Koşuyolu Su Tesisatçısı

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
skortesisat
24-04-2017, 11:08   |  #1  
skortesisat avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2017

 

Koşuyolu Su Tesisatçısı

Skor Tesisat olarak Kadıköy bölgesinde Koşuyolu mahallesinde faaliyet göstermektedir. Koşuyolu Su Tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için yenilikleri takip ediyor son teknoloji cihazları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Koşuyolu Su Tesisat Tamircisi

Koşuyolu su tesisatçısı olarak su tesisatı sorunlarınıza çözümler sunmaya devam ediyoruz. Su tesisatında uzman su tesisat ustalarımız sizlere bir çok hizmet vermektedir. Kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlar sayesinde vermiş olduğumuz hizmetlerde gereksiz kırım yapmadan sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Ayrıca su kaçak tespiti ve boru tıkanıklık açma hizmetlerinde uzman tesisat ustalarımız yaptığı işlerinde kaliteli malzemeler ile uzun ömürlülüğü amaç edinmiştir.

Koşuyolu Sıhhi Tesisat

Eskiden tıkanıklık açma işlemi için tüm su tesisatın kırılarak boruların kontrol edilmesi gerekiyordu. Hala bu şekilde çalışan su tamir ustaları olduğunu da biliyoruz. O yüzden Koşuyolu su tesisatçısı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin çok kişiye ulaşması için daha çok çalışıyoruz ve sizleri sıhhi tesisat konusunda Koşuyolu mahallesi su tamircisi olarak bilgilendirmek istiyoruz..

Koşuyolu Su Tamir Ustası

Yanlış kullanımlar ve tesisat ustası hataları nedeniyle tuvalet tıkanıklığı meydana gelmektedir. Bazı cisimlerin gidere atılmasıyla borular tıkanarak suların geriye taşmasına sebebiyet verir. Kadıköy ilçesi Koşuyolu mahallesinde yer alan su tesisatçısı hizmeti veren Koşuyolu Su Tesisatçısı bu sorunlarınıza en uygun çözümleri sunuyor. Su tesisatı cihazları sayesinde tıkanıklık olan bölgeler tespit ediliyor. Tıkanıklık olan bölgede gereksiz kırım yapılmadan onarım işlemi gerçekleşiyor.

Koşuyolu Su Tesisatçısı

Su tesisatı cihazları içerisine konulan kimyasal maddeler ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Su tesisatçıları cihazlar için seçmiş olduğu kalitesiz kimyasallar kullanmasıyla gider borularında çatlaklar ve aşınmalar meydana gelebilir. Koşuyolu su tesisatçısı sorunlarınızı çözmek için su tesisatına zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktadır. Kadıköy ilçesinin her mahallesine kesintisiz ve garantili hizmetler sunan koşuyolu su tesisat ustalarına ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Koşuyolu Su Tesisatı için  0 216 576 47 29 numaradan Skor Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak : http://www.skortesisat.com/kosuyolu-su-tesisatcisi/

Son Düzenleme: skortesisat ~ 24 Nisan 2017 11:09 Neden: