Kulağa Hoş Geliyor, Denemeye Değer :)

mehmetalikoc
26-11-2015, 17:54   |  #1  
mehmetalikoc avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar sizi bir konuda bilgilendirmek istiyorum. Öğrencilik yıllarımda ekstradan cebime nasıl para sokabilirim diye düşünür dururdum. Bu yüzden sizinle şu bilgiyi paylaşmak istiyorum.

Aşağıdaki linkte belirttiğim firmanın mesela 100 TL'lik bir ürününü sattığınızda 75 TL kazanıyorsunuz. Daha sonra her ay 100 TL ödenirken kazanmaya da devam ediyorsunuz. Ayrıca bunu her farklı kişiye sattığınızda geçerli :)

Peki bu nasıl oluyor diye sorarsanız.. Ürünlerin satışından gelecek gelir “Affiliate Code” sayesinde gerçekleşiyor. Web adresinden ücretsiz bir şekilde üye oluyorsunuz. “Profil Bilgilerim” kısmında “Örnek Paylaşım Bağlantıları” var. Buradaki linki yani affilate kodunu forumlarda ya da Facebook gruplarında paylaşabilirsiniz. Verilen linke tıklayarak siteye giren herkesin sizden geldiğini farkedebiliyorlar. Aşağıda linki veriyorum, daha detaylı bilgiyi oradan öğrenebilirsiniz.

https://plusclouds.com/sales-affiliation-dealership/?acode=H7U3CY

Siteye girdikten sonra üye olup Affiliate Code'unuzu, yani satış ortaklığı kodunuzu almayı unutmayıııın!!!  Zonk

İyi kazançlar dilerim.  Gülüş