Kobe Bryant Beşiktaşta!!!!!!!!!

MertBJK1903
21-07-2011, 10:47   |  #1  
MertBJK1903 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,020 mesaj

Beşiktaş, Türk basketbol tarihinin en büyük transferini gerçekleştirmek üzere... Geçen sezon Allen Iverson’a Siyah-Beyazlı formayı giydirerek Amerikalılar’ı bile şaşırtan, geçtiğimiz günlerde ise Deron Williams’ı kadrosuna katan Kara Kartal, Los Angeles Lakers’lı Kobe Bryant’la da prensip anlaşmasına vardı. Önümüzdeki hafta Amerika’ya gidip bizzat Kobe’yle görüşmeyi planlayan Başkan Yıldırım Demirören, dün fikir değiştirip telefonun başına geçti. Kobe’yle uzun bir görüşme yapan Demirören, ABD’li yıldızı Beşiktaş’a gelmeye ikna etti. Ardından basketbol şubesinden sorumlu yönetici Şeref Yalçın, transferin detayları için Kobe ve menacerleriyle uzun bir [url=]konuşma[/url]gerçekleştirdi. Yapılan pazarlıklar sonrası, kesin anlaşma sağlandı. Başkan Demirören bir sonraki görüşmesini ise Kobe Bryant’ı reklamlarında oynatan THY yetkilileriyle yaptı. THY, Kobe’nin transferi için  sponsor olmayı kabul edince, transferin önünde engel kalmadı.
‘1 Eylül’de İstanbul’dayım’

Kobe’nin, Demirören’le yaptığı görüşmede, “Allen’la (Iverson) konuştum. Bana Türkiye ve İstanbul hakkında inanılmaz şeyler anlattı. Deron da (Williams) çok yakından tanıdığım bir isim. 1 Eylül’de İstanbul’da olabilirim” dediği öğrenildi. Beşiktaş’ın [url=]bu[/url] transfer için kasasından sadece 300 bin dolar çıkacağı, geri kalan tüm maliyeti THY’nin karşılayacağı bildirildi. Efes Pilsen’in de Kobe için son anda devreye girdiği ancak teklifin kabul görmediği ileri sürüldü.

Tekno_Loji
21-07-2011, 11:09   |  #2  
Tekno_Loji avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
1,677 mesaj

Fotomaçın sitesinden kopyala yapıştır mı yaptın? Geçen senede Ronaldinho Galatasaray'da oynuyordu da XD

MertBJK1903
21-07-2011, 11:17   |  #3  
MertBJK1903 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

Fotomaç değil fanatik.Ayrıca Thy sponsorluğu kabul etti.1 eylülde Türkiyede olacak Kobe Bryant.

MertBJK1903
21-07-2011, 11:36   |  #4  
MertBJK1903 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

Bide Nowitzki gelse tam olur.

Kapalı Hesap (200174)
21-07-2011, 11:44   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: MertBJK1903  
Bide Nowitzki gelse tam olur.
Hiç bir futbol klubünde yer almadım.Şahsi düşüncem klüpler bir futbolcuyu alırken ilk önce bütçesini sonra futbolcuya vereceği paranın karşılığını verebilecekmi diye bakar. Beşiktaş klübü bugün  istediği futbolcuyu alacak durumda olduğunu herkes biliyor,taraftar ister şu oyuncu olsa güzel olur düşünür. Haklıda ama takdir yöneticilerin sonunda alırsın adamı bi tonla para dökersin klübe hiç bir faydası olmaz ne anladık bu işten onun için o transferi yöneticiler daha iyi bilir ama inşallah taraftarlarının istediği futbolcular yönünde karar verirler...
birde şu var şu takım taraftarları arasındaki kavga neden bunu anlamış değilim Gülüş hebsi türk takımı hacı haksızmıyım

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (184571) ~ 21 Temmuz 2011 11:48
faceman
21-07-2011, 12:04   |  #6  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

iverson-williams-bryant allah allah bu nedir ya helal olsun bjk'ye kutlarım

wwın
21-07-2011, 12:07   |  #7  
Üye
52 mesaj

1 beşiktaşlı olarak  çok mutlu oldum

MertBJK1903
21-07-2011, 21:10   |  #8  
MertBJK1903 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

Şu anda bütün rakip takımlı arkadaşlarım Beşiktaş maçına gitmeyi teklif ediyor.İnanılmaz bir olay.Gerçi böyle bir oyuncuyu FB ve GS almış olsaydı bende onların  maçlarına giderdim.

MrChromosty
24-07-2011, 16:49   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
536 mesaj

ya sonuçta rakip takıma geliyor ama türk basketbolu böyle gelişecek

ParaMedic
04-08-2011, 15:24   |  #10  
ParaMedic avatarı
Yeni Üye
39 mesaj

Öncelikle Iverson'la olan sözleşme fesh edilmiş, bilmeyenlere duyurulur. Ben de gazetede okuyunca şaşırmıştım.
Ayrıca Kobe'nin gelmesi takımın ismi için harika olur, çünkü bildiğiniz gibi NBA'de lokavt olduğundan, Amerika'da basketbol seyircisi büyük sıkıntı yaşayacak, ve Avrupa basketbolunu izlemeye yönelecek. Deron'dan sonra Kobe de gelirse seneye en çok Beşiktaş izlenir.
Bu arada Beşiktaş başka işler de yaptı. Serkan'ı kaybettiler, ama Kemp'i takımda tuttular, Rusya'ya dönen Likholitov'un yerini Avrupa'nın en saygıdeğer pota altı oyuncularından David Hawkins'le doldurdular. Yani Kobe gelsin gelmesin Deron Williams'lı bu kadro bence seneye playoff'ta iyi işler yapacak.