Kullanıcı dostu telefon casus yazılımı

Cemmi
04-06-2015, 12:15   |  #1  
Cemmi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

mSpy cep tarayıcısı yardımıyla indirilen bir yazılım uygulamasıdır. uyumlu telefona ya da tablete direkt kurulabilir. bir defa kurulmuş bir mspy tespit edilemez, telefon etkinliklerini hemen kaydetmeye başlar. kullanıcı çevrim içi olunca da tüm verileri yükler. yazılımı kuran kişi kullanıcısına internet bağlantısı olan her cihazdan ulaşır. yeter ki web tarayısıcı olsun. kaydedilmiş tüm etkinliklere günün 24 saati, yılın 365 günü erişimi olur. mSpy, iPad ve Android tablete de kurulduğu gibi iPhone, Android, Blackberry, Symbian ve Windows Phone’ye de kurulur ve kolayca çalışır. mSpy artık Windows ve Mac için de geçerli bir uygulamadır. MSpy yazılımı akıllı telefon ve tablet takip etmek için en tercih edilen bir araçtır. Yazılım rakiplerin arasında mSpy’ya ağırlık veren çeşitli özelliklere sahiptir. Kurulumu basit, gizli modda çalıştığından takip edilen kişi izlendiğini asla anlamaz.

Devamı: http://mspytelefoncasus.com/

White-Fox
04-06-2015, 12:31   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

1-Hadi suç ama bir program yazıyorsun(hitap geneldir) programın amacı gizli bilgi transferi vs virüslük yani tamam niye kendi kendini kuramıyor bu program al bunu kur mu diyecen adama :D yada gizlimi kuracaksın.Yaparsın programı kendi işini kendi halleder yani bence öyle olmalı :D 

2-Programı kurana kadar adam açar da bakar ne bu diye tüm program kodları çarşaf çarşaf okunur.

3-Birde bu güvenlik zafiyetleri basit işler değildir programı al kur kır yık şifre bul en tehlikelisi de bağlantı kurmaktır.Adama saldırırsın bağlantıyı kurarsın iyide sen onun telefonuna uzaktan eriştin bağlandın hadi bakalım adam da sana bağlanmış gibi olur bir çöp tıkar telefona birde beklemezsin böyle bir şeyi tam olur :D

NOT:Yukarıda Senli-Benli Bir anlatım kullanılmıştır.Bir kişiye,Birkaç kişiye,Yada bir topluluğa karşı bir tutumla kaleme almadım,Misal vermeye dayalı bir anlatım oluşturmaya çalıştım.