konu silinmiştir awast artık yok

asimileci
20-04-2007, 10:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,996 mesaj

awast artık yok

Son Düzenleme: asimileci ~ 03 Mayıs 2007 10:24
InnoCent
20-04-2007, 10:51   |  #2  
Yeni Üye
29 mesaj

tesekkurler !

ybe363
20-04-2007, 13:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

amanın asimileci napıyon sen avast haaa.. :D
başımıza taş yağacak :)
asimileci avast ın reklamını yapıyo :D

ybe363
20-04-2007, 13:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

dediğin doğru ama bu ayda 6. olmuş nasıl test yapıyolarsa anlamadım
en iyi a.v. KASPERSKY tabiki asimileci yanındayız..

Son Düzenleme: ybe363 ~ 20 Nisan 2007 13:46
Borga-x
20-04-2007, 13:51   |  #5  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

yürü be senı kim tutar.Asimileci sen bizim herşeyimizsin. (gazliyim biraz)

ybe363
20-04-2007, 13:56   |  #6  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

asimileci asimileci asimileci asimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci
sen bizim herşeyimizsin
kaspersky kaspersky kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky
sen bizim ikinci herşeyimizsin :D :D :D :D :D  yürüyün bea kim tutar sizi :D

aytacali
25-04-2007, 17:07   |  #7  
Yıllanmış Üye
719 mesaj
ybe363
asimileci asimileci asimileci asimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci asimileciasimileci asimileci
sen bizim herşeyimizsin
kaspersky kaspersky kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky  kaspersky kaspersky
sen bizim ikinci herşeyimizsin :D :D :D :D :D  yürüyün bea kim tutar sizi :
arkadaşım bu programın nesi güzel bu program derken kaspersky   bu program bunu yükledim giremeyen virüsler bilgisauarıma girdi birde bu programı övüyorsunuz gülerim size SinsiKahkaha

erkanc
25-04-2007, 19:17   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

asimileci kullanmadan konuşanları kale alma şöyle bir tabir kullanılabilir kaspersky kullanmadan anlaşılmaz

aytacali
26-04-2007, 00:00   |  #9  
Yıllanmış Üye
719 mesaj
asimileci
kaspersky nasıl kötü gitbea
hangi virüs girdi yazsana

laf atma

çok ağabey
bir  trojan girdi hemde trojan atı kaspersky de o kadar taradım bulamadı avast ı yeniden yükledim o şak diye buldu hani açıtğım bir fromda bir internet adresini vardı kapatılamyan ou kapattı ayrı windows bulduğu bir kaç tane virüs de buldu kaspersky o kadar taradı temiz dedi yuh temiz miş ---
ama sana teşşekkür ederim avast ın reklamını yaptığın için

ybe363
26-04-2007, 14:10   |  #10  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

oo aytacali sen buralara uğrarmıydın nezman öğrendin anti virüs işlerini sen Kahkaha en ii a.v. prog. Kaspersky Internet Security dir daha iyisi war diosan test sonuçlarını getir hade

aytacali
26-04-2007, 16:30   |  #11  
Yıllanmış Üye
719 mesaj

BEN TESTLERE BAKMAM  ŞU AN BENİM BİLGİSAYARIMDA OLAN VİRÜS HANGİ PROGRAMLA SİLİNDİ AVAST YENİ AVAST DAHA İYİ AYRICA  kaspersky BULADMAI TEKRAR SÖYLÜYORUM BENCE AVAST ÇÜNKÜ BEN DEKİ VİRÜSÜ kaspersky BULAMADI VE SİLEMEDİ AMA avast BULDU VE SİLDİ HADİ HADİ HADİ HATA EDİP kaspersky YÜKLEMEM LAZIMDI İNSAN ELİND OLAN VARLIĞI KİYMETİNİ ELİNDEN GİDİNCE ANLIYOR

Borga-x
26-04-2007, 16:58   |  #12  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Bence yanlış seçim.Kasperı guncelledınmı arkadaşım bunu yaparken. KASPER kolay kolay virus kaçırmaz (hatta hiç)

ybe363
26-04-2007, 17:15   |  #13  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

evet borga-x haklısın ama diinliyenmi var
sana gelince aytacali(gazman seslenişi gibi olduKahkaha )
avast ile benim bilgisayarıma AdobeR die bir virüs girdi avast ın ruhu bile duymadı ama kaspersky i kurdum anımda bulupsildi...
senin bilgisayarına giren virüsün adı neydi? söylede öğrnelim

aytacali
26-04-2007, 17:52   |  #14  
Yıllanmış Üye
719 mesaj

trojan atı avast ta böyle yazdı

ybe363
26-04-2007, 18:16   |  #15  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

Kahkaha truva atıdır o birrrr
avast bir süre sonra kendi içndeki dosyalarıda virüs olarak görüyor ikiiii en iyisi kaspersky internet security avastın bulduğu herşeyi avasttan daha iyi bir şekilde bulur üçççç avast kullanıyon madem yazanları doğru oku Kahkaha beşşşş

Borga-x
26-04-2007, 18:26   |  #16  
İlk Maestro
11,767 mesaj

beeşşşş AD aware kurcan trojanları unutucaaaan.
altı.....Kahkaha
dilimizde tüy namına bir şey kalmadı.Bas bas bağırmaktan ses kalmadı. Sakal var ama yoldurttunuz hepsını.
KASPERSKY INTERNET SECURITY+ BONUSU AD AWARE veya SPYWARE SEARCH AND DESTROY.

