.

LENO7
11-03-2012, 12:13   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

.

Son Düzenleme: LENO7 ~ 11 Mart 2012 18:34
LENO7
11-03-2012, 12:16   |  #2  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Messi'yi bedava izliyorum..
Emre Belözoğlu'yu izlemek için para ödüyoruz Adaletini seviyim Dünya...

Son Düzenleme: LENO7 ~ 11 Mart 2012 12:46
yunus07
11-03-2012, 12:19   |  #3  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
992 mesaj

Kardeş bence yanlış yapıyorsun

LENO7
11-03-2012, 12:23   |  #4  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Yanlış olan ne ki..

tBox
11-03-2012, 12:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
388 mesaj

kendini bu kadar kolay satanı zaten biz istemeyiz

yunus07
11-03-2012, 12:27   |  #6  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
992 mesaj

Kararına saygı duyuyorum ama:
Bence yanlış olan, bu tür küçük şeylerin seni yurt dışına itmesi.
Tamam yurt dışına gidersin ama bi süre sonra Türkiyeyi özlersin.Demedi deme :)
Yinede senin kararın.Biraz sinirlenmişsin yazılarından anladığım kadarıyla :)

faceman
11-03-2012, 12:32   |  #7  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj
Alıntı: LENO7  
Bıktım artık..Ne biçim devlet bu..
Vergisi var kürdü var..belası var..zamı var...bir insanın istemediği herşey var..
Youtube'ye giriyorum 58 tane dil var ama Türkçe dil yok..
öbür programa bakıyorum birsürü dil var ama türkçe dil yok..
Artık ben Türk değilim yakında başka bir ülkenin vatandaşı olucam...
Şu Almanca ve İngilizce konuşma seviyemi yükseltiyim...
Ozaman Elveda Türkiye...
Yurtdışında sayamayacağımız kadar Türkler yaşıyor...
Neden orda yaşıyorlar...Çünkü oraralarda Türkiye'deki gibi vergiler pahalı değil...orda okullar var ucuz...
marketler mağazalar var...ucuz..
yani ne istersem var arkadaş..Ben bu Türk devletiyle yaşayamam artık...Türk vatandaşı olduğum için kendimden hep utanıyorum..az kaldı artık...
o son lafın varya türk vatandaşı olduğım için utanıyorum kısmı o kısma kadar saygıyla okudum ama orası haddini aşmak demektir,sen kimsin lan ? kimsin ? git ermeni ol,fransız ol,alman ol yürü git,bizim vatan sevdamız ne amerika tanır ne rusya.sen zaten işi bitirmişin.sen asıl git kendinden utan türk olduğun için değil bu ülkenin vatandaşı olmadığın için.

LENO7
11-03-2012, 12:41   |  #8  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: faceman  
o son lafın varya türk vatandaşı olduğım için utanıyorum kısmı o kısma kadar saygıyla okudum ama orası haddini aşmak demektir,sen kimsin lan ? kimsin ? git ermeni ol,fransız ol,alman ol yürü git,bizim vatan sevdamız ne amerika tanır ne rusya.sen zaten işi bitirmişin.sen asıl git kendinden utan türk olduğun için değil bu ülkenin vatandaşı olmadığın için.
Bana bak kardeşim lan man laflarına dikkat et..al sana kanıt..Türkler bu işte..
Facebook'ta birsürü yabancı arkadaşlarla konuştum ordan burdan fiyattan ne varsa hepsinden bahsettim..
Sizin oralarda Türkiye nasıl bir ülke diyorum olumsuz cevap alıyorum...Yok Türkiye israil gibi yok insanları öldürüyorlar falan bunları duyunca kendimden okadar utandım artık bu böyle olmaz...

faceman
11-03-2012, 12:46   |  #9  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
2,591 mesaj
Bana bak kardeşim lan man laflarına dikkat et..al sana kanıt..Türkler bu işte..
Facebook'ta birsürü yabancı arkadaşlarla konuştum ordan burdan fiyattan ne varsa hepsinden bahsettim..
Sizin oralarda Türkiye nasıl bir ülke diyorum olumsuz cevap alıyorum...Yok Türkiye israil gibi yok insanları öldürüyorlar falan bunları duyunca kendimden okadar utandım artık bu böyle olmaz...
iyi de kardeşim biz insanları öldürmüyoruz ki israil öldürüyor bizim ne suçumuz var ?

LENO7
11-03-2012, 12:47   |  #10  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Bende anlamadım biz kimi öldürüyoruz dedim düşündüm kim olcakki Kürtler işte...

