Korku filmleri

tuğçelim
14-01-2009, 18:17   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
99 mesaj

1-önce kamp olayıyla başlayalım hani aktif ve enerjikgençler toplanır arabaya atlar kamp a giderler ya elleride harita genelde bitane kulube bulurlar en onemli unsur ise orman ortasıdır ıssızdır neyse atarlar kapagı aralarında kesin bir cift olur bunlar yemez içmez hemen sevişecek yer ararlar ve nedense ormanın en ucra kosesinde opusur koklasırlar bu sırada kız bi ses duyar stive sen de duydunmu cocuk oralı olmaz sincaptır devam "cıtır"diye bi ses daha kız duydum orda biri var sincaptır sincap bizim cocuk kız kacıcak ya canından kıymetli ya salagın umursamaz derken kamera da iki patlak goz herif biçti (sincap tı ya ne oldu)o gozler zatın son bakışları olur şimdi kızımız kacar yarı cıplak eleman arkada elinde pala bunda sonrası onlara kalmış...

2-bi de genelde korku filmleri çok verimli gecelerde geçer yagmur ,sel,şimsek,gök yarılmıştır bir kere yaratıklar da madem yagmur var hadi saldırın diye hücuma gecer ha bu arada dal mevzuda onemli fırtına ile birlikte bir agac sürekli eve carpar.

3-önemli klişe lerden biride evde kızımız bir ses duyar genelde banyodan küvetten veya bir odadan kapısı kesin kapalı olur.Mesala küvete dogru yavaş yavaş gider perdesi kapalı ama müzik artar adrenelin tavan yapar actı aha bir şey yok o kadar gürültü boşa(nedense hiç birşey cıkmaz) oh rahatladık derken asıl tehlike arkadan gelir ahhhhhhhh.

4-grub içinde kesin bir tane panik atak vardır sürekli yırtınır olicez bizi parcalıycaklar bizi cinnet gecirir bu aslında artık bu vatandasın filmde uzatmaları oynadıgına tekebül eder artık her an tekerlenebilir.

5-birde kesin özellikle katlli filmlerde olur sag gosterip sol vurma olayı bir adamı sürekli öne cıkarırlar pis pis sırıtır heppimiz seviniriz katil bu ama aslında ker alaka bir heriftir katil en sümsükleri ha bide katil cok güclüdür son hariç boguşmaları kazanır ama bir bakarsın cılız bir hatun bile cıkabilir en onemlisi kolay olmez kafasını baltayla 2 ye ayırsan da kalkar kesin son bir darbe içinde uyanır.

6-benim hiç anlayamadıgım bir sey de genelde ıssız orman ortasın da kulübede olur kız verdır kendi başına dışardan bir çıtırtı gelir kız hiç bir babayigidin yapamayacagını yapar bir el feneri ile atar dışarı kendini joe senmisin diye diye kapkaranlık ucu bucagı olamayan ormana girer(valla ben olsam ses duydummu hemen kapı arkasına ne kadar dolap esya varsa yıgarım camı pencere güvenceye alırım dışardaki nin çay içmeye gelmedigi kesin gir yatagın altına)joe joe diye diye onu bulamaz ama belasını kesin bulur.

7-şöyle biş vardır evde bir katil vardır yavas yavas kurbanın odasına dogru yaklaşır ayak seseleri adrenelin yine tavan kız veye eleman panik içinde saklancak yer arar 1 sn içinde kapı açılır aha saklanmış insanın yarım saatte cıkamıycagı yada giremiyecegi ne kadar yar varsa bunlar 1sn de girerler katil bulamaz ama bizim sazanı rahat dürter kesin gitti kandırdım salagı supriz katil dayım daha akıllı cıkar ...

8-unutmadan bir de dolunay muvzusu cok onemlidir filmlerin olmazsa olmazı gokyuzunde dolunay varsa harbiden mıçtın.

gençler bi dağ ewine gideceklerdir.yolda bi kulube görürler bi yaşlı amca oturuyodur. -kapurfield kampı nerde? -oraya 1960dan beri giden geri dönmedi
neyse bunlar giderler kampa hemen çiftler sevişmeye başlar tekler ise madem ben sevişmiom kampı gezim der ve nerde kuyu var orda gezmeye başlar öldürürse kuyuya atsın die ve ilk ölenler herzamn gözlüklü ve şişmanlardır birde katil hep alakasız biri çıkar

Mesla bir yaratık filminde yaratık devasa birşey olsada şaşkınlıklar sadece birkaç saniye sürer. Yaratığı gören grup daha sonra büyük bir soğuk kanlılıkla kaçmaya ve yaratığı yoketmek için planlar yapmaya başlarlar.Arkadaşlarının gözlerinin önünde yaratık tarafından yenmesi hiçbirini psikolojık açıdan çok fazla etkilemez. Kendileri yenmediği için şanslı sayarlar ve mutlu olurlar. ( Düşünüyorumda gözümün önünde böle bişey olsa orada şurumu kaybederim heralde Aha yaratık kardeşimi yedi yaşasın ben hala yaşıyorum ***** kaçamadı falan havasında adamlar)

