Konu Dışını biraz böldük

Selçuk İslamoğlu
19-12-2007, 07:10   |  #1  
Selçuk İslamoğlu avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Aslında iyi mi ettik kötü mü ettik, ona sizler karar vereceksiniz.

Artık Sinema, Müzik, Spor, Dizi ve TV, Kitap gibi bölümlerimiz CHIP-LIFE altında...

Hadi bakalım yazmaya...

theironman
19-12-2007, 08:24   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Bence daha iyi oldu, tavbii üyeler de bu farklı alt başlıklara biraz dikkat ederler de ona göre konularını açarlarsa daha güzel olacak.

omer_6134
19-12-2007, 12:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

İyi olmuş.

erdem187
19-12-2007, 13:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

güzel çalışma teşekkürler..Yeni uygulamalarla karşımıza çıkmanız dileğiyle..

CU_GS7
19-12-2007, 13:40   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6,371 mesaj

İyi mi, kötü mü oldu; bunu zaman gösterecek.. Ama ilk izlenimim olumlu..Gülümseme

Sefa Adak
19-12-2007, 13:49   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,824 mesaj

Bence gzl olmuş.Her konu yerine göre açılır.Daha toplu ve düzenli olur.

Ben de foruma ilk girdiğimde bi baktım forum sayfası aşağı iniyor da iniyor.. :) Meğersem birsürü bölüm açılmış..

samet1986
19-12-2007, 18:07   |  #7  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

İyi olmuş, uzun zamandır girmiyordum. Bayağı aradım bu bölümü :D

harek@yokki
19-12-2007, 18:31   |  #8  
Üye
93 mesaj

Güzel oldu abi, vizyonumuz genişledi Beğendim ne kadar çok başlık o kadar çok konu ve görüş demek Alkış

XxXDaRKoXxX
20-12-2007, 16:56   |  #9  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Diğer Konu dışı yerine eski ismi olsa daha iyi olur veya Diğer Konular gibi

müfit kiper
20-12-2007, 21:30   |  #10  
Üye
69 mesaj

Konu dışı bile chip ciddiyetinde bir site ve dergi için yeterince fazla , üstelik birde  dallanıp budaklanmuş . chip amacından biraz daha sapmış , üye kaygısı  sanırım , bir iş yapacaksın pir yapacaksın bence . birçok çeşitte konu barındıran forumlarda  gördüm pek tutmadı. belki de  ben yanılıyorumdur  . görcez bakalım (üye sayısı elbette çok olabilir , kastettiğim vasıflı üye sayısı , vasıflı üye ; kendi kafasına  keyfine göre değil forumun gerekleri üzerine yazan , okuyan  ,paylaşan üye , bu da  bence  :))

Son Düzenleme: müfit kiper ~ 20 Aralık 2007 21:31
theironman
21-12-2007, 18:12   |  #11  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
müfit kiper
Konu dışı bile chip ciddiyetinde bir site ve dergi için yeterince fazla , üstelik birde  dallanıp budaklanmuş . chip amacından biraz daha sapmış , üye kaygısı  sanırım , bir iş yapacaksın pir yapacaksın bence . birçok çeşitte konu barındıran forumlarda  gördüm pek tutmadı. belki de  ben yanılıyorumdur  . görcez bakalım (üye sayısı elbette çok olabilir , kastettiğim vasıflı üye sayısı , <b>vasıflı üye ; kendi kafasına  keyfine göre değil forumun gerekleri üzerine yazan , okuyan  ,paylaşan üye </b>, bu da  bence  :))
öyle de müfit Chip Dergisi'yle Chip Online farklı kulvarlarda nihayetinde. Forumun renklenmesi hem kötü değil, bence sorun yok.

XxXDaRKoXxX
22-12-2007, 18:48   |  #12  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
Selçuk İslamoğlu

Artık Sinema, Müzik, Spor, Dizi ve TV, Kitap gibi bölümlerimiz CHIP-LIFE altında...

Hadi bakalım yazmaya...

