korumalı programlar

HPQ-User
22-04-2007, 22:45   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

warez sormuş:
selam...benim  pc de bi program var  ben bu programı silemiyorum ve kes yapamıyorum...mesela setup unu bi diskete yada flash ile baska pc ye attıgım zamanda calısmıyo ayne söyle bi hata veriyo   The setup files are corrupted.Please obtain a new copy of the program....bu program korumalımı acaba...programın setup unu flash ile attıgım pc de nasıl yükleye bilirim.  yardımcı olursanız cok sevinirim.şimdiden tesekkürler..

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 9x / Me
Sistem Özellikleri:
intel R  256 mb ram ,256 mb ekran kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)

Mea
23-04-2007, 02:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
318 mesaj

Programın Setup.exe dosyasını kopyalaman için Windows Commannader programı ile copy işlemini gerçekleştire bilirsin.Olmassa tekrar download yaparak dosyayı direk flas dıskın içine at yada güvenli kipde açıp copy işlemini gerçekleştire bilirsin.Hata mesajında "setup dosyları zarar görmüş yeniden setup dosylarını elde edin. bu dosyayı tekrar temın etmen sorunu çözecektir.

chiemsee111
24-04-2007, 05:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
388 mesaj

Bu program setup.exe haricinde baska dosyalar iceriyor ve sen sadece programin setup.exe sini kopyalayip yapistirmis olabilirmisin? Eger öyle ise programi iceren klasörü komple kopyalayip denemeni tavsiye ederim. Hata mesaji Mea nin dedigi gibi setup dosyalarinn zarar gördügünü belirtiyor.

Borga-x
24-04-2007, 08:41   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

En guselı netten tekrar indirerek sorunu çözmen. Eğer paket halındeyse komple kurulmamıs paket halını al flsah bellegıne.istediğin bilgisayara kopyalayarak kurabılırısn

Mea
24-04-2007, 20:47   |  #5  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Bencede sorunun dvm ediyorsa Setup.Exe dosyasını tekrar temin et.

PcMaKeR
26-04-2007, 13:48   |  #6  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
chiemsee111
Bu program setup.exe haricinde baska dosyalar iceriyor ve sen sadece programin setup.exe sini kopyalayip yapistirmis olabilirmisin? Eger öyle ise programi iceren klasörü komple kopyalayip denemeni tavsiye ederim. Hata mesaji Mea nin dedigi gibi setup dosyalarinn zarar gördügünü belirtiyor.
arkadaşın dediği gibi olabilir. mesela photoshop gibi. setup exe diğer dosyaları program files gibi yerlere atıyor. Installshield ile hazırlanmış setupların çoğu Setup.exe data.cab,data2.cab gibi dosyaları ister bunlardan bri eksik olduğunda hata meydana gelebilir.