Kulaklıkta hafiflik ve şık tasarım

CHIP Online
21-02-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Kulaklıklarınızı hem müzik dinlemek, hem de telefonda konuşmak için kullanıyorsanız...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kul ... -tasarim_38750.html

Ttec'in piyasaya sunduğu Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıklar, yüksek kalitede müzik dinleme ve telefonda rahat konuşma imkanı sağlarken şık tasarımlarıyla estetiği kulaklara taşıyor.


Cep telefonu, mobil cihazlar ve bilgisayar aksesuarlarında sürekli gelişen bir ürün çeşitliliğine sahip olan Ttec, bu zengin ürün yelpazesine iki yeni model daha kattı: Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıkları... Bu iki yeni Bluetooth kulaklıkla birlikte Ttec, şık tasarımı ve yüksek kaliteyi en uygun fiyatla kullanıcılarına sunmayı sürdürüyor.


Kablosuz stereo müzik keyfi


Freestyle ve Comfort ile akıllı telefon kullanıcıları hem müzik dinleyebilme hem de konuşabilme olanağını yakalıyor. Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıkları, müziğin kulaklarına en duru ve en kaliteli haliyle ulaşmasını isteyenler için A2DP stereo ses özelliğiyle yüksek kalitede müzik dinleme imkanı sağlıyor. Kulaklıkların özelliği sadece müzik dinleme ile sınırlı da değil.


Konuşma kalitesi üst seviyeye çıkıyor


Freestyle ve Comfort modellerindeki, sesin duyulmasını netleştirip karşıya daha berrak bir şekilde iletilmesini sağlayan dijital ses işleme teknolojisi ile konuşma kalitesi üst seviyeye çıkıyor.


Freestyle ve Comfort ile Bluetooth özelliği bulunan iki telefon aynı anda eşleşme imkanı bulunurken 7 saate kadar konuşma ve 240 saate kadar bekleme süresiyle kullanıcılarına rahatlık getiriyor. Bu iki yeni Bluetooth kulaklık, hiçbir kulaklıkta bulunmayan pil seviyesi göstergesi ile de dikkat çekiyor. Ayrıca kulaklıkların Micro USB ile şarj edilmesi de kullanıcıların çok işine yarayabilecek diğer bir özellik.


Ttec Freestyle ve Comfort ürünlerinin tavsiye edilen perakende satış fiyatları KDV dahil 39.90 TL.

Tüm Konu: Kulaklıkta hafiflik ve şık tasarım

Kaynak: www.chip.com.tr