Selçuk Bey Eğlence bölmüne bir uyar yazısı yazar mısınız?Alakasız alkasız konular açan arkadaşlar var bu kişilere cevap bile vermek istemiyorum hele böyle alakasız yerlere konu açanlara cevap bile verilmesin.Ben eğlenmek için giriyorum bölüme Laptop konusu hadi dizüstü bölümüne girsem tamam ama akşam olmuş kafam ağrıyor bir de o adamın dizüstüne mi bakcam?

Lütfen bu olaya bir "DUR!" densin

theironman
23-12-2007, 08:32   |  #13  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
XxXDaRKoXxX
Selçuk İslamoğlu

Hadi bakalım yazmaya...

Selçuk Bey Eğlence bölmüne bir uyar yazısı yazar mısınız?Alakasız alkasız konular açan arkadaşlar var bu kişilere cevap bile vermek istemiyorum hele böyle alakasız yerlere konu açanlara cevap bile verilmesin.Ben eğlenmek için giriyorum bölüme Laptop konusu hadi dizüstü bölümüne girsem tamam ama akşam olmuş kafam ağrıyor bir de o adamın dizüstüne mi bakcam?

Lütfen bu olaya bir "DUR!"

Biraz sakin ol sen bakalım, bu kadar büyütecek ve sinirlenecek bir şey yok, benim de hoşuma gitmiyor ama forumu bilmeyenler yapıyor böyle hatalar. Gerekeni yaparlar herhalde, sen stres yapma.

samet1986
23-12-2007, 10:16   |  #14  
Yıllanmış Üye
944 mesaj
XxXDaRKoXxX
Selçuk İslamoğlu

Hadi bakalım yazmaya...

Selçuk abi oraya yazı yazsa da o yanlış konuyu açan oraya giripta "aa ne yazmış bakayım" demez. He dese bile olayın farkında olur o konuyu açmazdı.

Herkes maalesef senin gibi forumu iyi kullanamıyor & bilmiyor. Kimse de zorla bak demiyor zaten o laptop konusuna. Benimde hoşuma gitmiyor böyle şeyler ama bak mesajların sağ alt kısmında "uyar" adında bir buton var. O butonu kullanarak bu tip yanlış konu, mesajların silinmesi sağlanabilir.

XxXDaRKoXxX
23-12-2007, 10:46   |  #15  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
samet1986
XxXDaRKoXxX
Selçuk İslamoğlu

Hadi bakalım yazmaya...

Selçuk abi oraya yazı yazsa da o yanlış konuyu açan oraya giripta "aa ne yazmış bakayım" demez. He dese bile olayın farkında olur o konuyu açmazdı.

Herkes maalesef senin gibi forumu iyi kullanamıyor & bilmiyor. Kimse de zorla bak demiyor zaten o laptop konusuna. Benimde hoşuma gitmiyor böyle şeyler ama bak mesajların sağ alt kısmında "uyar" adında bir buton var. O butonu kullanarak bu tip yanlış konu, mesajların silinmesi sağlanabilir.

Tamam sizi de anlıyorum büyütülcek bir şey yok tamam da.
Ama zaten yukarıda Dizüstü bölümü mevcut hadi dizüstü bölümü Eğlence'nin altında olsa tamam da yani üstünde

theironman
23-12-2007, 11:10   |  #16  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

Sen takma kafana dedim ya, UYAR butonuna bas, gerisine karışma gitsin.

betulmk
24-12-2007, 11:45   |  #17  
Yeni Üye
36 mesaj

güzel olmuş hem herkes istediği bölüme istediğini yükleyebilir karışıklık bir nevi ortadan kalmış :)Düşünenlere teşekkür..

Der Rote BaroN
11-03-2008, 21:28   |  #18  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Sitede uzun zamandır dikkatimi çeken bir nokta var: Yorum yazan, konu açan kişiler hep aynı. Sanki yeni üye kıtlığı yaşanıyor gibime geldi. Bu aralar sürekli takip edemiyorum sitemizi ama sitenin genelde offline gezildiğini tahmin ediyorum.