.

okinkurt
11-03-2012, 15:39   |  #51  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Hala ayrım peşindesin ne diyim sana valla :) hayırlı yolculuklar.... benzün pahallu lpg forever :D

Kapalı Hesap (200174)
11-03-2012, 16:18   |  #52  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: faceman  
valla abi bugün babam benzini 4.53 ten aldı 30 liralık benzin aldık çeyrek depo bile olmadı benzin göstergesi aynı yerde kaldı :)
Güzel kardeşim  3 bin motor 260 litre çift depo araç motor şanzıman büyük oldundan sürekli vites istiyor 6 ya kadar yolu var vites attıkça depoyu sömürüyor lpg taktırdım lpg az yakıyor ama lpg o motorun canına okuyor mahvediyor beyin silindirin ömrünü erkenden tüketiyor..
Diceksinki abi kullanma sat satmakta istemiyorum memnunum araçtan ama gel görki 100 liralık benzinle 2 gün zor gidiyor.
20 liralık benzin koydum bi defa marş bile vurmadı benzin az diye Üzgün
Şimdi soruyorum sana sen sevdiğim bir  araba,bilgisayar veya başka bir malı alıpta istediğin gibi kullanamıyorsan bu ülkede adalet varmı ?
Devletimiz bizi korumuyor....

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230144) ~ 11 Mart 2012 16:21
Kapalı Hesap (128169)
11-03-2012, 16:21   |  #53  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Leno konuyu kapat lütfen çok kötü laflar gelmeye başlamış

Kapalı Hesap (200174)
11-03-2012, 16:24   |  #54  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Hala ayrım peşindesin ne diyim sana valla :) hayırlı yolculuklar.... benzün pahallu lpg forever :
Gaza gelme aygaz'a gel hacı lpg'de motoru mahvediyor be 15 yıllık ömrü olsa motorun 8 yıla düşürüyor
O zamanda motor parası verecen tahminen kaliteli bir arabanın motoru...
Misal veriyorum kendi kullandığım aracın motoru 6.850 tl oda taktırması hariç 2 binde ustalığına versen...

Kapalı Hesap (221406)
11-03-2012, 17:00   |  #55  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
841 mesaj

arkadaşlar bunların hepsi zaten istenilen şeyler , böyle oyunlarla ve kavgalarla birbirlerine kin içersinde olmamız istenip böyle ayrı gayrı olmamız hesabındalar zaten / daha sıkı sıkı 1 millet gibi  insanlar ve vatandaşlar kavimler bir arada durursa  yahudi  de olsa gelip huzurumuzu bozamaz. 

yıllarca askerimizi pkk öldürüyor zanlettik ama yanılmışız / bügün askeriyenin içindede bu oyunları hesaplayan ve '' PKK  yöneticilerine askerlerin yerlerini servis eden generaller ortaya çıkıyor / ey ahali siz nediyorsunuz şuna bakınsanıza , kimi kime vurduruyorlar / 
ayrıca şunu diyim , 

* kürt devleti kuracaz adı altında onlarca kürt  gencini kandırıp dağda katlettirdiler 
* onlarca türk askeride vatanı koruyacaz diye dağa çıkıp generaller tarafından gambazlandı

bundan ne çıkar demeyin ?? ticari ve sosyal olarak işlerine yarayanı yine bizler sunuyoruz,,

daha çok düşmanlık , kin ve kibir daha çok silah ve mühimmat gerektirir,, ( bunu iyi düşünün )
daha çok ölüm daha çok kin getirir.
daha çok uzun süren terör daha çok silah mühimmat ve para  RANT  elde edilir,,
amerika ve israilin PKK terörüne yardımını unutmayalım ve kürt kardeşlerimizi nasıl kullandıklarını anlayalım ve bu oyuna gelmeyelim ARKADAŞLAR..
kandırılıp veya tehdit edilip dağa çıkarılan kürt evlatlarının yaşadıklarını gözden geçirelim 

daha aklıma gemeyen birsürü olayları yazmak istemiyorum. ouna gelmeyelim kısaca demek istediğim bu..
ALLAH her insanı aynı özelliklerde yaratmış ve aynı işlevlere sahibiz , zaten insan olarak birbirimizden bi farkımız yok, dolayısıyla birbirne şevkat gösteren milletler hep birarada huzur içinde yaşar ve dışarıdan gelen tehlikelere kucak açmz , merhamet ve fedakarlıkla birbirine bağlanmış toplulukları hiçbir şey ayrı duruma getiremez.
'''''      
===========================================================
''''toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez. Ayrılık girmeden bir millete düşman giremez. Toplu çarpan yürekleri top sindiremez.''''

MEHMET AKİF ERSOY

===================================================================================

okinkurt
11-03-2012, 19:25   |  #56  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: kesko  
Gaza gelme aygaz'a gel hacı lpg'de motoru mahvediyor be 15 yıllık ömrü olsa motorun 8 yıla düşürüyor
O zamanda motor parası verecen tahminen kaliteli bir arabanın motoru...
Misal veriyorum kendi kullandığım aracın motoru 6.850 tl oda taktırması hariç 2 binde ustalığına versen...
Abi üst düzey makinalara olmaz ama doğan sahin vs 85-90 model arası gider yani iş görüyo gene ama performasn yok tabi dediğin gibi motoruda yiyor haklısın.

razorr
12-03-2012, 00:08   |  #57  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

(Konu Sahibine)
Kişiliği karakteri yazdığı yazılardan belli olan aslını hala benimseyememiş ne olduğunu hala çözemeyen ve bunu ona benimsetememiş büyüklerinin cahilliğine veririyorum.   

Delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış meselesine döndü bırakın kendi halinde kalsın.

Son Düzenleme: razorr ~ 12 Mart 2012 22:05