Kurs PRO - Modern Çevrimiçi Kurs Otomasyonu

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
sakdeniz
13-07-2016, 05:43   |  #1  
sakdeniz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2016

 

Merhaba!

Size, Özel Eğitim Kursları ve Özel Okullar için geliştirmekte olduğumuz modern ve çevrimiçi kurs otomasyonumuz Kurs PRO hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kurs PRO, eğitim kurumunuzda; başlıca öğrenci kayıt işlemlerinden, özel ders öğrencisi kayıt işlemlerine kadar, öğrenci devamsızlık takibi işlemlerinden personel işlemlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz birçok konuda işlerinizi kolaylaştırırken, taksit ödemelerinin takibi, gelişmiş ödeme sistemi, kasa defteri, personel avans/maaş ödemeleri gibi muhasebe işlemlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

MODERN ARAYÜZ, HER YERDEN ERİŞİM
Eğitimci ve kurs idarecilerinin talepleri doğrultusunda geliştirilen Kurs PRO, çevrimiçi (online) sistem olduğundan herhangi bir yazılım kurulumu ya da sisteme gerek duymaksızın internet erişimi olan tüm cihazlarda çalışabilir. Ayrıca mobil desteği ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde bilgisayar başında olmak zorunda da değilsiniz. Eğitim kurumunuzu dilerseniz cep telefonunuzdan bile yönetebilirsiniz.

ESKİ KAYITLARI SORUN ETMEYİN
Kurs PRO'nun geliştirici ekibi, hali hazırda kullanmış olduğunuz yazılımın kayıtlarını da Kurs PRO içerisine kayıpsız olarak aktarabiliyor. Bu sayede, yeniliklerle dolu bir kurs otomasyonu sistemine geçiş yaparken eski kayıtlarınızı da gözden çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca Kurs PRO, kullandığı bulut sistem teknolojisi ile verilerinizi güvenli depolarda yedekli olarak saklıyor ve kurs bilgilerinizin kaybolmasının da önüne geçiliyor.

90 GÜNLÜK ÜCRETSİZ KULLANIM
DYNESS Eğitim Denetim Danışmanlık tarafından geliştirilen Kurs PRO'nun özellik ve avantajları saymakla bitmiyor. Eğitim kurumunuza sistem arayışı içerisindeyseniz ya da mevcut sisteminizi değiştirmek isteyenlerdenseniz Kurs PRO'nun sayısız avantajını tecrübe edebilmeniz için sizi de www.kurspro.net adresi üzerinden 90 günlük ücretsiz test sürümüne bekliyoruz.

Teknolojinin son gelişmelerini, eğitim kurumları için özel olarak tasarlanan otomasyon yazılımı ile birleştirerek kurs ve okullara kusursuz çözümler sunan Kurs PRO, 90 günlük test sürümü için sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için:
DYNESS Eğitim Denetim Danışmanlık
19 Mayıs Mahallesi Şakacı Sokak No:70
Kadıköy/İstanbul

E-Posta : bilgi@kurspro.net
Web Sitesi : www.kurspro.net
Telefon : 0 216 464 66 33