..:::::Kocaelispor 2-3 Fenerbahçe:::::..

07BENER07
19-10-2008, 11:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,699 mesaj

Turkcell Süper Lig'in 7. haftasında deplasmanda Kocaelispor ile karşı karşıya gelen Fenerbahçemiz, Semih'in son dakikada attığı golle sahadan 3-2 galip ayrıldı ve puanını 9'a çıkardı. Fenerbahçe, ilk yarısını 1-0 geride tamamladığı maçın 64 ve 67. dakikalarında bulduğu gollerle 2-1 öne geçti. Kocaelispor daha sonra beraberlik sayısını bulsa da uzatma dakikalarının son anında Semih sahneyi çıktı ve Güiza'nın pasıyla, bu yıl Süper Lig'de Fenerbahçe'ye deplasmandaki ilk 3 puanını getiren golü kaydetti. Maçtan dakikalar şöyle:

3. dakikada, Kocaeli atağında, ceza alanı dışından sol çaprazdan sert vuran Sehat Akın'ın şutu az farkla yandan aut gitti.
17. dakikada, Kocaelispor yarı sahasının ortasından kazanılan serbest atışı kullanan Alex, topu Güiza'nın önüne yuvarladı. Sol çaprazdan rakip savunmanın arkasına sarkan Güiza, yerden ortaya çıkardı. Ancak son anda Kocaelispor defansı topu kornere attı. Kornerden gelen topa Kazım'ın sert şutu defanstan döndü. Pozisyonun devamında Güiza'ın sağ çaprazdan vuruşu yandan auta gitti.

22. dakikada Kocaelispor atağında, Serdar ile duvar pası yapan Taner, bir anda Kaleci Volkan'la karşı karşıya kaldı. Taner, yerden bir vuruşla Volkan'ın sağından topu ağlara gönderdi; 1-0

37. dakikada Selçuk sağ içten ceza sahasına doldurdu. Güiza topu göğsüyle kontrol edip yakın mesafeden sert vurdu. Kocaelispor kalecisi Serdar, üstüne gelen topu kornere çeldi.

Karşılaşmanın ilk yarısı ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüğüyle tamamlandı.

57. dakikada, Alex sağ kanattan köşe vuruşunu kullandı Kocaelisporlu defans oyuncuları uzaklaştırdı. Bir kez daha topla buluşan Uğur Boral sert vurdu. Serdar Kulbilge iki hamlede topu kurtardı.

64. dakikada orta sahada topu alan Semih, uzun süre topu sürdükten sonra Güiza'nın önüne nefis bir ara pası çıkardı. Güiza, plase bir vuruşla Serdar'ın üzerinden takımımızın beraberlik sayısını attı; 1-1.

67. dakikada sağ kanattan rakip sahaya sokulan Guiza ortasını yaptı. Ceza alanı içinde topu 2 kez düzelten Uğur Boral'ın sert şutu üst direğe çarparak ağlarla buluştu; 1-2

77. Musa'nın sağ kanattan gelen ortasına ceza sahası içinde dokunan Jestroviç, topu ağlara gönderdi; 2-2

90+6. dakikada Guiza'nın ara pasına hareketlenen Semih Şentürk, Kaleci Serdar ile karşı karşıya kaldı ve topu ağlara göndererek  maçın skorunu ilan etti; 2-3.

STAT: İzmit İsmetpaşa
HAKEMLER: Bülent Yıldırım, Selçuk Kaya, Muhittin Gürses
KOCAELİSPOR: Serdar Kulbilge, Bülent, Tolga, Tutoric, Volkan, Musa(dk. 90+4 Murat Hacıoğlu), Kemal, Serdar, Semavi, Taner, Serhat( dk. 46 Fransercio) (dk 59 Jestroviç)
TEKNİK DİREKTÖR: Yılmaz Vural

FENERBAHÇE: Volkan, Önder(dk. 46 Ali Bilgin) Lugano, Edu, R.Carlos, Kazım(dk. 55 Gürhan), Selçuk, Alex, Uğur Boral(dk. 69 Deniz) Semih, Guiza

TEKNİK DİREKTÖR: Luis Anagones

GOLLER: Taner (dk. 22), Guiza (dk. 64), Uğur Boral (dk. 67) Jestroviç (dk. 77) Semih (dk. 90+6)
SARI KARTLAR: Lugano, Semih, Alex, Edu, Ali Bilgin (Fenerbahçe), Tolga, Semavi, Musa, Serdar Kulbilge (Kocaelispor)

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=13401

pc_gamer
19-10-2008, 14:36   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

kocaelispor'un 1 puanına yazık oldu.başka diyecek bir şey bulamıyorum :(

onlineTR
19-10-2008, 14:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

BRAVO FENERİM ....

Hiper£l£v£nKids
19-10-2008, 18:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

ben açmıştım anısını ama benimki çıkmadı ama kocaeli den 2 gol yemememiz gerekiyorduk fb ye yakışmıyor maçı 3-0 almalıydık

07BENER07
19-10-2008, 18:56   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
1,699 mesaj
enes39
ben açmıştım anısını ama benimki çıkmadı ama kocaeli den 2 gol yemememiz gerekiyorduk fb ye yakışmıyor maçı 3-0 almalıydı
arkadaşlar bence dünkü maçı unutup arsenal maçına bakmalıyız inşallah  iyi bir sonuç elde ederiz.....
Gözünü devirmiş

Hiper£l£v£nKids
19-10-2008, 19:01   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj
07BENER07
arkadaşlar bence dünkü maçı unutup arsenal maçına bakmalıyız inşallah  iyi bir sonuç elde ederiz.....
Gözünü devirmiş
aynen katılıyorum sana ama bunu o baştakiler de düşünsü ii takımı bozuolar