Kozyatağı Su Tesisatçısı

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
skortesisat
10-04-2017, 11:43   |  #1  
skortesisat avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2017

 

Kozyatağı Su Tesisatı

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Skor Tesisat olarak Kadıköy bölgesinde Kozyatağı mahallesinde de faaliyet göstermektedir. Kozyatağı Su Tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için yenilikleri takip ediyoruz.

Kozyatağı Su Tesisat Tamircisi

Kadıköy ilçesi Kozyatağı mahallesinde yer alıyorsunuz ve mutfağınızın su tesisatında da sorun yaşıyorsunuz. Skor tesisat olarak sizlere su tesisatınız ile ilgili bir çok hizmet vermekteyiz. Su tesisatında uzman su tesisat ustalarımız sorununuzu çözmek için sizleri bekliyor olacak. Kirli su gider borularında yaşanan su tıkanıklığı gibi problemleriniz için Skor tesisata başvurabilirsiniz. Kadıköy ilçesinin her mahallesine kesintisiz ve garantili hizmetler sunan Kozyatağı su tesisatçısı olarak su tesisatı sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

Kozyatağı su tesisatçısı olarak kullandığımız kameralı cihazlar sayesinde vermiş olduğu hizmetler de, su tesisatı ustaları hiçbir şekilde gereksiz kırım yapmadan sadece sorun olan bölgeye müdahale ediyor.

Kozyatağı Sıhhi Tesisat

Her lavabo tıkanıklığında kırım yapılmasından sıkıldığınızı biliyoruz. Eskiden olsa tüm su tesisatın kırılarak boruların kontrol edilmesi gerekiyordu. Hala bu şekilde çalışan su tamir ustaları olduğunu da biliyoruz. O yüzden Kozyatağı su tesisatçısı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin çok kişiye ulaşması için daha çok çalışıyoruz ve sizleri sıhhi tesisat konusunda Kozyatağı mahallesi su tamircisi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.Kameralı su tesisatı cihazları sayesinde sorun olan bölge nokta atışı ile tespit ediliyor. Su tamir ustası sorun olan bölgede onarım işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor. Böylelikle gereksiz kırım yapılmadan uygun fiyatlı sıhhi tesisat hizmeti almış oluyorsunuz.

Kozyatağı Su Tamir Ustası

Tuvalet giderine atılan erimeyen tuvalet kağıdı, peçete, temizlik bezleri vb. cisimler nedeniyle tuvalet giderlerinde tıkanıklık meydana getirmektedir. Eğer tesisat borularınız da büyük çaplı bir problem yoksa bol su dökerek gider açma işlemini yapabilirsiniz. Ancak sorun büyük çaplı ise Kadıköy ilçesi Kozyatağı mahallesinde bulunan su tesisat hizmeti veren su tamir ustalarımız giderleriniz de yaşanan problemler için kameralı cihazlarımız ile tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kozyatağı Su Tesisatçısı

İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan kozyatağı su tesisatçısı banyo tesisat döşenmesinde uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kozyatağı su tesisatçısı olarak su tesisatınız da yaşadığınız problemlerde su tamir ustası ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki sizin sorunlarınızı çözmek bizim işimiz.

Kaynak : http://www.skortesisat.com/kozyatagi-su-tesisatcisi/

Son Düzenleme: skortesisat ~ 10 Nisan 2017 12:00 Neden: