Laptop'umda yapılan donanım değişikliği

hawk00rock
21-11-2011, 20:20   |  #1  
hawk00rock avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
87 mesaj

Herkeze merhaba arkadaşlar. Benim arkadaş  bu yıl Eylül ayında TOSHIBA teşhür ürünü almış ve bataryanın aldığında, eve gittiği zaman baktığında olmadığını söylüyor. TEKNOSA dan aldığımız bu ürünün bataryasının alındığı zaman bize verildiğini iddia ediyor. Bataryanın ne zaman çıkarıldığının tarihini öğrenebilme şansımız varmı? Yada bu laptopta yapılan tüm işlem, donanım değişikliklerini görmek istiyorum diyelim. Nasıl yapabilirim? Böyle bir şansım var mı?

Kapalı Hesap (172709)
21-11-2011, 20:37   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

https://www.chip.com.tr/konu/wind ... gi-5-yol_30257.html

buraya bir gözat
Windows'un sizi izlemekte kullandığı 5 yol!                                        Windows yaptığınız her şeyi haberiniz olmadan, gizlice kaydediyor. Peki bu konuda ne yapabilirsiniz?

Alıntı: ~HawK00RocK~  
  Herkeze merhaba arkadaşlar. Benim arkadaş  bu yıl Eylül ayında TOSHIBA teşhür ürünü almış ve bataryanın aldığında, eve gittiği zaman baktığında olmadığını söylüyor. TEKNOSA dan aldığımız bu ürünün bataryasının alındığı zaman bize verildiğini iddia ediyor. Bataryanın ne zaman çıkarıldığının tarihini öğrenebilme şansımız varmı? Yada bu laptopta yapılan tüm işlem, donanım değişikliklerini görmek istiyorum diyelim. Nasıl yapabilirim? Böyle bir şansım var mı?
Son Düzenleme: Kapalı Hesap (216013) ~ 21 Kasım 2011 20:39