Küçükyalı Su Tesisatçısı

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
skortesisat
17-04-2017, 11:50   |  #1  
skortesisat avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2017

Küçükyalı Su Tesisatçısı     
   
Su tesisatı problemlerinize ekonomik çözümler sunan Küçükyalı Su Tesisatçısı İstanbul Maltepe bölgesinde hizmet vermektedir. Su tesisatı boruların döşenmesi, gider tıkanıklığı, petek temizlemesine kadar her tip su tesisatı işlemleriniz yapılmaktadır. Küçükyalı su tesisatçısı Avrupa’dan ithal etmiş olduğu su tesisatı cihazları sayesinde kırıp dökmeden su tesisatı problemlerini gidermektedir.

Küçükyalı Su Tesisat Tamircisi

Lavabo giderlerine atılan sabun kalıntılarının ve saç kıllarının borularda birikmesiyle lavabo gider tıkanıklığı meydana gelmektedir. Küçükyalı su tesisat tamircisi Avrupa’dan ithal ettiği su tesisat cihazları yardımıyla gereksiz kırım yapmadan, sizlere ekstra yapım masrafı çıkarmadan su tesisatındaki sorunları gideriyor. Maltepe ilçesinde yer alan su tesisatı tamir ustası bir telefon uzağınızda.

Küçükyalı Sıhhi Tesisat

Skor tesisat sıhhi tesisat sektöründe yıllardır var olan ve kendini kanıtlamış bir firmadır. Ekibimizde yer alan su tesisatı ustaları alanında uzun yıllar çalışan ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Sıhhi Tesisat işlemini kısaca özetleyecek olursak; Yapıların ihtiyacı olan temiz suyun taşınması, pis suyun ise dışarı atılması için gerekli olan su tesisatı borularının döşenmesini sağlamaktadır.

Küçükyalı Su Tamir Ustası

Tuvalet tıkanıklığı su tesisatında en çok karşılaştığımız alanlardan biridir. Gidere atılan yabancı cisimlerin suyun geçişini engellemesiyle su tamir ustasına ihtiyaç duyarsınız. Küçükyalı su tesisatçısı olarak çalışan firmamız bünyesinde barındırdığı tecrübeli su tesisatı ustaları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Son teknoloji cihazları kullanan Skor tesisat gider borularına zarar vermeden boruların içerisine salınan su tesisat cihazı sayesinde hızlı ve zarar vermek tuvalet giderlerini açmaktadır.

Küçükyalı Su Tesisatçısı

Skor tesisat olarak siz müşterilerimize su tesisatı sektöründe vermiş olduğumuz hizmetleri en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Maltepe’nin her mahallesinde su tesisatçısı olarak çalışan Küçükyalı su tesisatçısı gider açma hizmetinden boru döşemesine kadar tüm hizmetleri vermektedir. Tesisat onarımını yaparken çevreye zarar vermemeye özen gösteren su tesisatı ustası ile çalışmak sizleri memnun edecektir. Su tamircisi çağırmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Su Tesisatçısı 0530 451 11 58

Kaynak : http://www.skortesisat.com/kucukyali-su-tesisatcisi/