Laptop mavi ekran hatası ? AciL bakabiLecek ..Tsq.

barotik26
27-04-2011, 21:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Laptop mavi ekran hatası ? AciL bakabiLecek arkdsLara tskler. ++ Rap vericem.                                                                                                                                                                                                                               

Arkadaşlar arkadasımdan HW1 modeL bi laptop aLdım . Bilgisayarı şarja taktım ve acıldı
Güvenli Mod
Ağ Desteği ile Güvenli Mod
Komut İşlemiyle Güvenli Mod
En Son İyi yapılandırma
Windows Olağan Sekilde Başlasın

Bögle yazı geliyor.  Hepsine basıyorm ve 1 snye mavi ekran geliyor hemen yeniden başlıyor.

Acılısta F2 ye basıyorm. PhoenixBIOS Setup Utility cıkıyo ve Enter Password yazıyo .

Yani hic bişi yapamıyorum ne yapabilirim ne gerek ne kadar param gider ?? Kendim yapabilirmiyim simdiden tsk ediyorm . Hayatımda ilk defa laptopm oluyor fazla bilgim yok..

Yardım ediceklere tşkler..
barotik26
27-04-2011, 21:19   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

İçinden parca eksik olabilirmi ne eksik olabilir kac paraya bulabilirim ?