Lanet Olsun (Ttnet)

Hayalet 26
05-02-2009, 20:34   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Haberi az önce okudum ve sizlerle paylaşmak istedim.Bu yapılan adaletsizliğe ne zaman dur denilecek.Eski aboneler hala kazıklanmaya devam ediyor.İşte haber.Gelde isyan etme cinsinden:

"TTNET Dünyasına Giriş Kampanyası"

TTNET ADSL'e 24 ay abone olan müşteriler yüzde 50'ye varan indirimden yararlanabilecek.

TTNET ADSL’ye abone olanların, TTNET’in zengin içerik dünyasına yüzde 50’ye varan indirimler ile ulaşabilecekleri bildirildi.
Konuya ilişkin yazılı açıklamada, sunduğu katma değerli servislerle abonelerinin hayatına renk katan TTNET’in, abonelere TTNET Dünyası’na avantajlı koşullarla ulaşma fırsatı sunduğu belirtildi.
Açıklamada, şunlar kaydedildi:
"TTNET Dünyasına Giriş Kampanyası kapsamında 1 Şubat 2009-31 Mart 2009 tarihleri arasında TTNET ADSL’ye 24 ay abone olan müşterilerimiz yüzde 50’ye varan indirimden faydalanırken, TTNET’in tüm katma değerli servisleriyle de (TTNET VİTAMİN, AİLE KORUMA ŞİFRESİ, TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET WiFi, TTNET VİDEO, TTMail) tanışma fırsatını yakalıyor."
Açıklamada, modemli tarife seçenlere modemin TTNET’ten hediye edildiği de ifade edildi.

Kampanya ile ilgili ayrıntılar özetle şöyle:

*Modemli tarife seçenlere de modem hediye olarak veriliyor.

*Ücretlere %18 KDV ve %15 ÖİV dahil. Bağlantı ücreti 29 TL 1 defaya mahsus olarak alınıyor. Dilerseniz ayda 3 TL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

* 31 Ocak 2009 tarihinden sonra ADSL hattını iptal ettirmiş müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

* Limitli Paketlede kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendiriliyor.

* İndirim süresi boyunca müşterilerimiz tarife hız ve paketlerini değiştiremeyecek. İndirim süresi bitiminden itibaren 24 aylık abonelik taahhütü süresince, müşteriler kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabilecekler. Düşük ya da yüksek tarife hız ve paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecek.

* Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacak.

* Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durmunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacak. Modem hediyeli seçenekten yararşlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve modem ücretleri (kablolu modem için 50 TL, kablosuz modem için 125 TL) geri alınacak. Ayrıca varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecek.

kaynak::

Banned
05-02-2009, 21:07   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Alcaksınız ttnetten  4 mbit lik sınırsız  paylaşacaksınız 10 kişiyle faturanız gelecek 10 liraya. İşte ttnetin ilacı bu. Yokmu hiç yakınlarda konu kamşu ?

Mehmet-
05-02-2009, 21:10   |  #3  
Mehmet- avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,296 mesaj
khramn
Alcaksınız ttnetten  4 mbit lik sınırsız  paylaşacaksınız 10 kişiyle faturanız gelecek 10 liraya. İşte ttnetin ilacı bu. Yokmu hiç yakınlarda konu kamşu ?
Aynen Beğendim

OnnuuR
05-02-2009, 21:19   |  #4  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
khramn
Aynen abi...
Bunda da fazla abartmışın fantom...

uGuR.uK
05-02-2009, 21:23   |  #5  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

ah ulan yok işte komşu, olsa babalar gibi halledicezde ev kalmadı sultanahmette bütün arkadaşlar taşındı anasını satim. ondan ziyade şu quiknet(tellcom) yaygınlaşsa bir anında geçicemde işte...

DaRWeLL
05-02-2009, 22:07   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

Ben 1 mbit sınırsızı 1 kişiyle paylaşıyorm.iki kişi aynı anda kullanınca internet yavaşlıyor ama neyseki komşu çok fazla kullanmıyor.benim hızım çokda düşerse onun ethernetini bikaç kez çıkar-tak yapıyorm.komsu sinirlenip bırakıyor aleti :) burdada 4 mbit interneti hatlar kaldırmıyor zaten :(

ama şu tellcom işi baya hoşuma gitti.hem lanet ttnet e rakip hemde çok uygun fiyatlar..

ReFeRaNSs
05-02-2009, 22:14   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj
khramn
Apartmanda oturmanın faydaları :)
  Bizim gibi müstakil evde oturanların işine pek yaramıyo. Bizim sokakta 12 ev anca var, 12 evin 4 ünde net var, (diğerlerinde pc bile yok) evlerin birbirine arası en az 10 m her eve kablosuz  yapsak astarı yüzünden pahalı olucak kaldıki sokakta genç insan yok net kullansın :)

Hayalet 26
05-02-2009, 22:22   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
2,018 mesaj
OnnuuR
Aynen abi...
Bunda da fazla abartmışın fantom...
Onur kardeşim bunun neresi abartı anlamadım.İnsanların gözünün içine soka soka böyle kampanya yapılması benim ağırıma gidiyor.Ben ttnete üye olduktan sonra belki 10 sefer böyle kampanya yaptılar.Peki burda bizim suçumuz günahımız ne.Eski üye olmak mı.Böyle hizmet anlayışı olur mu.Nerde kaldı anayasadaki eşitlik ilkesi.Ttnet burda suç işlemektedir.Üstelik verdiğiniz yanıtları da anlamakta zorlanıyorum.Kardeşim ben internetimi niye başkalarıyla paylaşayım.Siz telefonunuzu da mı başkalarıyla ortak kullanıyorsunuz.

