KLAVYE OKUYUCU

Elçin bahar
22-10-2008, 08:24   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
260 mesaj

Arkadaşlar bilgisayarımı kimsenin kullanmamasını belkide 100 defa söylemişimdir bizim arkadaşlara; onlara bir ders vermek için bilgisayarıma klavye okuyucu kurup msn şifrelerini ele geçirmek istiyorum ; Bildiğiniz iyi bir klavye okuyucu varsa linkiyle beraber verirseniz sevinirim.

Elçin bahar
22-10-2008, 09:27   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj

kimse bilmiyormu yaaaa klavye okuyucunun ne olduğunu???????????

Elçin bahar
23-10-2008, 08:18   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj

kendi sorumun cevabını kendim buldum benim gibi bu programı arayan varsa faydalansın diye link veriyorum herkese iyi çalışmalarGülümsemeKahkaha

KEYLOGGER

Son Düzenleme: Elçin bahar ~ 23 Ekim 2008 08:19
uzmanim.net
23-10-2008, 08:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
172 mesaj

Yeni Türk Ceza Kanunu
#56256;#56442; Madde 243 – Bilişim Sistemine Girme Suçu
Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye ...
#56256;#56442; Madde 244 – Sistemi Engelleme, Bozma, Verileri Yok Etme Veya Değiştirme Suçu
Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, ...
#56256;#56442; Madde 245 –Banka Ve Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması Suçu
Başkasına ait bir banka veya kredi kartını, her ne suretle olursa olsun ele geçiren veya elinde bulunduran kimse, ...
#56256;#56442; Madde 246 – Tüzel Kişiler Hakkında Güvenlik Tedbiri Uygulanması
Bu bölümde yer alan suçların işlenmesi suretiyle yararına haksız menfaat sağlanan tüzel kişiler hakkında bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur.

Elçin bahar
30-11-2008, 16:30   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj

Sen ne saçmalıyosun ya aklın sıra bana kanunlarımı öğreteceksin arkadaşım ;
Benim verdiğim linkteki program parayla satılan yasal bir programdır.Bence sen kendi işine bak olurmu adamım.:@!!!

Alparslananadolu
30-11-2008, 17:23   |  #6  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Siz bizi suça ortak etmek istiyorsunuz. Klavye okuyucunuzun kendi bilgisayarınızda kullanmanız önemli değil; ama başkalarının MSN şifrelerini de öğrenmek istemeniz sizce doğru bir şey mi?
Uzmanım.net'e de kızmanız yersiz. Piyasada ruhsatlı silahlar satılıyor diye bunlarla suç işlemek kimseyi kanunlar önünde kurtarmaz. Siz istediğinizi yapın; bizi ilgilendirmez. Bizden konuyla ilgili olarak yardım talep ettiğiniz için bunları açıklıyoruz. İşinize gelirse...
Şunu da unutmayın: Bilgisayara girişleri engellemek için kullananların MSN şifresini öğrenmek mantıksızdır. Bilgisayarın açılışına şifre atarsınız, olur biter.

Son Düzenleme: Alparslananadolu ~ 30 Kasım 2008 17:25
uzmanim.net
30-11-2008, 17:38   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
172 mesaj

Merhaba,
kesinlikle size kanunlari ögretmek gibi bir maksadım yok, çok iyi bildiginizden hiç şüphem yok. Belki gözden kaçırmış olduğunuz veya dikkatinizden kaçan noktalar olabilecegini düşündügüm için bilgi amaçlı gönderdim. Başkalarının şifrelerini  yasal olmayan yollarla yasal programları kullanarak ögrenmeninde suç olduğunu, bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerle paylaşmak istedim. Sizin konu başlığı sadece buna aracılık etti.
Belirtmeden geçemeyececeğim, arkadaşınız değilim, adamınız hic değilim. Kullandığınız üslubu rahatsız edici bulduğum için ilaveten vurgulamak istedim.

Elçin bahar
01-12-2008, 17:02   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj
AdRaMiTi

Ahh bana hiç böylesi denk gelmediki...Keylogger'la şifremi alsada Mahkemeye versem Kahkaha

Sizin Proğramınız Yasal olabilir Ancak Birinin Msn şifresini illegal yollar ile Ele geçirmeniz yasal değil.

Dil çıkarıyor Dil çıkarıyorZonk

Elçin bahar
01-12-2008, 17:05   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj
uzmanim.net
Merhaba,
kesinlikle size kanunlari ögretmek gibi bir maksadım yok, çok iyi bildiginizden hiç şüphem yok. Belki gözden kaçırmış olduğunuz veya dikkatinizden kaçan noktalar olabilecegini düşündügüm için bilgi amaçlı gönderdim. Başkalarının şifrelerini  yasal olmayan yollarla yasal programları kullanarak ögrenmeninde suç olduğunu, bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerle paylaşmak istedim. Sizin konu başlığı sadece buna aracılık etti.
Belirtmeden geçemeyececeğim, arkadaşınız değilim, adamınız hic değilim. Kullandığınız üslubu rahatsız edici bulduğum için ilaveten vurgulamak istedim.
Sizdende kullandığım uslup için gerçekten özür dilerim haklısınız o kadar kırıcı konuşmamalıydım umrım beni affetmişsinizdir iyi çalışmalar.