Son Düzenleme: Borga-x ~ 26 Nisan 2007 18:28
peshmerge
26-04-2007, 19:32   |  #17  
Yeni Üye
30 mesaj

yok yok bana avast demeyin.
interneti bağlattığım ilk gün antivirüs kurayım dedim.
akla ilk gelen (yeni başlayanlar için) şehrin fedaisi avast'tı.
bide türkçe'ydi,hem de bedavaydı,kaçar mıydı?
kaçmadıda zaten akşam yükledim.biraz gezdim dolaştım en bildik,zararsız yerleri.avast bana gülümsemeye başladı."virüs bu ama korkmana gerek yok dedi,hallederiz"
sağolasın dedim biraz daha gezdikten sonra bilgisayarı kapattım ama sabah  açamadım.ilk günden yapılır mıydı bu?
kesin avast yüzünden demiyeyim ama çoğu şüpheler onun üstünde dolaşıyordu.ona küstüm,barışır mıyız bilemiyorum...
sağlıcakla...

aytacali
28-04-2007, 12:26   |  #18  
Yıllanmış Üye
719 mesaj

otomatik güncelleme yapabiliyormu ben yükledim elle yapmak falan yazıyordu

kara_kartallar
28-04-2007, 16:25   |  #19  
Yıllanmış Üye
142 mesaj
asimileci
Tanıtım:
Avast! sisteminizde tam güvenlik sağlayan bir antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınızı hacker saldırılarından ve virüslerden korur. Gelen saldırıları engeller ve size bildirir. İsteğiniz doğrultusunda sisteminizi virüs taramasından geçirir. Programın kolay kullanılabilir arayüzü, e-posta koruması ve otomatik güncellemesi gibi özellikleri vardır. Virüs, solucan ve truva atları (trojan) ile savaşmak ve sisteminizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız Avast! Professional Edition yazılımını kullanabilirsiniz.

Avast! Professional Programının Ayrıntılı Özellikleri :
# Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme
# Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme
# Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı
# Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme
# Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini buradan önizleyip, indirebilirsiniz)
# Senaryo engelleyicisi ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkanı
# Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği
# Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme
# Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı
# Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme
# Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı

Homepage - http://www.iavs.net/eng/avast_4_professional.html

Size: 14 MB
Download avast! Professional Edition Tr

Size: 13.8 MB
Download avast! Home Edition Tr

kırma çalışmalarım sonuç verdi bunuda başarıyla kırmış bulunuyorum.

DEVAMI

bozuk program.Özellikle Sistemin DOSYALARINI viruste sanıyor hiç begenmedim.Çok çirkin.Bu programın avast olması sistemi bozuyor.İndirmeyin.

mustafa-k
01-05-2007, 12:06   |  #20  
Yıllanmış Üye
365 mesaj

alakası yok. benim sistem dosyalarını neden virüs zannetmiyo. avastın her zaman arkasındayım. tmm kaspersky iyi olabilir ama avastda yeterince iyi

black_flood
03-05-2007, 11:06   |  #21  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

bütün üreticilerde bir araya gelse konunun dibine inemez çünkü burda denenlerin aynılarını onlarda söylüyor git avasta sor ben iyiyim şu özelliğim git trende neymiş spam ve spyları diğerlerinden iyiymiş fasafiso hepsi adam akıllı birgün bir firma çıukarda bütün antivirüslerin en iyi özelliklerini bir araya toplayıp yeni bir ada altında sunarsa bu sen ben biz olayıda biter pasta payıda tek kişinin olur bu kadar basit.her yazılımın zayıf noktası vardır inkar edilemez ama en az zayıf noktası olanı seçmek herdaim en iyiysidir.isim vermiyorum hangi yazılım diye zaten.en başata verilerinizi hiç kaybettirmeden virüsü direk temizleyebilmeli bu en önemli özelliklerin başı.en son sırada ise firewal yazılımı paket filtreleme yapıp virüsleri engelleyebilmeli yükü antivirüse atmamalı.diğer kısımlarıda herkesin bildikleri.günlük güncellemeler sık yapılmalı falan filan en az günlük 2 sefer.