klasorun ıcındekı bır problem

turksoftware
11-08-2006, 11:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,015 mesaj

arkadaslar benı bır sorunum war klasorle ılgılı mesela xp formatlıyınca bu problem baslıo.ben vısta temasını sılıp kurunca yıne gıttı  ornegın herhangı bır dosyaya gırınce solda bır dıkdortgen gıbı bır kucuk kutucuk warya dosyayı sıl falan yapıosun ordan dırek denetım masası ,dosyanın adını degıstırme gıbı selerı yapıosun ya onu nası gerı getırebılırız ben onceden onun nası gerı getırılmesı gerektıgını bılıodum ama sımdı unuttum.her klasorde cıkıodu bu yardımcı olursanız cok sewınecem saygılar...

anlayamadıysanız msn den gorusebılırız

Son Düzenleme: turksoftware ~ 11 Ağustos 2006 11:51
vega
11-08-2006, 12:00   |  #2  
Üye
66 mesaj

Sanırım tarif etmek istediğin yer burası!;
Bilgisayarım>>Sağ klik;Özellikler ve Resimdeki gibi ayar yapıcan!Gülümseme

-------------
Düzeltme !!!
Resimde gösterilen kliği bir yukardakine ayarlayıcaksın!
Sendeki, resimdeki gibi ayarlanmış ve sende bir yukardakine vericen ,çentiği demek istedim!!Kahkaha
((Klasördeki ortak görevleri göster))

Son Düzenleme: vega ~ 11 Ağustos 2006 12:16
turksoftware
11-08-2006, 12:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,015 mesaj
vega
Sanırım tarif etmek istediğin yer burası!;
Bilgisayarım>>Sağ klik;Özellikler ve Resimdeki gibi ayar yapıcan!Gülümseme

yardımcı oldugun ıcın cok tesekkurler arkadasım ama bu o dedıgını onceden yaptım yıne sonuc wermemıstı...

vega
11-08-2006, 12:20   |  #4  
Üye
66 mesaj

Buraya, Klasörünün((her hangi bir Klasörün)) şimdiki görünüş şeklini((Klasörü açtığın zamanki)) ss olarak atarsan daha aydınlatıcı olur!

Son Düzenleme: vega ~ 11 Ağustos 2006 13:07
mmtopkaya1991
11-08-2006, 14:41   |  #5  
Üye
77 mesaj

Kardeş Denetim Msası na gir. Oradan Performans ve Bakım a tıkla. Orada Görev Seçin bölümü var ordan Görsel Efektleri Değiştire tıkla. Açılan yerde alt taraflarda Klasörlerdeki Ortak Görevleri kullan yazıyor. Onun yanındaki mini mini mini kutucuğuu işaretle...

Böyle olar...

turksoftware
11-08-2006, 14:48   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,015 mesaj

tmm arkadaslar ewde denıcem.sımdı baska bılgısayarda oturuomda.resımıde eklıcem saolun yardımlarınız ıcın...

arkadaslar sorun cozulmustur.bende vista teması yukluydu.xp guncellesturme yapınca bı baktım guncellestırme sonunda klasor ler falan degısmıs xp vista bırbırıne gırmıs resmen. bende vista temasını yenıden yukledım sılıp. sona demekkı ayarları degıstırmemısım.masausutunde sag tus/ozellıkler/gorunum/renk duzenı orda default olarak vista aero yukluymus.aero yuklu olunca  dedıgım problemı yasıyorum ben sona onu vista xp ye aldım bı baktım problem cozuldu. sımdı hatırladımkı ben onceden vista xp'yı kullanıomusum ama yenıden yuklenınce ayarlarını degıstırmeyı unutmusum degerlı zamanınızı aldıgım ıcın ozur dılerım.yardımcı oldugunuz ıcın cok tesekkurler saygılar...

Son Düzenleme: turksoftware ~ 12 Ağustos 2006 07:38