Kapalı Hesap (128169)
11-03-2012, 12:50   |  #11  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Türk olmamak için çok şey söyleyebilirsin; ama o şeylerin hepsinden daha önemli olup Türk olmamak için tek bir neden vardır, o da Mustafa Kemal ATATÜRK'ün evlatları olmamızdır. 
Şu anki hükümet; dinimizi, dilimizi, geçmişimizi ve rejimimizi bozmaya çalışan ve bunu başarmış bir hükümettir. Adaletsizliğin son noktasındayız. Ülke Cumhuriyet değil, saltanat ile yönetilmeye çalışılıyor. Fakir edebiyatı yapılıyor, biz Türkler bunu ya izliyoruz, ya bunun karşısında uyuyoruz, ya da buna karşı çıkıyoruz. Ne yazıkki izleyen ve uyuyan sayısı daha baskın olduğu için benliğimizi kaybediyoruz. Bil ki gün geçtikçe bunlar daha da artıyor.
Türkiye'de Kürt olan insanlar da Türk'tü. Ermeni insanlar da Türk'tü. Herkes insandı ve eşitti. Ne yazıkki Kürt olduğunu savunan ama olmayan bir siyasi parti ile devlet birlikte Kürt'leri kışkırtarak Anadolu'muzun yarısını daha bizden koparmak istiyor.
Eskiden mayınların nerede olduğunu öğrenmek için eşekler gönderilirmiş ve ona göre bilinirmiş. Şimdi askerlerimiz gönderiliyor. 9 Yıldır şehit sayımız 1015. Bunun hesabını verecek tek kurum vardır. O da bu 9 yıl içindeki aktif(!) devlettir. Hala pişkinliğini koruyan bu kurum, hiçbir zaman doğruyu söylemeyip, ABD'ye sığınıp avanak olan insanları kandırmaya devam edecektir.
Türk'lüğü bunlara rağmen bırakmam. Çünkü benim de sevdiğim ve hâlâ da seveceğim birisi var: Mustafa Kemal ATATÜRK...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230144) ~ 11 Mart 2012 12:51
yunus07
11-03-2012, 12:51   |  #12  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
992 mesaj
Bu konu forumda çok büyük bi kavgaya neden olabilir.
Çünkü forumda güzel ülkemizin her tarafından insan var

faceman
11-03-2012, 12:52   |  #13  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
2,591 mesaj
valla ben internetten almanlarlada konuştum,ingiliz arkadaşlarımda oldu ama kötü bir şey demediler ayrıca benim sana önerim bu ülkenin utanılacak bir ülke olmadığını tarihte dünyayı dize getirmiş ve kimseye zarar vermemiş osmanlının torunu olduğunu unutmaman bence illa vatandaşlık alcaksan çifte vatandaşlık al bu ülkeden utanma.

LENO7
11-03-2012, 12:53   |  #14  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: M.CaN009  
Türk olmamak için çok şey söyleyebilirsin; ama o şeylerin hepsinden daha önemli olup Türk olmamak için tek bir neden vardır, o da Mustafa Kemal ATATÜRK'ün evlatları olmamızdır. 
Şu anki hükümet; dinimizi, dilimizi, geçmişimizi ve rejimimizi bozmaya çalışan ve bunu başarmış bir hükümettir. Adaletsizliğin son noktasındayız. Ülke Cumhuriyet değil, saltanat ile yönetilmeye çalışılıyor. Fakir edebiyatı yapılıyor, biz Türkler bunu ya izliyoruz, ya bunun karşısında uyuyoruz, ya da buna karşı çıkıyoruz. Ne yazıkki izleyen ve uyuyan sayısı daha baskın olduğu için benliğimizi kaybediyoruz. Bil ki gün geçtikçe bunlar daha da artıyor.
Türkiye'de Kürt olan insanlar da Türk'tü. Ermeni insanlar da Türk'tü. Herkes insandı ve eşitti. Ne yazıkki Kürt olduğunu savunan ama olmayan bir siyasi parti ile devlet birlikte Kürt'leri kışkırtarak Anadolu'muzun yarısını daha bizden koparmak istiyor.
Eskiden mayınların nerede olduğunu öğrenmek için eşekler gönderilirmiş ve ona göre bilinirmiş. Şimdi askerlerimiz gönderiliyor. 9 Yıldır şehit sayımız 1015. Bunun hesabını verecek tek kurum vardır. O da bu 9 yıl içindeki aktif(!) devlettir. Hala pişkinliğini koruyan bu kurum, hiçbir zaman doğruyu söylemeyip, ABD'ye sığınıp avanak olan insanları kandırmaya devam edecektir.
Türk'lüğü bunlara rağmen bırakmam. Çünkü benim de sevdiğim ve hâlâ da seveceğim birisi var: Mustafa Kemal ATATÜRK...
İşte aradığım cevap..

razorr
11-03-2012, 12:53   |  #15  
Yıllanmış Üye
267 mesaj

Evet alışık olduğumuz klasik bir türk örneği,işine gelmedimi,menfaati-çıkarı olmadımı iki dakikada satarlar memleketi bu kadar basit..

Kapalı Hesap (128169)
11-03-2012, 12:57   |  #16  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj
İşte aradığım cevap..
Aradığın cevap buysa sen de hala bir Türk'sün.

