kulaklıktan az ses geliyor

Bimba.diaboLika
09-05-2009, 15:52   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Biosa Gir Anakarttan onboard ordanda marvell kontrol var onu disabne yap düzeliyor

Barış
09-05-2009, 16:44   |  #27  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

Arkadaşım bizim amfi kullanmamızın nedenide bu sesi yükseltmek zaten , normal bir ses kartının veya o/b ses çıkışının gücü çok düşüktür ki buda hoparlörü karşılamıyordur.

Tv'lerin çıkışı yüksek olduğu için bangır bangır bağırıyor.

arada yükselteç ile arttırabilirsin.

Bimba.diaboLika
09-05-2009, 20:00   |  #28  
Taze Üye
4 mesaj

xp işletim sistemi kullanırken jakı çıkarıp takınca kulaklıkmı 5+1 mi vs diye soruyordu kulaklık seçili değilken az ses geliyordu kulaklığı seçince ses artıyordu ancak vistaya geçtiğimde böle birşey sormadı ve ses az çıkıyordu biostan anakarttan Marvelli disabne yap düzelicektir

egegon
05-09-2013, 18:32   |  #29  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar kulaklığımdan ses çok az geliyor. Pc hoparlöründe hiç bi sorun yok. Kulaklıksız gayet iyi ses alıyorum. Kulaklık girişine aynı şekilde hoparlör bağladığımda yine ses var. Fakat kulaklık taktığımda ses çok kısık geliyor. Ve bu durum gayet can sıkıcı bir durum. Lütfen yardım edin. Şimdiden çok teşekkür ederim..

algosvakana
22-12-2015, 20:06   |  #30  
Taze Üye
1 mesaj

Yıl olmuş 2016 hala aynı sorunu yaşıyordum ve bir kaç yerde çözülemez birşey olarak görmüştüm. Eski kulaklığımdan bangır bangır ses geliyordu . O bozulunca yeni kulaklık aldım ve aşırı düşük ses geliyordu. Forumlara baktım çözüm yok idare et diyorlardı . Denedim denedim buldum. Pc sistemim hala xp'dir. Realtek kullanırım ve bir jak takıldı gibi birşey cıkardı hep tamam derdim . Orada hep hat çıkışı olarak tikliydi . Dikkatli bakınca kulaklık olduğunu gördüm ona tıkladım ve ses arttı arkadaşlar Realtek kullananlar için çözüm budur.

http://i.hizliresim.com/PPvrd8.jpg . Arka paneldeki yeşil jakın yanındaki simgeye tıklayarakta düzeltebilirsiniz

Son Düzenleme: algosvakana ~ 22 Aralık 2015 20:09