Sonra çocukluğumda çok izlerdim ve çokta korkardım. Şatoda yaşıyan kont drakulanın maceraları Adamlar sürekli şişelerde, şarap bardaklarında kan içerlerdi neymiş efendim taze kan. Nerden taze kan yani 5000 yıl önce kan bankası vardı orayımı soyuyonuz. Kaynağı ne belli değil. Vampir tabutunda yatıyor gündüz boyunca gece çıkıyor bi güzel avlanıyor civar köylerdeki gençlerin kanını içip geliyor sonra oturuyor sevgilisiyle şarap bardağında kan içiyor olaya bak. La madem şişede var ne diye gidip milletle uğraşıyon

Bide zombi filmleri var. Bu yaratıklar hiç bişekilde ölmüyor. Ölü zaten ama ne hikmetse filmin sonuna doğru kahramanın biri bunların bir zayıf noktasını buluyor ve film 10 dakika içinde bitiyor çünkü bu zayıf nokta herkese o kadar hızlı dağılıyor ve herkes biranda kahraman kesiliyor gördüğünü öldürüyor 5 dakikada kökleri kazındı...tamam hayırlı olsun. sarılın bitsin kurtuldunuz heeeeyyyyyy

Bide şey var mesela evde saklanıosun bi dolaba katil gelio seni bulamıo ama ne varki sen kurtulmuşken nie o yerden çıkıp dolaşmaya başlıon nasıl olsa bulamadı kal orda işte. Ama kan çekio heralde ille o dolaptan çıkıp katilin kucagına oturuolar.

Hayalet 26
14-01-2009, 18:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

sakın hala korkuyor olmayasın... :)

tuğçelim
14-01-2009, 18:46   |  #3  
OP Üye
99 mesaj
Phantom26
sakın hala korkuyor olmayasın... :)
Yok daha nelerGülümsemekorkmuyorum ki böyle dalgaya alarak eğleniyorumGöz kırpmaGülüşKahkaha

DarkHellKnightX
14-01-2009, 22:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,663 mesaj

500gb lik hdd de korku filmleri dolu zaten mantık aynı katil 5-10 kişilik bi guruptan 8-9 unu dorar kalanlarda katili... Kahkaha

ilginch
14-01-2009, 22:48   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

gerilim verme kardeşim :D

physfg
15-01-2009, 01:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

he he güzeldi...

bide klişelerden biri :

hep katili-düşmanı bayılttıkları anda kaçmaya başlarlar.hani katil sonra kalkıp bunları mıhlar ya film erkenden bitmemiş olur.

yafff adam serilmiş yere baygın vur baltayı akıt pekmezini iş garanti olsun.

yada madem insaflısın güzelce bağla kalkamasın :) :)

Banned
15-01-2009, 01:24   |  #7  
Banlandı
5,024 mesaj

bende genelde filmlerdeki böyle salak tipleri hep katilden önce gebertmek isterim hele katil bayıldıktan sonra yerdeki silahı bırakmıyorlarmı saçımı yolasım geliyor o an.

01apachi
15-01-2009, 01:33   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

ya beyler aramızda kalsın ben hiç korkufilmi izleyemem..
enson dabbeye gittim film başladı,bitene kadar ne çıktım nede gzlerimi açtım..
hatta arkadaşlar resmimi çekmiş, gülmekten çatladım o halime.. montumu kafamın üstüne örtmüşüm.. yani o anda kendimi görsem ekranda alsana dabbe2..
bidaha gidermiyim..

Son Düzenleme: 01apachi ~ 15 Ocak 2009 01:38
PsK_Pc_06
18-01-2009, 18:08   |  #9  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj
kylie
bende genelde filmlerdeki böyle salak tipleri hep katilden önce gebertmek isterim hele katil bayıldıktan sonra yerdeki silahı bırakmıyorlarmı saçımı yolasım geliyor o an.
al benden de o kadar ...

Banned
18-01-2009, 18:12   |  #10  
Banlandı
5,024 mesaj
01apachi
hatta arkadaşlar resmimi çekmiş, gülmekten çatladım o halime.. montumu kafamın üstüne örtmüşüm.. yani o anda kendimi görsem ekranda alsana dabbe2..
bidaha gidermiyim..
demek sen benim izlediğim filmleri izlesen kalpten giderdin gerçi bir süre sonra insan bu tür filmlere alışıyor izle izle, pek etkilemiyor beni mesela.

uGuR.uK
18-01-2009, 18:31   |  #11  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
01apachi
bidaha gidermiyim..
o filme bizde gitmiştik arkadaşlarla, ben tam projektörün altında oturuyordum kolumda yetişiyordu ayrıca ve bütün filmi perdedeki kurt vb. şekilli gölgelerle izledikGülümseme.

physfg
18-01-2009, 20:08   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
elazigli
o filme bizde gitmiştik arkadaşlarla, ben tam projektörün altında oturuyordum kolumda yetişiyordu ayrıca ve bütün filmi perdedeki kurt vb. şekilli gölgelerle izledikGülümseme.
yuh yaaa o tiplere ne sayardım varya ulen arada bi bulsam da dalsam diye bakardım sıvışırdı bebeler :)

uGuR.uK
18-01-2009, 20:15   |  #13  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
physfg
yuh yaaa o tiplere ne sayardım varya ulen arada bi bulsam da dalsam diye bakardım sıvışırdı bebeler :)
bak seen, olsaymışın keşke orda en son biz çıkmıştık salondan. yaptımmı arkasında dururum ben vallaGöz kırpma. birdahakine bekleriz artıkGülümseme.