Mustafa Can
05-02-2009, 23:03   |  #9  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
2,248 mesaj
ercanyerci
Apartmanda oturmanın faydaları :)
  Bizim gibi müstakil evde oturanların işine pek yaramıyo. Bizim sokakta 12 ev anca var, 12 evin 4 ünde net var, (diğerlerinde pc bile yok) evlerin birbirine arası en az 10 m her eve kablosuz  yapsak astarı yüzünden pahalı olucak kaldıki sokakta genç insan yok net kullansın :)
çok komik
KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: Mustafa Can ~ 05 Şubat 2009 23:04
umut101010
05-02-2009, 23:19   |  #10  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

kardeşler ben tellcomun sitesinde telefon no sunu yazdım bizim bölgede hizmet veriliyomuş ttnetle 24 aylık sözleşmem bu ay bitiyo inş bu tellcoma geçsem sorun olurmu ttnet kazıkçı mazıkçı ama kesinti falan yaşamadım 3-4 ayda bir yavaşlıyor 1 günlük okadar sizce geçmelimiyim bu tellcoma süper online kappanyası iyi gibi geldi 1mb limitsiz 5 ay bounca 28 ytl bide quick net kampanyası var 10 ytl 2 ay yanındaki 29 ytl ne oluyor

SaGoPa KaJMeR.
06-02-2009, 03:43   |  #11  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Bu TTnet'e  Lanet Olsun Diye Diye TTnet ile başım belada Online Oyunlarda Lag Rekoru Kırdım Bu TTnet laneti ile...

nirvana26
06-02-2009, 13:32   |  #12  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

yanlız bir hattı çok kişinin kullanması yasak. uyarıyolar ama hiç ceza kestiklerini görmedim. bencede ortak kullanmakta fayda var.

uGuR.uK
06-02-2009, 13:56   |  #13  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
baran101010
kardeşler ben tellcomun sitesinde telefon no sunu yazdım bizim bölgede hizmet veriliyomuş ttnetle 24 aylık sözleşmem bu ay bitiyo inş bu tellcoma geçsem sorun olurmu ttnet kazıkçı mazıkçı ama kesinti falan yaşamadım 3-4 ayda bir yavaşlıyor 1 günlük okadar sizce geçmelimiyim bu tellcoma süper online kappanyası iyi gibi geldi 1mb limitsiz 5 ay bounca 28 ytl bide quick net kampanyası var 10 ytl 2 ay yanındaki 29 ytl ne
senin durduğun kabahat, ilk fırsatta geç tabi.

VistaMista
06-02-2009, 16:21   |  #14  
Üye
51 mesaj

10 kişiyle paylaşırsın ama o 10 kişinin işleyebileceği (mp3 indirmekten, kredi kartıdolandırılıcığına kadar) e-suçlardan sen sorumlu tutulursun...işin bide bu yanı var

kmc
06-02-2009, 16:28   |  #15  
Yıllanmış Üye
365 mesaj
VistaMista
10 kişiyle paylaşırsın ama o 10 kişinin işleyebileceği (mp3 indirmekten, kredi kartıdolandırılıcığına kadar) e-suçlardan sen sorumlu tutulursun...işin bide bu yanı
Evet Tamamına Katılıyorum "VistaMista" Arkadaş güzel konuya deiinmişşş.

kays
06-02-2009, 17:34   |  #16  
Yıllanmış Üye
348 mesaj

ttnetin sahipleri kimler ise ticaretten  ve türkiyedeki insanları soymaktan iyi anlıyorlar bilgisayar teknik servis ve satış elamanıyım gelen müşterilerin %90 ne internetten nede bilgisayardan anlıyor çocukları bir şeyler öğrensindiye hem internet hemde bilgisayar alıyorlar ve inanki çoğununda düşündükleri çoçukları teknolojiden yoksun kalmalmamaları çoğu müşteride bilgisayarı aldıktan ya 3 ay sonra yada 6 sonra internet alabiliyorlar peki bunların suçları ne (hep diş ülkelerde duyuyoruz yok dokuz yaşındaki çoçuk yok 8 yaşındaki hacker peki ya bizim....

DaRWeLL
06-02-2009, 17:40   |  #17  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

ben bu ttnet konusunda kendimce çok uğraştım, birşeyler yapmaya çalıştım.ama şu an bu konuyu kimse sallamıyor.biz dediğimizle kalıyoruz.

bende artık telekom için birşey dememeye karar verdim.
kimse bizi sallamıyorsa biz niye kendi kendimize kounşalım?!

Kırık Kılıç
06-02-2009, 18:59   |  #18  
Yıllanmış Üye
165 mesaj

Ttent te bayağı sorun yaşadım zaten özelleşti.Yabancıdan hayır gelir mi?

emrerok_rc
06-02-2009, 19:58   |  #19  
Üye
82 mesaj

ben yakında değişmeyi düşünüyorum adsl'mi. superonline'a geçeceğim. 3 ay boyunca 29 lira yerine 9 lira + kablosuz modem.

umut101010
07-02-2009, 11:58   |  #20  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

inş bu ay bitiyor sözleşme tellcomu düşünüyorum bazı arkadaşalrım kulanıyor son derece memnunlar