Kutcher, Windows 8 reklamında oynayacak mı?

CHIP Online
28-07-2013, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Steve Jobs'un filminde başrol oynayan ünlü oyuncu, bakın şu sıralar neyi düşünüyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kut ... yacak-mi_41675.html

Aktör Ashton Kutcher, özellikle son zamanlarda yayınlanan That 70's Show ve son sezonlarında boy gösterdiği Two and a Half Man dizisinden önce, teknolojik cihazlara olan tutkusuyla tanınıyordu. Onun bu ilgisi, kendisini Lenovo'nun üreteceği yeni Windows 8 PC'ler için reklam yüzü yapmak üzere ama gerekli imza halen atılmış değil...


The New York Post'ta yer verilen ve kaynağı belli olmayan bir habere göre, Lenovo, Kutcher ile tam 10 milyon dolarlık bir reklam sözleşmesi yapmanın peşinde koşturuyor. Eğer aktör imza kısmındaki noktalı alanları doldurursa, Levnovo'nun piyasaya çıkmak üzere olan ThinkPad ve Yoga gibi, tamamen Windows 8 ile bezenmiş tüm notebook ve tabletlerinin yeni reklam yüzü olacak.


Kutcher ise teknolojik ürün temalı televizyon reklamlarına hiç de yabancı değil zira kendisi birkaç yıl önce Nikon fotoğraf makineleri için kamera karşısına geçmişti. Diğer taraftan kendisinin Apple ve Steve Jobs'u anlatan, "Simply Jobs" isimli filmi yaratanlardan birisi olması, Windows 8 ile alakalı bir anlaşmayı ne derece kabul edeceğini iyiden iyiye merak konusu haline getiriyor.

Tüm Konu: Kutcher, Windows 8 reklamında oynayacak mı?

Kaynak: www.chip.com.tr