Kullanıcı Hesabı Ayarları

Erşah
14-06-2011, 22:44   |  #1  
Erşah avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

İyi Akşamlar Chip Online arkadaşlarım ve dostlarım.

Şu an evde bi taneLenovo'nun linkteki notebook'u var.Dayımın.  Şimdi format atıcaz ve Orijinal Windows 7 Home Premium 64-bit yükleyecez.Yükledikten sonra bi tane edmin hesabı bi tanede standart hesap açıcaz.Buraya kadar herşey normal

Burdan sonra sorularım başlıyor.Öncelikle standart hesaba giren kişi internete benim koyduğum sınırdan fazla giremeyecek.Hiç bir kullanıcı hesap ayarlarıyla uğraşamayacak.Bilgisayarda herhangi bir klasörü silemeyecek ya da yerinden oynatamayacak , windows dosyası içindeki hiçbir kalsör silinmeyecek(çökme durumu falan ) .   Yani anlayacağınız bu sınırlı kullanıcı hesabı baya bi sınırlı olacak.Ben bunu nasıl yapabilirim.Bilgisayarda her konuda anlarım  bi overclock bi de kullanıcı hesabı(o da hiç kurcalamadığımdan ve her zaman admin olmamadan kaynaklı )  ayarlarından anlamam.Bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Kapalı Hesap (200174)
14-06-2011, 22:57   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

sisstem dosyalarının taşınmasını veya silinmesini TrustedInstaller  le önlüyorum kendi bilgisayarımda windows 7 de ama TrustedInstaller dosya özelliklerinden güvenlik bölümünden tam denetim veriyorum bu uygulamaya dosyalar ne taşınıyor ne siliniyor anlayacağın kimse zarar veremiyor işletim sistemi dosyalarına umarım işine yarar Gözünü devirmiş

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (162691) ~ 14 Haziran 2011 22:58
Erşah
14-06-2011, 23:01   |  #3  
Erşah avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Saol kardeşim. Diğer konularda yardımcı olabilecek var mı? Mesela internette kota koyma (örn. günlük 500mb geçmeme )