labtop um çalındı

labpot
07-01-2007, 17:53   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

merhaba arkadaşlar belki sorumun yeri burası değil ama acil oldugu için buraya yazdım...,

bugün labtopum çalındı.sizce geri alabilme şansım varmı?yani kullanndıgım işletim sisteminin seri nosundan yada bilgisayarın seri nosundan vs ulaşma imkanım olurmu?

sizce uğraşırsam bir sonuç elde edebilrmiyim?selamlar

index
07-01-2007, 17:58   |  #2  
Taze Üye
17 mesaj

selam, öncelikle geçmiş olsun. üzücü bir durum. notebookun markasını iletirsen dahada yardımcı olabiliriz ancak örnek verebilirim. bulmak mümkün değil ancak imkansızda değil. mesela hp marka notebooklarda destek hattından notebooku çaldırdıgını belirtiyorsun cihaz bilgilerini seri numarasını vs.. bırakıyorsun. eger o cihaz herhangi bir kişi tarafından onarım merkezlerinden birine getirilirse notebooka el koyuluyor ve notebook sahibine haber veriliyor. onun haricinde pekde yapabileceğin birşey yok. kolay gelsin.

egemengiga
07-01-2007, 19:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

gecmis olsun, sarj cihazi ile birlikte mi calindi? eger sarj cihazi elindeyse mecburen ona uygun cihaz almak zorunda kalacak. hangi firma dagitim yapiyorsa haber ver. seri no dan bulman mumkun bence.

ufuks
07-01-2007, 20:52   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Oncelikle gecmis olsun.Calan kisinin yapacagı bir hatayı beklemelisin.Tabi sen gerekli yerlere basvurduktan sonra

labpot
08-01-2007, 00:42   |  #5  
OP Yeni Üye
28 mesaj

valla çantada şarj cihazı, flash bellek,dvd falan vardı:)yani eleman tüm ihtiyaçlarını karşılamış oldu.

bilgisayar fujitsu-siemens di.ben gerekli yerlere seri noyu vereceğim. artık ne çıkarsa bilemiyorum.pek ümidim yok ama elimden geleni yapayım ben..

ilginize teşekkürler...