Kapalı Hesap (153334)
11-03-2012, 13:01   |  #17  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj
Alıntı: faceman  
O Turk olmak istemiyorsa Turk gibi davranmak zorunda.Turklugunden utaniyorsa mutlaka bir sebebi vardir.Turk meselesine gelince Turkiyede yasiyan herkez T.c vatandasidir(kayitli olan) Tum T.c vatandaslari Turktur.Cocuk hakli 300tl her ay elektirik oduyoz.Et fiyatlari 30tl benzin 5tl 8mbit sozde limitsiz 25gb internet 54.90 ev telefonu konus konusma 25 sabit geliyor.Amerikada yeni ipad 300 dolarsa bizde 2500tl.Artik kazik yemekten bikmadinizmi.Hakkinizi yasal yollardan arayin orayi burayi dagitmakla zarardan baska bisey olmaz.
Herkez halinden memnun koyun gibi elektirige suya benzine 10kez zam geldi bir kiside demedi niye bu zam.

LENO7
11-03-2012, 13:02   |  #18  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Türk olabilirim ama kendini Türkmüş gibi gösteren Devlet varken ben ozaman Türk değil bambaşka yabancı kötü biri haline geliyorum..Diğer yabancı insanlar bizi böyle biliyor işte..
Keşke Mustafa Kemal Paşa'mızın yaşadığı zamanlarda yaşasaydım...

razorr
11-03-2012, 13:03   |  #19  
Yıllanmış Üye
267 mesaj
Sen bu lafını ERKEKsen eğer çık MARDİN meydanında döktür bakalım nasıl öpüyorlar seni.Sanal ortamda klavye artisliği yapmak kolay tabi hadi bakalım ERKEK...

LENO7
11-03-2012, 13:05   |  #20  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: razorr  
Sen bu lafını ERKEKsen eğer çık MARDİN meydanında döktür bakalım nasıl öpüyorlar seni.Sanal ortamda klavye artisliği yapmak kolay tabi hadi bakalım ERKEK...
ne demek istiyorsun...?

Kapalı Hesap (153334)
11-03-2012, 13:15   |  #21  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Burda bir noktaya deginmek istiyorum.Daga cikip askerlerimizi oldurenler ve bomba patlatip mahsun insanlari oldurenler kurt degildir.Turk ve muslumanda degildir.Onlar insan degildir ve hicbir dinleri yoktur.Irklari yoktur.Ulkemizdeki Tum Turk vatandaslarimizin, bir parcasini oldurduler.Teroristlere kurt demek bence yanlis onlar hayvan diye adlandirilmali.Yakalanan terorist idam edilmeli.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230144) ~ 11 Mart 2012 13:19
LENO7
11-03-2012, 13:15   |  #22  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Aslında biz Zaten Türk değiliz...Türk diye bir devlet yok bence Türk devri bitmiştir..
Hükümet Konağı'na giriyorum Kaymakam kürtçe konuşuyor..
Karakola Gidiyorum komiserler kürtçe konuşuyor...
Başbakan'a bakıyorum kürtlere yardım ediyor..
sanatçılara bakıyorum kürtçe şarkılar daha ne diyim....
Sence bunlar Türk olduklarını gösteriyorlar mı...?

Kapalı Hesap (153334)
11-03-2012, 13:22   |  #23  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Aslında biz Zaten Türk değiliz...Türk diye bir devlet yok bence Türk devri bitmiştir..
Hükümet Konağı'na giriyorum Kaymakam kürtçe konuşuyor..
Karakola Gidiyorum komiserler kürtçe konuşuyor...
Başbakan'a bakıyorum kürtlere yardım ediyor..
sanatçılara bakıyorum kürtçe şarkılar daha ne diyim....
Sence bunlar Türk olduklarını gösteriyorlar mı...?
Ingiltereye gittiginde Turkce yasakmiki Turkiyede kurtce yasak olsun istiyen istedigini dinler ve konusur.Ozaman Turkiyede ingilizce konusanlarada yasak getir.
Turkiye yasayan her T.C vatandasi(kayitli) Turktur kurtcede konussa , lazcada, azericede, Turktur.Tipki ingilizce almanca konusan T.C vatandaslari gibi.
Amerikada herkez Amerikan ingilizcesi mi konusuyor, hayir.Ama Amerikada kayitli herkez U.s.d vatandasidir.Amerikadaki kurtler kurt degil Amerikalidir.Turkiyedeki kurtler ve diger irklarda Turk vatandasidir.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230144) ~ 11 Mart 2012 13:47
LENO7
11-03-2012, 13:24   |  #24  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

Başbakan'ın kürtler için açtığı TRT 6'yı da hatırlatırım..
Buna ne diceksiniz...

LENO7
11-03-2012, 13:26   |  #25  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj

kürtçe dili resmi dil değilki...

Son Düzenleme: LENO7 ~ 11 Mart 2012 13:27