip Dracula Veya   Amvo killer.vbs programlarıyla
kayıt defterinden klasör secenekleri ve görev yöneticisi açmanız için gereklidir!!!

Fattur
17-12-2008, 21:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Combofix adlı programı denemeni tavsiye ederim..

___Scream___
17-12-2008, 21:12   |  #4  
OP Taze Üye
8 mesaj

walla helal olsun bu kaspersky a kurtardı bu detten beni sildi virüsleri :D  ilgilendiğiniz icin tşkler