laptop sorunları

tugce80
26-01-2013, 23:14   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
89 mesaj

slm gecen gun laptopum bozuldu.tamıre gitti.ekran kartım bozulmuş cok çalışmaktan.2 saatte 1 dınlenmesı gerek dedıler.hemde toshıba.daha da 4 senelık.bır kac sorum var.ben chrome kullanıyorum.1 haftadır sayfalar mavi olup,2--3 sanıye sonra normale dönüyor.bırde media player acayıpleşti.sık sık kesılıyor ve gec calıyor vede görsel öğeyı pıl karahındiba yaptığım halde her defasında görsel öğe yok dıyor.bunları nasıl hallederım.tşk.

murat5038
27-01-2013, 03:35   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

İşletim sistemi ayarlarında hatalar var anlaşılan,Sonraki donma ve sesin yavaş değişik gelmesi pcnin zorlandığını belli eder ve buna sistem yetiyorsa ISI kaynaklıdır.Isı Sorununu çözdükden sonra veya önce Codec filan kullanıyorsan silip gom player yükle veya vlc player yükleyebilirisin.K lite önerirdim ama ayarlarını yapamayabilirsin ondan dolayı daha çok sorun açabilir başına:),Diğer mavi olma durumu Mavi ekran dediğiniz bildiğimiz BSOD değildir heralde.Mavi ekran kısmını pek anlamadım görüntülü şekilde nasıl olduğunu hata çıkdığında resim çekip burda paylaşın.Net hızındna kaynaklıda olabilir o mavi ekran dediğiniz çökme gibi bir durum olabilir belki neyse resim gördükden sonra bakarız.4 senelik bir leptop yenilikden çıkmışdır onuda bilseniz iyi olur ;)Göz kırpma